Отговори
# 270
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Значи ако и вкарам един щя я приспа Фера  box box box
Ауууу а тоя как ме ядоса и той кога правех епизода  Crossing Arms

# 271
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Особено с топките,и след сватбата на острова,когато си размениха пръстените и там бяха много щастливи и двамата,направо летяха не ходеха по земята ,пак ще се повторя,много отръки му дойде сцената с лягането върху нея и с движението на таза си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Абе и аз се чудя режисирано ли беше или по-скоро му дойде отвътре на Чачи това движенийце, че те в турските филми такива неща не показват, ама баш на място си беше Crazy
[/quote]
Ами на естественото място си беше  Laughing

# 272
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Мариетче  Hug   Hug Hug

Тоз пък тоз пък калъф нямал дъщеря  #Cussing out

# 273
  • Мнения: 2 787
И както казва ИКСИ  Hug, искам моята приказка да свърши щастливо!

# 274
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, много се нервя тук и аз, абе мацка радвай се на щастието, на любовта, избяга с него, омъжи се за него, обичаш го, ами изживявай я тази любов   #Crazy #Crazy

# 275
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Прословутата нощница беееееееееееееееее,въжето на бесилото видя все едно айййййй не мога вече  #Cussing out #Cussing out

# 276
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Тази мелодия е убийствена  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 2 787
Особено с топките,и след сватбата на острова,когато си размениха пръстените и там бяха много щастливи и двамата,направо летяха не ходеха по земята ,пак ще се повторя,много отръки му дойде сцената с лягането върху нея и с движението на таза си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Абе и аз се чудя режисирано ли беше или по-скоро му дойде отвътре на Чачи това движенийце, че те в турските филми такива неща не показват, ама баш на място си беше Crazy
Ами на естественото място си беше  Laughing
[/quote]

И за мен беше естествено  newsm10

Ирче, кой е тоя дето те нерви  newsm78

А тези кичозни чеизи  Mr. Green, много мразим дантелки и златни нишки  Mr. Green

# 278
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Прословутата нощница беееееееееееееееее,въжето на бесилото видя все едно айййййй не мога вече  #Cussing out #Cussing out
Ни съ напрягай, гледкай си Чачко  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Къв е влюбен и нежен  Heart Eyes Heart Eyes

# 279
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Не ще я изкарам от телевизора след малко тая галфонка ,ся още повече взе ме нерви  newsm61

# 280
  • София
  • Мнения: 1 426
Абе кво толкоз само я преекспонират тая нощница,чудо голяма станало,пфууу #2gunfire
Ама моме,взимай си мъжо,кефи му се ,мачкай го,овца ,ей тук заслужава да я тупа fight

# 281
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Джейн,тя ако не е  Фера,ще е Чепиков и Сие  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не удари и един прав у муцуната бе  box bash smile3514

# 282
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мале да ми каже - Ашкъм толкова нежно, майкооо, забравям всичко и се меткам в прегръдките му  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 283
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Той кат малоумен тука направо  ooooh!

# 284
  • Мнения: 2 787
Тук, евала на Емир, много нежен и търпелив, страхотен, как да не го обичаш бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И точно с това доказа колко я обичаааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

но и Хазалчи добре го изигра  Hug

Общи условия

Активация на акаунт