Споделете мнение за д-р Станислав Славчев АГ - Окръжна болница

  • 149 430
  • 1 161
  •   2
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 313
Мерси Дори, аз свърших работа в петък при нея Simple Smile

# 481
  • Мнения: 683
Здравейте!Искам да попитам имало ли е някоя от вас на която Славчев е правил серклаж как е протекло лечението и прегледите!Имам рискова бременност и се налага серклаж!Разкажете спешно!

# 482
  • Мнения: 759
Нямам много време за компа, но да се включа. На мен ми прави серклаж миналата година. Полежах си. Той ми го и махна. Нямам оплаквания и забележки, нямам и суперлативи, върши си работата просто.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 313
Здравейте, да питам Славчев прави ли запис на тонове  в 9месец или не?

# 484
# 485
# 486
  • Варна
  • Мнения: 858
Аз доколкото знам - не. Запис може да си направиш в родилното срещу заплащане, една позната няколко пъти ходи да прави.  Peace

# 487
  • Мнения: 377
На мен не ми е правен запис на тонове в кабинета на Славчев.

# 488
  • Варна
  • Мнения: 313
И аз така си мислих, но да питам, т.к. мамите от отчетната тема казват, че някои от лекарите им правят или като влязат в 9тия, ще им правят....

# 489
  • Варна
  • Мнения: 483
Не ми е правил записи, не ме е пращал никъде и изобщоне е казвал, че трябва да ходя, а имах усложнение (прееклампсия).

# 490
  • Варна
  • Мнения: 313
Отново да питам нещо - мамите раждали секцио при д-р Славчев - когато се роди бебето, той сложи ли го на гърдите ви? Питам, защото на отворените врати като ходих, гл. акушерка каза, че като си секцио, не ти слагат бебето на гърдите /за малко/, само като си с нормално раждане.. и ми стана много тъжно..споделете мами...

# 491
  • Мнения: 377
И двата пъти раждах секцио в ОБ с пълна упойка, втория път д-р Славчев ме оперира. Бебето ми го сложиха и двата пъти на гърдите за 2-3 минути едва след като почнах да излизам от упойката, някъде около поне 30-40 мин. след секциото, може и час след това даже.

# 492
  • Варна
  • Мнения: 483
Родих със секцио при Славчев лятото. Бебето ми го показаха 2 часа след операцията за 2-3 мин. Сложиха го на леглото до мен в реанимация. Нещо повече - първо го показаха на ММ и на майка ми отвън и чак след това на мен. Много съобразително от страна на бебешката сестра!

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 15:15 от Mar_bella

# 493
  • Мнения: 377
Такава е практиката за всички родили секцио в ОБ - първо показват бебето на роднините отвън, а после и на майката като се посъвземе.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 313
Много ме зарадвахте, благодаря ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт