Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 30 ~

  • 44 463
  • 730
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 11 766
Здравейте,момичета! Hug Heart Eyes Извинявайте,че не съм писала от няколко дни.Благодаря за всички  снимки и информацията за новата героиня.Направо съм потресена от промото.Сценаристите не можаха да измислят нещо по-жестоко.Пънар дано да се оправи по-скоро.Според мен я пребиват заради татко Ръза и някакъв случей,но ще видим. Peace

Здравей. Радвам се, че вече си тук. Hug И на мен нещо такова ми се върти в главата, но ще видим в събота. newsm78

Здравей и от мен!  Hug

Направо потресаващо ужасно промо - как може да измислят подобни неща.   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

До колкото видях от резюмето за епизода сте прави. Изглежда става дума за някаква студентка или ученичка в училището на Айля. Тя е принудена да напусне от двамата си братя. Айля явно усеща, че става нещо и казва на Ръза. Изглежда ще ги разследват и в опит за отмъщение двамата ще хванат Пънар и ще я хвърлят заедно с колата й в пропастта. После съобщават на татко Ръза и Али, че Пънар е мъртва. Те са потресени и нещастни ...  newsm45 newsm45 newsm45

Надявам се обаче да има грешка и да стане ясно, че Пънар е жива и да се оправи напълно.  Praynig Praynig Praynig Целият екип ще се мобилизира да залови злосторниците ...
  Peace
Как,как така мъртва? #2gunfire Не може,едва ли ще я убият.Сигурно ще е жива. Praynig

И според мен просто така ще им кажат, но после ще се окаже, че Пънар не е мъртва. Дано, защото иначе би било ужасно ...  #2gunfire Вярвам, че тя ще оживее ...  Praynig Praynig Praynig

# 616
  • Мнения: 11 766
Ето и промо снимките към предстоящия 301-ви епизод на Опасни улици по Канал Д. Повечето са свързани със случая на Пънар. Ще бъде много интересно и тежко ...  smile3525  no cry































# 617
  • Мнения: 2 177
Ето и промо снимките към предстоящия 301-ви епизод на Опасни улици по Канал Д. Повечето са свързани със случая на Пънар. Ще бъде много интересно и тежко ...  smile3525  no cry
































Роси благодаря ти за снимките на предстоящия 301 епизод. На последната снимка Мурат как държи Али. Много ми е мъчна за татко Ръза, Айля и Али. Горките..Сценаристите ми иде да ги  #2gunfire #2gunfire

# 618
# 619
# 620
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Видях всичко за предстоящия епизод на сериала и се чувствам адски зле ..
Не ни ли стига Елиф , Зейнеп , та и още? Това вече е извън граници .. Не , не , не! .. Мисля , че е прекалено .. Как може? Дано все пак не е истина и да грешим , но незнам .. Не ми се вярва да е жива по снимките , потресаващи са!  newsm45 smile3518 Weary newsm45

# 621
# 622
  • Мнения: 2 177
Здравейте! Видях всичко за предстоящия епизод на сериала и се чувствам адски зле ..
Не ни ли стига Елиф , Зейнеп , та и още? Това вече е извън граници .. Не , не , не! .. Мисля , че е прекалено .. Как може? Дано все пак не е истина и да грешим , но незнам .. Не ми се вярва да е жива по снимките , потресаващи са!  newsm45 smile3518 Weary newsm45

Здравей Габи. Явно може всичко. На сценаристите явно не им стигат Елиф и Зейнеп, НО никъде не е излязла информация, че Ипек няма да играе вече в сериала, така че със сигурност Пънар е жива и ще се оправи

# 623
  • Мнения: 0
Здравейте. Благодаря ви за всички снимки.  Hug Нямям думи за промото, знаех си, че ще е нещо с нея, съдех по снимките зад кадър преди 2 седмици. Ужас, накрая този само като извика, че е мъртва, но не вярвам, някак ще я спасят никъде не пише, че иска да напуска сериала, а според мен този път рейтинга, ще е страшен, наистина се очертава интересен епизод и дано и Пънар не умира ..  Praynig Praynig Praynig

# 624
# 625
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Благодаря ви за всички снимки.  Hug Нямям думи за промото, знаех си, че ще е нещо с нея, съдех по снимките зад кадър преди 2 седмици. Ужас, накрая този само като извика, че е мъртва, но не вярвам, някак ще я спасят никъде не пише, че иска да напуска сериала, а според мен този път рейтинга, ще е страшен, наистина се очертава интересен епизод и дано и Пънар не умира ..  Praynig Praynig Praynig
Никъде не пише, че Ипек иска да напусне, така че съм убедена, че ще спасят Пънар..А този дето извика, че е мъртва- мисля си, че за момент ще спре да диша и ще се оправи...А за рейтинга-ще скочи до небесата сигурно

# 626
# 627
  • Мнения: 2 177

Не знам дали е пускана преди

# 628
# 629
  • Мнения: 2 177
Погледа

Общи условия

Активация на акаунт