Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Рая, честит подпис!  Hug
Скрит текст:
От 9 започва на този линк може да го гледаш http://www.youtube.com/watch?v=ET4rM4TnJgg&feature=share

Нямам търпение Феде да се върне  Heart Eyes Heart Eyes ... дано можем да го гледаме от време на време с Марти като минем 2-ра смяна... уфф тъпо училище   Crossing Arms Crossing Arms Laughing Laughing

# 676
  • Мнения: 1 155
Стефи,  Hug мерси.
И аз нямам търпение Феде да се завърне. Heart Eyes Надявам се с Марти понякога да успявате да хващате епизодите, иначе ще е много гадно. Rolling Eyes

Скан от статия за Мерседес.

Колко е различна и хубава тук. Heart Eyes

Диего и Алба.


 Heart Eyes

# 677
  • София
  • Мнения: 524
Добра новина за мен!  newsm44 Епизодите през май ще ги хвана, защото тогава почти не се учи!   ura И през втората половина на юли ще ги хвана, защото при нас оформените се пускат да си ходят ;д така че ще гледам да ме оформят по всичко (е, разбира се, че по физика ще драпам за 4 и да се надяваме втория срок да са ми по-високи оценките)
Скрит текст:
Правихме тест по физика и представете си колко е отчаян и не може да преподава щом само за името ти дава 1 точка ;д т.е. аз със сигурност имам 1 точка  ura ама пак ще имам 2  Sad ;д и по БЕЛ госпожата ни се превърна в .. и аз не знам ;д преди беше толкова добра и мила, а сега ме е страх да се обърна назад  #Crazy
Стефи, късмет, дано и при теб да е така!

# 678
  • Мнения: 0
Абе там по Великден и Пролетната ще хванем някакви неща, май месец като са изпити и прочее и края на юни просто не се ходи на училище почти ;дддд С много късмет последните блокове ще са ни с госпожи, които са добри и ни пускат (тоест молете се да НЕ са математика, физика и химия)  Laughing Laughing

# 679
# 680
  • Мнения: 302
Скрит текст:
и по БЕЛ госпожата ни се превърна в .. и аз не знам ;д преди беше толкова добра и мила, а сега ме е страх да се обърна назад  #Crazy
и с нашата по БЕЛ стана така

# 681
  • Мнения: 66
Скрит текст:
Който следи историята ми да знае, че епизод 13 е готов и е доста дълъг. Laughing

# 682
  • Мнения: 1 155
Тини ни напомня за туиткама й утре.




Руджеро и Лодовика.




От миналия туиткам. Като изключим лигавенето им, бяха много сладки. Laughing Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 45
Изпуснах туиткама защото си мислех че е на запис!!!!!!В момента дават 1D .. уфф

# 684
  • Мнения: 1 155
Лори, туиткама на Тини е утре от 21 часа. (ако говориш за него) Не си го изпуснала.

Нова снимка на Тини по време на обиколка на един от градовете на Латинска Америка.


И нова снимка от фотосесията на Диего:

# 685
  • Мнения: 45
Оо слава богу .. обаче ако ще й пишем аз както не разбирам испански .. а и с английски в 5-ти клас колко се знае? Ще ползвам google преводача и ще излезе че нямам страх в парламента ;дд

# 686
  • Мнения: 1 155
Оо слава богу .. обаче ако ще й пишем аз както не разбирам испански .. а и с английски в 5-ти клас колко се знае? Ще ползвам google преводача и ще излезе че нямам страх в парламента ;дд
Joy И Тини ще започне да се чуди какви са тези депутати тука. ;д
Ще ни е трудно комуникирането с нея, както и това да разбираме какво ни казва, но поне ще я гледаме на живо.
Дано да няма проблем със свързването както миналия път. Laughing

# 687
  • Мнения: 528
Лори, туиткама на Тини е утре от 21 часа. (ако говориш за него) Не си го изпуснала.

Нова снимка на Тини по време на обиколка на един от градовете на Латинска Америка.


И нова снимка от фотосесията на Диего:


Брей, наш Диего бил много стилен. Simple Smile

# 688
  • Мнения: 302
Оо слава богу .. обаче ако ще й пишем аз както не разбирам испански .. а и с английски в 5-ти клас колко се знае? Ще ползвам google преводача и ще излезе че нямам страх в парламента ;дд
Joy И Тини ще започне да се чуди какви са тези депутати тука. ;д
Ще ни е трудно комуникирането с нея, както и това да разбираме какво ни казва, но поне ще я гледаме на живо.
Дано да няма проблем със свързването както миналия път. Laughing
споко бе! Ще й кажем да звънне на Диего и той ще й разкаже за парламента  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 689
  • Мнения: 302
аз мисля да пиша от фенския профил и искам да я накарам да каже Здравей на България. Днес ми е специален ден и дано да имам късмет  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт