Мнения и коментари за новите промени по визията на сайта

  • 92 476
  • 2 958
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 223
Аз пък влизам за 5 минути и толкова , няма цял ден да губя тука я , играя с детето ,вкъщи това онова , на работа...бре то било хубаво без маммата  Laughing не си зациклил и забит , така , че БЛАГОДАРЯ ВИ ГОС'ПОДИН УПРАВИТЕЛЯТ направо друг живот имам БЕ  Laughing

# 1 846
  • Мнения: 46
Не ми харесва! Не е практичен новият облик!  Rolling Eyes

# 1 847
  • Мнения: 21 201
Весели празници на всички и от мен, тъкмо ни се предоставя възможност с този облик на форума да обърнем по-голямо внимание на близките си, защото го заслужават пред това да бъдат пренебрегвани понякога от наша страна заради форума.

# 1 848
  • Мнения: 0
Мен пък новата визия много ме кефи. Благодаря ви на всички от управата на форума, че най-сетне този така посещаван форум доби истински модерен дизайн, който е в крак с времето и модните тенденции в оформлението на форуми.   bouquet Стария дизайн беше започнал да мирише на мухъл - толкова време се задържа все един и същ. Беше ни втръснал вече... Не е добре един сайт да стои на едно място и да не се обновява. Радвам се, че се решихте на тази стъпка, сигурен съм че ще е успешна и ще ви донесе още повече почитатели. Моите поздравления   bouquet

# 1 849
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Още един бъг:
Ако вече си на таб, примерно, "Нови Отговори" повторното натискане на бутона не рефрешва страницата.

# 1 850
  • Мнения: 223
Весели празници на всички и от мен, тъкмо ни се предоставя възможност с този облик на форума да обърнем по-голямо внимание на близките си, защото го заслужават пред това да бъдат пренебрегвани понякога от наша страна заради форума.

Весели празници на всички , бъдете наистина с близките си хора , м*йната му на форума , аз знам как уж за малко но поне по 2 часа му отделям на ден -СТИГА б*клуци не си струват вече времето.От новата година нови хора ще сме заради тях

# 1 851
  • Мнения: 910
Мен пък новата визия много ме кефи. Благодаря ви на всички от управата на форума, че най-сетне този така посещаван форум доби истински модерен дизайн, който е в крак с времето и модните тенденции в оформлението на форуми.   bouquet Стария дизайн беше започнал да мирише на мухъл - толкова време се задържа все един и същ. Беше ни втръснал вече... Не е добре един сайт да стои на едно място и да не се обновява. Радвам се, че се решихте на тази стъпка, сигурен съм че ще е успешна и ще ви донесе още повече почитатели. Моите поздравления   bouquet

Как пък за 17 дни чак ти замириса на мухъл?!? На кои вас ви беше втръснал?

# 1 852
  • Мнения: 2 786
Тереза, аз от как разкарах рекламите при мен нещата се поуспокоиха. Даже и модзилата не полудява. Махнала съм всичко, което дразни - блести, святка, движи се, хороскопи, картинки, изобщо е очистен от всякъде форума. Не отваря колкото беше бързо преди, но поне не е толкова трагично положението.

И аз махнах каквото можа да се махне (да се чете опростих изгледа, така че да се търпи), но въпреки това зарежда много по-бавно от преди.  newsm78 Относно това, че тези теми с оплакванията генерирали трафик - това изобщо не трябва да е комплимент и нещо, което да радва тези, които въведоха новия изглед на форума.  Rolling Eyes Защото тези теми изразяват бурно недоволство и ще затихнат, а потребителите ще се оттеглят.

Тези включвания от новорегистрирани потребители, които се изказват все едно пишат от години тук, са меко казано несериозни.  #Crazy

# 1 853
  • Мнения: 223
Мен пък новата визия много ме кефи. Благодаря ви на всички от управата на форума, че най-сетне този така посещаван форум доби истински модерен дизайн, който е в крак с времето и модните тенденции в оформлението на форуми.   bouquet Стария дизайн беше започнал да мирише на мухъл - толкова време се задържа все един и същ. Беше ни втръснал вече... Не е добре един сайт да стои на едно място и да не се обновява. Радвам се, че се решихте на тази стъпка, сигурен съм че ще е успешна и ще ви донесе още повече почитатели. Моите поздравления   bouquet

Пък ти ходи на....си.... Регнала си се преди 10 дена и вече ръсиш мозък  #2gunfire

# 1 854
  • София
  • Мнения: 15 516
Мен пък новата визия много ме кефи. Благодаря ви на всички от управата на форума, че най-сетне този така посещаван форум доби истински модерен дизайн, който е в крак с времето и модните тенденции в оформлението на форуми.   bouquet Стария дизайн беше започнал да мирише на мухъл - толкова време се задържа все един и същ. Беше ни втръснал вече... Не е добре един сайт да стои на едно място и да не се обновява. Радвам се, че се решихте на тази стъпка, сигурен съм че ще е успешна и ще ви донесе още повече почитатели. Моите поздравления   bouquet
Кефи те, щото явно си взел пари от него ,а и не ти е нужен толкова често! Или пък имаш астигматизъм и не ти пречи да гледаш наляво.Наляво за теб е нормално, но другите ги заболяват очите,главите, вратовете!И като го направихте да прилича на другите, кефите ли се сега?Сега дали ще вляза в бг мама, розали или някой сайт за запознанства, няма разлика. Надявам се,че не ти мирише вече на мухъл, а? Как за толкова кратко време успя да ти замирише на мухъл, да не идва от теб?

# 1 855
  • Мнения: 2 761
Към дизайнерите и собствениците на сайта:

http://www.bgpro.com/articles/navigation.php

А потребителите могат да си прочетат за въздействието на рекламите от екрана-информацията е извън форума,тъкмо да си разтоварите мозъкa и очите от нерационалното използване на пространството тук.

# 1 856
  • Мнения: 2 037
Къде виждате форум? Пред очите ми са само реклами и тъпотии.
Присъединявам се към Татко Мецан и asyalein.
По-назад не съм чела.

# 1 857
  • София
  • Мнения: 1 508
Стария дизайн беше започнал да мирише на мухъл - толкова време се задържа все един и същ. Беше ни втръснал вече... Не е добре един сайт да стои на едно място и да не се обновява.

И кога е успял да ви втръсне за две седмици от регистрацията ви? Как на другите за толкова години не е втръснал?

# 1 858
  • Мнения: 0
Има нещо което някои хора така и не можаха да разберат въпреки, че толкова просто им го обясниха. Това тук отдавна НЕ Е някакъв си прост форум. Това вече се е превърнало в един много голям ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ с огромно количество информация и е крайно време да бъде оформено като информационен портал, а не като някакъв си прост форум. Обясниха ви го просто и ясно - хората влизат тук да търсят важна информация а не на празни приказки. Затова е важно оформлението да бъде като на информационен портал.
За мен лично сега всичко е направено премерено и с вкус, съобразно най-новите модерни тенденции в развитието на информационите портали. Браво на хората които го направиха.   bouquet Отдавна си плачеше за подобна промяна.

# 1 859
  • София
  • Мнения: 15 516
angrybirds23, сега се сетих, че тази птица е момичето,което не искаше да плаща такса вход за кучето си!Значи такса вход за куче е несправедлива, но промяната на вида на цял форум е справедлива? hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт