Отговори
# 240
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Капки кръв ще капят от сърцето ми ,ако някой друг докосне твоите очи ,ако един ден греха се разхожда по твоята кожа,която мирише на рози Heart Eyes Heart Eyes Ако ръцете се разделят ,ако пътищата се затворят ,ще бродя из света с твоята любов от лявата ми страна. Не ме забравяй  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 2 787
Глей го, къв е налензен  Joy Joy Joy Joy

А после след целувката, погледа му изпод вежди към Ферка ... туй за палавницата  Joy Joy Joy Joy
Видях гооо  Joy Joy Joy Joy Joy

Ама каква ръчичка със сол пуснаха  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Joy Joy Joy Joy Joy

# 242
  • София
  • Мнения: 1 426
ей, как излъга, да сетния си дъх и я забрави след 3 м, чек да не запалвам, че е готин момента  Heart Eyes
И аз това си помислих Mr. Green
Ох,че романтично ....и с тоя сняг....а той и тя щастливи Heart Eyes
Дожаля ми за Гюлсум Confused
Габи,Жани,Джейн,Ирка,Белорче,Гале,Рени и за всички ,които са тук Hug Hug Hug

# 243
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И сладко сладко си облизаха и двамата устните  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ейййй, Зизун, ся се сетих за самоцелуването  ooooh! Кат си оближеш устните  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 244
  • Мнения: 2 787
Капки кръв ще капят от сърцето ми ,ако някой друг докосне твоите очи ,ако един ден греха се разхожда по твоята кожа,която мирише на рози Heart Eyes Heart Eyes Ако ръцете се разделят ,ако пътищата се затворят ,ще бродя из света с твоята любов от лявата ми страна. Не ме забравяй  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Песента е много силна, направо ме  newsm45

Ама тия сноби богаташите  Mr. Green

# 245
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ква лимба и направи ,я и приглади косата бе  Joy Joy Joy

# 246
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Капки кръв ще капят от сърцето ми ,ако някой друг докосне твоите очи ,ако един ден греха се разхожда по твоята кожа,която мирише на рози Heart Eyes Heart Eyes Ако ръцете се разделят ,ако пътищата се затворят ,ще бродя из света с твоята любов от лявата ми страна. Не ме забравяй  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Страхотна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 247
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Капки кръв ще капят от сърцето ми ,ако някой друг докосне твоите очи ,ако един ден греха се разхожда по твоята кожа,която мирише на рози Heart Eyes Heart Eyes Ако ръцете се разделят ,ако пътищата се затворят ,ще бродя из света с твоята любов от лявата ми страна. Не ме забравяй  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Cry Cry Cry

# 248
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Преди да излязат му каза нали ще готвим,а сега му каза за какво сготвих толкова храна ,еее ама тия не следят ли логиката в думите си  ooooh!

# 249
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Преди да излязат му каза нали ще готвим,а сега му каза за какво сготвих толкова храна ,еее ама тия не следят ли логиката в думите си  ooooh!
Ем, то сценаристите колко са в час ги знаем  Mr. Green Joy Joy

# 250
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Преди да излязат му каза нали ще готвим,а сега му каза за какво сготвих толкова храна ,еее ама тия не следят ли логиката в думите си  ooooh!
Ем, то сценаристите колко са в час ги знаем  Mr. Green Joy Joy
По точно преводачите на любимата тв  #2gunfire

# 251
  • Мнения: 2 787
Преди да излязат му каза нали ще готвим,а сега му каза за какво сготвих толкова храна ,еее ама тия не следят ли логиката в думите си  ooooh!
ема тя нали преди да излезнат му каза, щеше да помагаш, а никакъв не се включи

# 252
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Преди да излязат му каза нали ще готвим,а сега му каза за какво сготвих толкова храна ,еее ама тия не следят ли логиката в думите си  ooooh!
ема тя нали преди да излезнат му каза, щеше да помагаш, а никакъв не се включи
Щяхме да готвим,а никакъв те няма  Mr. Green

# 253
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Преди да излязат му каза нали ще готвим,а сега му каза за какво сготвих толкова храна ,еее ама тия не следят ли логиката в думите си  ooooh!
Ем, то сценаристите колко са в час ги знаем  Mr. Green Joy Joy
По точно преводачите на любимата тв  #2gunfire
И те, и те  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 254
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Оппааа, Неотказващата  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт