"Шоколадова" коса - 4

  • 151 195
  • 758
  •   1
Отговори
# 465
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Можете ли да ми препоръчате боя с която да постигна този?
Скрит текст:


Страхотен цвят! Някой да е попадал на сполучлива боя за коса в този нюанс? Разкошен е! Heart Eyes

# 466
  • Мнения: 30
Момичета, ползвала ли е някоя от вас тази боя и специално, този цвят http://www.emag.bg/boja-za-kosa-l-oreal-paris-preference-4-15-m1 … JBBBM/?ref=vp_fam много ми харесва, а незнам кафенее ли или по скоро е черно.

# 467
  • Мнения: 18 589
Аз днес питах в салона за този шоколадовия цвят,с лек червен отенък,който се водим/auburn brown.Казаха,че ще се получи на моята коса и ще ме направят.Сега остана само оконпателно да се навия.Те не работят с бои без амоняк обаче.Ще се почудя още малко,но сигурно ще се реша,трябва ми малко промяна.

# 468
  • Мнения: 18
Разгледах сайта на тази Нектра и сега разбрах че е на Шфарцкоф. Има хубави цветове,даже се задучих дали този цвят който искам ще стане с 5цата. Някой има ли мнение по въпроса ?

# 469
  • Мнения: 3 317
Отзиви за Cifelli номер 6 ?

# 470
  • Мнения: 2 352
Приятелка се правеше с нея, след втората седмица червенее много.

# 471
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Доволна съм. Но зависи ти какво искаш. Тъмен шоколад става. Въобще не ми червенее на мен.
В последно време я смесвам с 6,71 за да се получи малко по-светло.

# 472
  • Мнения: 18 589
Искам този цвят, вече съм решила, че се боядисвам, малко разнообразие никога не е излишно.
Много ми харесва цвета и си е точно шоколадово. Какво ще кажете?



Сега въпроса е дали ще стане на тъмно кестенявата ми коса.  newsm78
Тези дни ще си запазя час при фризьорката ми. Тя каза, че цвета ще се получи.

# 473
  • Мнения: 1 333
много е хубав, ако може покажи се после  Wink и кажи с какво са те направили!

# 474
  • Мнения: 18 589
много е хубав, ако може покажи се после  Wink и кажи с какво са те направили!

ще покажа само да се получи  Wink

# 475
  • Мнения: 1 972
Разгледах сайта на тази Нектра и сега разбрах че е на Шфарцкоф. Има хубави цветове,даже се задучих дали този цвят който искам ще стане с 5цата. Някой има ли мнение по въпроса ?

Чакам само да я пуснат на намаление ( при мен е около 50 лв) и ще я пробвам Peace

# 476
  • Мнения: X
Аз намалена я купих преди два месеца ,ама доста ми пада косата и се чудя от нея ли е или от какво.
 /Как 50лв -това къде е !?/

# 477
  • Мнения: X
Момичета,коя боя ще ми препоръчате,която да изсветлява до 2-3 тона ? Искам малко да изсветля цвета,но не ми се обецветява със специални продукти,защото и без това ми е много суха,та съвсем метла ще стане...В момента смесвам 4 и 5 при боядисване  Peace

# 478
  • Мнения: 18
Къде я гледаш за 50лв? Тук в един сайт я гледах за 9,10лв предполагам че по магазините също ще е към 10-12лв ?

# 479
  • Мнения: X
Последно я купих за около 7 лв / може и 6 да е било / на промо в СВА/. Мисля ,че чак 10-12 не е по магазините ,но като проверя ще кажа с точност.

Общи условия

Активация на акаунт