Отговори
# 690
  • Мнения: 0
за вас които сте гледали Аси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

dancing dancing dancing

А това за Илда Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=nN8_vCxDXyo&hd=1  Party

Приятно ви дзверене Laughing

може да е за Илда, ама и аз я слушах и харесах много  Joy Joy Joy
Hug Hug Hug и аз много я харесвам Heart Eyes и певеца Laughing

Джейн закъсне бе джанъм Mr. Green

# 691
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
МарМиши Hug, бързо си взимам, мерси bouquet

Е, тези му действия на Емир не ги одобрявам и не харесвам, да бяга от Фери, да я лъже Crossing Arms box

и аз не съм съгласна с него, хем и него го разбирам, но в тези случаи сега не биваше да бяга, поне според мен

# 692
  • Мнения: 0


Е, тези му действия на Емир не ги одобрявам и не харесвам, да бяга от Фери, да я лъже Crossing Arms box
С къв се събереш такъв ставаш Mr. Green и той така Laughing

# 693
  • София
  • Мнения: 1 426
Ох бе Диди, Hug rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImaoкакто ми беше сдухано така ме разсмя,чакай да те нагушкам Hug Hug Hug Hug Hug.Ти как успяваш да пазаруваш и туитиш,голям си шматка(това в добрия смисъл де Hug) hahaha hahaha hahaha
Джейни, Hugда не е имало готин пич в асансьора и да си искала повече време да прекарате заедно Mr. Green Joy Joy Joy
И аз тука много му нервя,че все настрани я държеше от случващото се с него и около него box box box bash

# 694
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ади, и аз си дойдох в къщи  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ренка, я каква съм послушна  Joy Joy Joy Joy

Приятно гледане  Hug Heart Eyes То ся не са от най-приятните серии, ама  Rolling Eyes

Дидеееее, за пазаруването ти  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Умрех да се хиля  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 695
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
а и тази много хубава

# 696
  • Мнения: 16 079
Ох бе Диди, Hug rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImaoкакто ми беше сдухано така ме разсмя,чакай да те нагушкам Hug Hug Hug Hug Hug.Ти как успяваш да пазаруваш и туитиш,голям си шматка(това в добрия смисъл де Hug) hahaha hahaha hahaha
Джейни, Hugда не е имало готин пич в асансьора и да си искала повече време да прекарате заедно Mr. Green Joy Joy Joy
И аз тука много му нервя,че все настрани я държеше от случващото се с него и около него box box box bash
Линчеее  Hug Heart Eyes  мноУ съм добра  това  Joy Joy Joy Joy Joy и котешка хранЪ си купувам

# 697
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, не ми се иска изобщо да се поставям на нейно място, миличката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на него му е гадно също  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Но пък тоооооооооолкова се обичат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
Мамата кат баба тая вечер! ooooh!
Чей да не обиждам бабите, че те са по-бързи. Laughing

# 699
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
ех, как само я прегърна, че са хубави!!!!

# 700
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=OQooOlpirII&hd=1  Класика Party Party Party

Гъбке smile3501 Joy

Линко изплува ли Laughing че Джейн щяла да лети Mr. Green

# 701
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
ех, как само я прегърна, че са хубави!!!!



+1  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 702
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
ех, как само я прегърна, че са хубави!!!!
Хубави бонбончета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 703
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И сега са много сладки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
Таз пък гняс Меемет нЕма ли кой да му свети маслото, да го прасне по тиквоча с нещо по-твърдичко, че то таз кратуна лесно не увира. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт