Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Едва ли някой ме помни- не съм писала от 2-3 -тата тема ! Така, на новите- аз съм Рали! Прочела съм всички страници и теми, които сте изписали!  Laughing Така, по темата за Диего- като разбрах още отначало, че ще има някой, който отново ще разделя Леонета веднага го намразих. Мразех го също и преди няколко дни- сега не ми е чак толкова противен  Grinning Целувката им много ми харесаа  Heart Eyes  Отпреди 2-3 дена и аз започнах да си тананикам Yo Soy Asi  Laughing Явно всички ни е хванал този вирус! А защо и е на Тини дубльорка?!? Не ми стана ясно!  Thinking Та тя си е уникална! Ааа, преди да забравя- никой да не ми взема Грегорио!!   Joy Извинявам се отново, че не съм писала от много теми насам  Grinning

# 421
  • Мнения: 0
Ето и моите любими герои от Виолета (те почти всички са ми любими  Laughing)

Момичета
1.Виолета
2.Фран
3.Ками
4.Нати
5.Людмила

Момчета
1.Леон
2.Макси
3.Марко
4.Диего  Laughing

# 422
  • Мнения: 0
А да попитам... Кой има страница за Виолета? Просто забелязах, че в страницата Violetta BG (или Violetta / Bulgaria беше не помня) публикуват същите неща, които публикувате и тук. Може ли да ми кажете кой е админът?  Peace

# 423
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Може ли да се присъединя към клуба ни:Анти Питина? Просто Тини е толкова малка , а тоя ми прилича на както вие казвате орангутан- 40 годишен орангутан!!!

# 424
  • Мнения: 0
ОМГ!!!!!!!! момичетаааа!!!!!!!!

Толкова са сладки Stuck Out Tongue <33

# 425
  • София
  • Мнения: 524
Здравей, Криси! Аз съм Мартин, наричай ме както искаш.  Simple Smile
Както вече казах, като ги видя заедно направо умирам! Много ми е противен този Петър ли какъв е...
Рали, здравей и на теб!  Simple Smile
Иначе аз съм Накси и Федемила фен!  Heart Eyes

# 426
  • Мнения: 0

1 ЧАС!! <333

# 427
  • Мнения: 302
Здравейте хора. Чак сега се върнах от Одрин.
По въпроса за Диего-аз не го мразя, аз го ненавиждам! За мен винаги ще се остане Диего Орешарски!
Аз само като видях клипа с моменти на Диалета смених моментално страницата! Laughing
Здравей Криси! Аз съм Кати! От къде си? Питам щото в класа ми имам 2 Крисита и те харесват Виолета и затова.
На мен любимци ми са
Момичета:
1. Вили
2. Ками
3. Фран
От момчетата
1. Леонченцето ми(Да те предупредя Криси че ако някой пипне Леон аз налитам на бой! Другите момичета ще го потвърдят!)
2. Томас
3. DJ
И много малко Федерико
Мразя
Момичета
1. Людмила
2. Джаки
3. Есмералда

Момчета
1. Диего
2. Диего
3. Диего

# 428
  • Мнения: 0
Хей Криси! Съвсем забравих да те поздравя с "Добре дошла" таа Добре Дошла си!  Hug Аз съм Стефи  Hug
Като сме започнали и Макси е зает.. делим го 2 50/50 и повече не се дава!  Naughty Laughing Laughing
Стили, някой взе ли механика? Щото мисля да наддавам, че компютъра ми прави номера  Laughing Laughing Или ще извикам Рамашо, нали е спец в тая област  Laughing Laughing Laughing

# 429
  • Мнения: 82

Мисля, че някой беше писал по едно време, ама... ;дд Кога излиза видеото за Libre soy?  newsm78


Утре в 20:00ч., но най-вероятно ние ще го гледаме в понеделник в youtube

# 430
  • Мнения: 0
Благодаря на всички които ме посрещнахте толкова дружелюбно в новата тема.  Simple Smile Спокойно момичета няма да ви ги открадна,  Grinning дори Томас да не е във втори сезон него го харесвам най-много.Heart Eyes Grinning Леон също го харесвам, но повече Томас. Heart И съм от Шумен. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 0
Здравейте,аз съм нова в темата и страшно много ми харесва сериала  Heart Eyes, понеже от скоро почнах да го гледам защото от Булсатком чак сега пуснаха субтитрите  Confused не съм гледала първи сезон ,а в интернет ги има само до 11 епизод с бг превод  Sad ,някой знае ли къде мога да открия всичките епизоди от първи сезон с бг субс ,благодаря предварително  Simple Smile
здравей аз съм Лодовика можеш да ми казваш Лодо или Лудо както решиш и да питам що си ми копирала аватара

# 432
  • Мнения: 0
Благодаря на всички които ме посрещнахте толкова дружелюбно в новата тема.  Simple Smile Спокойно момичета няма да ви ги открадна,  Grinning дори Томас да не е във втори сезон него го харесвам най-много.Heart Eyes Grinning Леон също го харесвам, но повече Томас. Heart И съм от Шумен. Simple Smile

аз живях малко в шумен около 1 година и сега пътувам по градовете в момента съм в района около София миналата година бях в Италия и на колко си години аз съм на 12

Последна редакция: нд, 17 ное 2013, 09:22 от АlbaRicoNavarro

# 433
  • Мнения: 0
искам да си сменя аватара някой да знае сайтове за оразмеряване смисъл да си променя размерите на картинката

# 434
  • Мнения: 302
Среди аз съм от Пловдив.
И да кажа пак Леон е 100% мой Wink
Не деля!!! Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт