AVON само за представители - КАМПАНИИ 15+16 - Тема 121

  • 36 429
  • 773
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 1 355
А ангелчетата от кат. 17 като некозметични са на 15 %, нали?

ДА!

# 286
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
За себе си взех молива Emerald Glow и трябва да кажа, че съм приятно очарована от цвета. Много ми допада  Peace

И аз си взех този молив и цвета много наистина е много хубав. 8-годишната ми дъщеря също го оцени и каза, че това е най-красивия ми молив  Laughing

# 287
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз пак се разписвам в темата с оплакване. Пускайки поръчка тази сутрин по К15, брошурите ми светеха в сиво. Само че този път наистина няма да дойдат. Били изчерпани и нямало да има зареждания. Направо издивях. Не стига, че искат да им продаваме продуктите, не стига, че си плащаме брошурите, не стига че ни оферират разни парфюми при поръчка, а после се оказва, че ги няма.  Crossing Arms Изобщо няма да си правя труда да ходя до офис или координаторката ми, ще рабоя с 1 каталог и ще видят тогава голяма поръчка през крив макарон. Оплаках се.  Blush

# 288
  • Мнения: 0
Аз снощи пуснах поръчка за 180лв. и на момента ме фактурираха. В сиво светеше само червилото от стр.119 - Iced Champink, но не е фатално. Иначе имаше и няколко жълти светофара, но всичко е фактурирано.

# 289
  • Мнения: 686
Аз получих скъсан кашон ooooh!. Направо зяпаше, чудя се как не е изпаднало нищо. Имаше смачкани продукти, абе картинка страшна. Поредното окъкване на Ей Вън.

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
Да плювна ли и аз мъничко... ми да плювна и да се включа лекинко Laughing  Ако помните, се оплаках от протекъл спрей-олио за тяло. Поръчахме нов с другарчето и сюрпрааайззз - пак омазан кашон с олио, злато и ценни елементи. Та поръчвайте от новия такъв спрей с мнооого резерви и само ако сте мазохисти с повечко свободно време и любов към чистенето и миенето на мазни продукти Naughty
Аз казах - хау bowuu

# 291
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли на представа кога започват да обновяват сайта за новата кампания. Попринцип всеки път е различно, миналия път беше след 2 часа на датата която свършва каталога. Simple Smile Относно ниските проценти, не съм доволна.

# 292
  • Мнения: 1
Аз получих скъсан кашон ooooh!. Направо зяпаше, чудя се как не е изпаднало нищо. Имаше смачкани продукти, абе картинка страшна. Поредното окъкване на Ей Вън.

Ти сериозно ли говориш? На мен лично в първата ми кампания 10 кашона беше смачкан, брошурите и фактурата бяха най-отдолу натрупани с продуктите. Фактурата беше, все едно е сдъфкана веднъж и е сложена. ГАФ!

# 293
  • Мнения: 7
здравейте! аз бих искала да задам въпрос какво става с ъс спечелените награди от скреч картите. направих регистрация в интернет за доставка но все още нищо не е пристигнало . благддая предварително Flutter

# 294
  • Мнения: 1
здравейте! аз бих искала да задам въпрос какво става с ъс спечелените награди от скреч картите. направих регистрация в интернет за доставка но все още нищо не е пристигнало . благддая предварително Flutter

ти поне имаш код. На мен ми дадоха празна скреч карта.

# 295
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  А ти защо не реагира?

 Пращаха читави карти на тези, които се оплакаха.

 Брадата
Hug! Плювването  е прието. Казах!  Naughty

# 296
  • Мнения: 1
  А ти защо не реагира?

 Пращаха читави карти на тези, които се оплакаха.

 Брадата
Hug! Плювването  е прието. Казах!  Naughty

Защото докато жената реагира, срокът беше изтекъл!

# 297
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  А ти защо не реагира?

 Пращаха читави карти на тези, които се оплакаха.

 Брадата
Hug! Плювването  е прието. Казах!  Naughty

Защото докато жената реагира, срокът беше изтекъл!

 Ееее, сега си наказана заради бавните реакции на жената. Преглътни, пий една студена вода. И помни, че в Ейвън това е нещо нормално.  Laughing

# 298
  • Мнения: 686
Аз получих скъсан кашон ooooh!. Направо зяпаше, чудя се как не е изпаднало нищо. Имаше смачкани продукти, абе картинка страшна. Поредното окъкване на Ей Вън.

Ти сериозно ли говориш? На мен лично в първата ми кампания 10 кашона беше смачкан, брошурите и фактурата бяха най-отдолу натрупани с продуктите. Фактурата беше, все едно е сдъфкана веднъж и е сложена. ГАФ!
Мхм  Снимах го и им го пратих на официалната фейсбук страница да видят за какво става дума  Mr. Green. След малко ще махна снимката.

Последна редакция: ср, 06 ное 2013, 16:40 от bubanka

# 299
  • Мнения: 1
  А ти защо не реагира?

 Пращаха читави карти на тези, които се оплакаха.

 Брадата
Hug! Плювването  е прието. Казах!  Naughty

Защото докато жената реагира, срокът беше изтекъл!

 Ееее, сега си наказана заради бавните реакции на жената. Преглътни, пий една студена вода. И помни, че в Ейвън това е нещо нормално.  Laughing

То си е за нея. Така че, няма защо да ме е яд! тя си поръча лак от 0,99 лв

Общи условия

Активация на акаунт