На пазар във Варна - 31

  • 50 977
  • 719
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 815
Знаете ли фото в града, където могат да ми направят интересен фотоколаж със снимки, става въпрос за подарък, да занеса снимки, и да ми предложат нещо наистина интересно и красиво , но нямам идея накъде да се насоча. Confused
В Гранд МОЛ-а - Wild Art (мисля, че така се казваше, до Карфур), доста често правим щампи върху какво ли не. Мисля, че и колажи правят там.
Друго място за което се сещам е  фотото на Вл. Варненчик до БИЛА Peace

Последна редакция: пн, 06 яну 2014, 10:59 от mariel444e

# 676
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Не мога да си намеря ботуши, които да ми стоят що-годе по крака. Всички ми стоят по този начин, широки в прасеца:
Скрит текст:

Идеи къде още да потърся?  Rolling Eyes
Проверява ли в магазините на "Габина", имат аутлет по "Цар Симеон", там са и по-евтини?

Не. Но в сайта им видях доста високи цени. Магазинът къде точно се намира? Преди около седмица минах по тази улица, но, сякаш, не видях такъв, само върволица от м-ни за втора употреба.

# 677
  • Мнения: X
Знаете ли фото в града, където могат да ми направят интересен фотоколаж със снимки, става въпрос за подарък, да занеса снимки, и да ми предложат нещо наистина интересно и красиво , но нямам идея накъде да се насоча. Confused

Улицата от Валентина като се спускаш към ЖП гара. В дясно се пада.

# 678
  • Мнения: 1 931
Четох в темата, че има доволни от химическото чистене срещу Карфур е Гранд Мол.В какъв срок се изпълняват поръчките и дали работи в събота и неделя?

# 679
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, не знам дали ми е за тук въпроса, но с една приятелка си търсим спокоен, не много посещаван клуб за зумба...имате ли някакви предложения  newsm78

# 680
  • Мнения: 2 922
Момичета, не знам дали ми е за тук въпроса, но с една приятелка си търсим спокоен, не много посещаван клуб за зумба...имате ли някакви предложения  newsm78

Зумбата сутрин в Dance Palace, според мен не е натоварена Simple Smile
https://www.palace-dance.com/mainmenu/index/bg/dancestyle/

# 681
  • Варна
  • Мнения: 634
Благодаря за предложенията за фотоколажа който търся, ще проверя местата.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, не знам дали ми е за тук въпроса, но с една приятелка си търсим спокоен, не много посещаван клуб за зумба...имате ли някакви предложения  newsm78

Зумбата сутрин в Dance Palace, според мен не е натоварена Simple Smile
https://www.palace-dance.com/mainmenu/index/bg/dancestyle/

Сигурно, но по това време съм започнала работа от повече от час вече, но пък ще разгледаме за вечерната зумба...благодаря   bouquet

# 683
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Знаете ли фото в града, където могат да ми направят интересен фотоколаж със снимки, става въпрос за подарък, да занеса снимки, и да ми предложат нещо наистина интересно и красиво , но нямам идея накъде да се насоча. Confused

ТОчно в Грандмола във Wild Art ми направиха страхотни чаши,стават бързо,много са любезни  Peace Иначе до Била фотото нямаха голяма опция - исках да направя тефтер с подвързия със снимки на децата за бабите - не правят,да не насочите на друго място?

Къде се намира шивачът Жельо на центъра - някъде срещу църквата Св.Никола ми обясняваха?Имам да скъся офицялна сатенена рокля СПЕШНО  (в неделя съм на сватба),да ме насочите на друго място където правят невидим шев?

# 684
  • Мнения: 2 018
спешно търся детски часовник.. не много скъп...

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 10:28 от Бо_

# 685
  • Варна
  • Мнения: 10 799
В Карфур са пуснали -50% на дрехи и обувки. Има ли нещо прилично и заслужава ли си разходката до там?  newsm78

# 686
  • Мнения: 313
Цитат
Къде се намира шивачът Жельо на центъра - някъде срещу църквата Св.Никола ми обясняваха?Имам да скъся офицялна сатенена рокля СПЕШНО  (в неделя съм на сватба),да ме насочите на друго място където правят невидим шев?

С/у "Св. Никола" е. Във входа, където е ателието му лятото продават тениски, шапки и др разни подобни. Много позитивен човек е. Ако не бъркам имаше табела. Но когото и да попиташ там ще ти каже, всички го познават.

# 687
  • Мнения: 5 178
В Карфур са пуснали -50% на дрехи и обувки. Има ли нещо прилично и заслужава ли си разходката до там?  newsm78

Kарфур поне от 3-4 м е като обран бустан, не знам какво може толкова да има  Sick

# 688
  • Варна
  • Мнения: 10 799
В Карфур са пуснали -50% на дрехи и обувки. Има ли нещо прилично и заслужава ли си разходката до там?  newsm78

Kарфур поне от 3-4 м е като обран бустан, не знам какво може толкова да има  Sick

Не го харесвам, но понякога имат изгодни промоции.

# 689
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Здравейте, чували ли сте за тази марка Music Bulgarche cafe, подариха ми дреха с такава марка, но е неудобно да питам къде е купена?

Общи условия

Активация на акаунт