Отговори
# 390
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Това от туити от лелята на Сехерката (актрисата де Mr. GreenJoy Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 391
  • София
  • Мнения: 30 085
Аз, ако бях на сценаристите, щях да кажа само на Хазалката и Ча: "любовна сцена, пълна импровизация, всеки да прави, каквото му идва отвътре..."  Mr. Green

Ми те нали в 44-та уж са забравили да им кажат стоп и стана хубавата целувка  Mr. Green Те тогава Ферка не са сети за тати, ами нападна здраво  Mr. Green Joy Joy Joy

Ей, тука, поне малко емоция като от 44 да имаше у Ферка, ехеееее

Еми, като са видяли, какво е станало в 44 еп., да бяха им дали картбланш, пък да гледат тогава. И няма стоп  Joy

# 392
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз, ако бях на сценаристите, щях да кажа само на Хазалката и Ча: "любовна сцена, пълна импровизация, всеки да прави, каквото му идва отвътре..."  Mr. Green

Ми те нали в 44-та уж са забравили да им кажат стоп и стана хубавата целувка  Mr. Green Те тогава Ферка не са сети за тати, ами нападна здраво  Mr. Green Joy Joy Joy

Ей, тука, поне малко емоция като от 44 да имаше у Ферка, ехеееее
Да бе,щяха да им разбият всички рейтинги,ама....нъцки #2gunfire
Ели,наздраве cheers

# 393
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
50 -ориджинЪл... Mr. Green

Та Ферка се е прибрала при Чепиците отдавна...ама Ме'емет има големи мАки...дъл е джингастрена Фера или не...? Thinking Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?  #2gunfire Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...? #Cussing out #Cussing out
Ме'еметя така... Shocked Shocked Shocked кай си на акъла дет го нема...тая е джингастрена щом нИще да доди с менИ...и кай на Хатиджету скива ли ма лельооо тая не чесна...край ся ко шъ прайме инак що я е страх толкУ ooooh!
Фера от там съ наема от диванчИту...абе тъпак колко пъти ти казвам чИ нема да одим нийде с теби ...ти знайш ли как Емко не мой трай поЙЧе ама зарад мени си охлажда орейти в снега? А, знайш ли...кви мАки са тва...? #2gunfire Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? Naughty
ОбачИ Фера непоколебима...продължава твърди чи не й е строшен джама... Whistling
Ме'емет не мой го пущи напрежението...не отразява Сехера и тя реши да му отмъсти кат си тръсне ушака на Емко ко правят с Ферка доле...и да изкара некой лев де.... Mr. Green
Па Емко кат съ напрегна и на другия ден кай на Ферка...ти що не ми каза тоя Ме'еметя ко иска ти прай...? Ела поне те изджингастрим та да му е пълна мъката...Ферка кай шЪ дода, ама вечИ немам пеньоар загубих го некъде последния път клат идвах при теби...Емко кай нищо....аз нема ти забелезвам, ела аз щи събличам... Heart Eyesи млъкна чи отново почна усеща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой доди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. Whistling

# 394
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Пфу най-накрая написах каквото исках, макар и малко мисълта ми да е хаотична, ама се разсейвам от серията на бтв - тази планина, вила, любов, чудни ФЕМИР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

та да си кажа:  Simple Smile

     
Скрит текст:
Знам, че вече е нова тема, ама не мога да не споделя какво мисля по темата -  ФЕМИР – кой и колко е виновен да се развият така отношенията им. 
      И двамата не говореха и двамата бяха инати, нямаше диалог между тях, но много се обичаха, но реално не можаха да изживеят любовта си. Вярата между тях, обичта на единия към другия, околните, родители, ината им, малката комуникация, препядствията, или просто те самите не издържаха не знам.
     От една страна Ферия повече ме дразнеше във филма, нейни бяха най големите грешки, тя все се дърпаше, все не я разбирал, а една от големите и грешки беше приятелството с Левент и това всички да са добре, а да жертва тяхната любов.
     Емир колко жертви направи за нея - остави семейство, пари, училище, започна работа, приятели ( Ханде и другите) и накрая той все обираше бешкира. Когато Емир разбра че е бедна, какво каза на Корай: "Ако ми беше казала че е портиерско момиче, пак щях да я обичам". След дългият разговор в 56 епизод, защо не му каза, че остава заради това, че го обича и че иска да е с него, а мълчеше като ... Той толкова мило я гледаше когато тя остана с него, толкова му се искаше да я прегърне, докосне, а тя такъв темерут, че нямам и накъде повече. Едно "Обичам те" беше достатъчно, ама не пуста гордост нейна. Затова и Емир не говореше и се инатеше заради нея, заради нейните постъпки, колко пъти казваше на Корай, че го прави защото тя така е пожелала?
     От друга страна, тя беше по дръпната, но искаше да няма сърдити и затова, то често така става в живота да угодиш на всеки и накрая ти страдаш, затова и тяхната любов остана неизживяна - той колко пъти искаше да заминат. Ферия остана толкова пъти до него то не беше бременности, бивши гаджета - и тя не си тръгна, а остана да се бори с заедни с него, а и затова се иска сила, а това донякъде уплаши Емир.
     Друг път пък си мисля, че тя просто не вярваше в него, а ако не вярваш в един човек, не споделяш с него дори и най- малкия си проблем. Нямаш ли вяра в някого, половината оставаш скрит за другия, та той все последен разбираше - миличкия. Ставаше ми жал за него, все пред свършен факт.
     Тя поне направи нещо хубаво в целия филм, избяга за една нощ, няколко пъти, и накрая тръгна с него от автогарата, евала за което. И пак мислеше за всички. Да, малко в повече са и написали сценаристите, такава любов, не биваше, чак толкова да мисли за всички в повече беше ...
     Или пък това че са много различни двамата, живота им е бил различен и тя веднъж каза, че той и е първи и незнае как да се държи, как да обича, (май пак беше в 56 епизод).
    Ами момента когато тя се беше изнесла, след като той я удари и тя отиде  да си вземе дрехи, а Емир я завари в апартамента – е тогава колко тъжен беше погледа му, много тъжен и каза "Не можеш ли да видиш колко много съжалявам? ... Колко време ще е това Ферия? ... Не искам да заминеш? Ферия, аз не мога без теб. Не виждаш ли в какво състояние съм? "
     Аз едно не разбирам, в първи сезон - голяма любов, какво ли не направиха да са заедно, защо във втори сезон до половината всичко добре, а после ей такива сцени и накрая убита, няма логика. Бориха се с всеки, всичко, себе си и накрая зорна от инати - няма щастие


Мариетка  Hug Heart Eyes
Обхванала си нещата отвсякъде, погледнала си ги от различните ъгли и без напрягане си ги написала така, както са си  Heart Eyes
Има и още неща за добавяне, ама сме ги дъвкали така или иначе  Laughing
А по повод на последния ти абзац - то каква логика при Аксой и сие, там само паричните знаци играят, мръсниците с мръсници  #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 395
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз, ако бях на сценаристите, щях да кажа само на Хазалката и Ча: "любовна сцена, пълна импровизация, всеки да прави, каквото му идва отвътре..."  Mr. Green

Ми те нали в 44-та уж са забравили да им кажат стоп и стана хубавата целувка  Mr. Green Те тогава Ферка не са сети за тати, ами нападна здраво  Mr. Green Joy Joy Joy

Ей, тука, поне малко емоция като от 44 да имаше у Ферка, ехеееее

Еми, като са видяли, какво е станало в 44 еп., да бяха им дали картбланш, пък да гледат тогава. И няма стоп  Joy

Еееех, мечти  Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 396
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз, ако бях на сценаристите, щях да кажа само на Хазалката и Ча: "любовна сцена, пълна импровизация, всеки да прави, каквото му идва отвътре..."  Mr. Green

Ми те нали в 44-та уж са забравили да им кажат стоп и стана хубавата целувка  Mr. Green Те тогава Ферка не са сети за тати, ами нападна здраво  Mr. Green Joy Joy Joy

Ей, тука, поне малко емоция като от 44 да имаше у Ферка, ехеееее
Да бе,щяха да им разбият всички рейтинги,ама....нъцки #2gunfire
Ели,наздраве cheers
А, изпуснах наздравицата ли, наздравееее  Drunk

# 397
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Аз, ако бях на сценаристите, щях да кажа само на Хазалката и Ча: "любовна сцена, пълна импровизация, всеки да прави, каквото му идва отвътре..."  Mr. Green

Ми те нали в 44-та уж са забравили да им кажат стоп и стана хубавата целувка  Mr. Green Те тогава Ферка не са сети за тати, ами нападна здраво  Mr. Green Joy Joy Joy

Ей, тука, поне малко емоция като от 44 да имаше у Ферка, ехеееее

Еми, като са видяли, какво е станало в 44 еп., да бяха им дали картбланш, пък да гледат тогава. И няма стоп  Joy

Еееех, мечти  Rolling Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 398
  • Мнения: 21 201
Зиз, сега разбрах, че мъжо ти е рошльо от снощните доктори.
Миленче, да не се ожени за нея, а? newsm78

# 399
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
50 -ориджинЪл... Mr. Green

Та Ферка се е прибрала при Чепиците отдавна...ама Ме'емет има големи мАки...дъл е джингастрена Фера или не...? Thinking Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?  #2gunfire Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...? #Cussing out #Cussing out
Ме'еметя така... Shocked Shocked Shocked кай си на акъла дет го нема...тая е джингастрена щом нИще да доди с менИ...и кай на Хатиджету скива ли ма лельооо тая не чесна...край ся ко шъ прайме инак що я е страх толкУ ooooh!
Фера от там съ наема от диванчИту...абе тъпак колко пъти ти казвам чИ нема да одим нийде с теби ...ти знайш ли как Емко не мой трай поЙЧе ама зарад мени си охлажда орейти в снега? А, знайш ли...кви мАки са тва...? #2gunfire Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? Naughty
ОбачИ Фера непоколебима...продължава твърди чи не й е строшен джама... Whistling
Ме'емет не мой го пущи напрежението...не отразява Сехера и тя реши да му отмъсти кат си тръсне ушака на Емко ко правят с Ферка доле...и да изкара некой лев де.... Mr. Green
Па Емко кат съ напрегна и на другия ден кай на Ферка...ти що не ми каза тоя Ме'еметя ко иска ти прай...?
Ела поне те изджингастрим та да му е пълна мъката...Ферка кай шЪ дода, ама вечИ немам пеньоар загубих го некъде последния път клат идвах при теби...Емко кай нищо....аз нема ти забелезвам, ела аз щи събличам... Heart Eyesи млъкна чи отново почна усеща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой доди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. Whistling
[/b]

Joy Joy Joy Сигурно е като маймуняка от туита преди малко. Joy

# 400
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
ох, днешната серия, пак ме филмира то не че не е системно  Joy Joy Joy,
незнам Ирка вярно големи нерви е потрошила с 47 и Ферка, ама Емко е веднъж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 401
  • Мнения: 11 820
Наде,май да  Peace

# 402
  • София
  • Мнения: 1 426
Това от туити от лелята на Сехерката (актрисата де Mr. GreenJoy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Shockedкви оряи Shocked.Тая лелята и тя скрита лимонка Mr. Green

# 403
  • Мнения: 21 201
Мммм, супер.
Оххх, Линче, много се възмущаваш на маймуняка. Joy
Ceyda Ateş NeW

# 404
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 327
На мен много ми харесва момента Ем като се събужда и как я изсухля от прегръдките си, толкова нежно и внимателно я плъзва по ръката си и я оставя на леглото, съвсем истинско ми е и с такава лекота им се получи, все едно това движение им е обичайно всяка сутрин...направо въздуха вибрираше изпълнен с  нежност и любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А после с каква нежна целувка я събуди и тя как се сгуши в него  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Бонбончета  Heart Eyes
Значи по бузките можело... ах сценаристите... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт