Pumpkin Patch - една новозеландска приказка!

  • 73 580
  • 583
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 357
Последният път за 3 дена. На 12-ти изпратена, на 15-ти доставена.

# 511
  • софия
  • Мнения: 25 780
Последният път за 3 дена. На 12-ти изпратена, на 15-ти доставена.
Супер! Значи мога да хвана неделния курс на джиджи-то. Hug

# 512
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Аз напоследък не съм толкова доволна, колкото бях преди година-две  Confused Ще ги зарязвам  Crossing Arms

# 513
  • Мнения: 597
Аз напоследък не съм толкова доволна, колкото бях преди година-две  Confused Ще ги зарязвам  Crossing Arms
Не си доволна от качеството на дрешките ли?

# 514
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Аз напоследък не съм толкова доволна, колкото бях преди година-две  Confused Ще ги зарязвам  Crossing Arms
Не си доволна от качеството на дрешките ли?

Да, от качество, размери, дизайн.... камуфлажното момчешко яке - тънко, едно дънково в качулка - денимът е като от женския пазар, на Малечка едно рошавко неевтино - умалено и сплъстено, елек - много тънък, шапка, размер XL, какъвто според таблицата трябва да взема - ОГРОМНА, иначе е много добра като дизайн и сигурно аз ще я нося  Mr. Green

Това са разочарованията ми от последните поръчки - почти половината неща и то по-съществените. Останалото са тениски, 2 момичешки joggers,  шапка/шал... като чели само памучните тениски са напълно ОК. Сравнявам с покупки от преди 2 години, които и до момента износват моите деца (якета, елеци, суитчери, блузки)...

# 515
  • Мнения: 1 053
Аз също може би от 2 години спрях да пазарувам от "Пъмпкин пач". На снимки дрехите изглеждат добре,но в действителност не съвсем. Поръчах и аз елек уж за зимата,дойде супер тънък,якето също, една блуза уж с тричетвъртни ръкави,а те толкова широки направени и толкова смешно стоят,че блузата си стои така,изобщо не обличана. Балеринките пък супер уголемени,поръчах тогава размер,който носеше дъщеря ми,беше № 13,а той дойде огромен,все едно бях поръчала № 2.
И това ми беше последната поръчка и нямам намерение да пазарувам повече оттам.
Не знам аз ли попадам на такива артикули или наистина развалиха качеството........,просто споделих мнение  Peace

# 516
  • София
  • Мнения: 2 799
Даммм ... и според мен развалиха и качеството, и дизайна на дрешките. Имам наблюдение върху секцията за големи момиченца. Дрешките нямат нищо общо според мен с тези от преди 2-3 години.
Последно поръчах преди 2-3 седмици ... ми ... май ще ми е за последно. А толкова харесвах колекциите им. Дрешките бяха от страхотни материи, много добър дизайн, съотношението качество/цена беше чудесно.


# 517
  • Мнения: 998
Аз продължавам да пазарувам от сайта, все още от секцията за малки момичета. Нямам забележки по отношение на дизайн и материи, откривам несъответствия в размерите. В момента пак очаквам пакет от сайта и ще споделя отзиви тук.
Пред време писах, че като цяло наблюдавам тенденция към понижаване на качеството, както и занемаряване на дизайна, в любимите ми марки. Ето например от Маркс енд Спенсър почти нищо не мога да харесам. Любимото ми тяхно бельо ме разочарова (ето тези потници се разшириха ужасно за нула време - http://www.marksandspencer.com/5-pack-pure-cotton-scallop-trim-vests/p/p22127548), а чорапогащниците, които преди експлоатирахме доста дълго, стават на топчета при първото обуване.
Колекциите на Некст пък не допадат на дъщеря ми цветово.

# 518
  • софия
  • Мнения: 25 780
Поръчвам веднъж годишно (толкова сайтове има, не стигам до пъмкина Crazy) и сега ме накарахте да се замисля защо поръчах в понеделник.

# 519
  • при моите любими
  • Мнения: 2 552
И аз не съм очарована, не са толкова лоши нещата, но не са нищо толкова качествено. А редовните им цени са уауууу.

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
И аз не съм очарована, не са толкова лоши нещата, но не са нищо толкова качествено. А редовните им цени са уауууу.

Добре, че само на намаления и с БД съм ги взела  Mr. Green И пак чакане, превозвач - спирам  Stop

За по-модерни - Зарана намаления, но пък некачествени, качествени - Некст, но и там дизайн и размер не винаги са ОК, чорапи и чорапогащници взимам на БГ производители офлайн, гащички от George или Mothercare (и тук дизайнът на дрехите вече не ми допада, а в последната ми поръчка 2 артикула, описани като 100% памук  бяха полиестерни  Twisted Evil) .... така де...ровене, гледане... Моите деца са девойка кипра на 5 и батко клечо на 10.

# 521
  • Варна
  • Мнения: 750
Батко Клечо и аз имам на 12г с огромни фасони към дрехите. Купувам му Зара - много ми харесват за момченца дрехите им -не са инфантилни, ами като за малки мъже. Харесва си и от Ларедут дрехи - там с новия доставчик са добре нещата.

# 522
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Батко Клечо и аз имам на 12г с огромни фасони към дрехите. Купувам му Зара - много ми харесват за момченца дрехите им -не са инфантилни, ами като за малки мъже. Харесва си и от Ларедут дрехи - там с новия доставчик са добре нещата.

 Peace Ха, точно така - за него Зара. Моят също износва едни редутски от преди 2 години (аз все и с аванс си купувам  Mr. Green) и понеже чувам добри неща за тоя превозвач, ще взема да навестя пак сайта, колкото и да ми е омразен, особено по намаления  Joy

# 523
  • софия
  • Мнения: 25 780
Пъмпкин никога не ми е бил от любимите, но все се намира какво да харесам. С порастването на девойката и аз започнах повече да харесвам Зара и Манго.
Скрит текст:
Във fashion gallery е пълно с дрехи на Зара на смешни цени.

# 524
  • при моите любими
  • Мнения: 2 552
Пъмпкин никога не ми е бил от любимите, но все се намира какво да харесам. С порастването на девойката и аз започнах повече да харесвам Зара и Манго.
Скрит текст:
Във fashion gallery е пълно с дрехи на Зара на смешни цени.

FG къде се намира и има ли онлайн?

Общи условия

Активация на акаунт