Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 307
  • 726
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 067
Идвам на отчет след 3-тата фетална  bowuu
За пореден път останах много доволна от Врагалева. Внимателно огледа всичко,
обясняваше през цялото време и понеже бяхме и с малкия жената близо 15 мин. се гласи и дебна да хване муцката на бебка за да му я покаже.  То и ние с ММ за пръв път видяхме хубаво личицето и, естествено влюбихме се в нея ,има голямо носле и нацупена уста  Heart EyesПолучихме една прозявка бонус .После сърдито събра и ръцете и краката отпред и шоуто свърши  Joy
Всички органи са на място и добре развити.Днес излезе ,че върви само с 2 дни напред и е с тегло 1291 гр  Crazy , на мен ми се видя много ,но Врагалева каза ,че отговаря идеално . 
Все още е седалищно ,води в норма, плацента в норма и доплер идеален.
Ето и една снимка на малката сърдитка ,качеството не е много добро,но снимах снимката с телефона ми
Скрит текст:

# 256
  • София
  • Мнения: 6 011
Мики, прекрасни емоции са това! Радвай се на едно здраво бебенце!  Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 110
Добрютру!  Crazy



Мики, чудесни новини!  Hug

Ника, ужасни терзания около БоConfused Аз бих се побъркала направо... Дано скоро се оправи всичко. Ама абсолютно всичко!  Naughty

Слънчи, Слънчиии
, голямо тегло теглиш, заслужаваш тиквения медал отвсякъде! Приятно тържество след някой друг ден!  Peace

# 258
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 420
Мики, чудесни новини, браво! И аз ходя при Врагалева, и с Люся и сега, с третото ни бебе - Никола (на втората фАтална ги замъкнах и двете девойки и няма да ти разправям какво шоО беше).  Но не стигнахме до 3-та фетална, защото той се роди в 27 г.с.+6 дни, на 9 февруари 2014 г. с тегло 1250 гр. и ръст 38 см. (на третия ден спадна до 1070 обаче, което било нормално, видите ли).

В момента вече е към 2 кг. и е на легло, нося му кърма всеки ден от месец насам, а от понеделник ходя и да го храня 2 пъти на ден и мога да си го гушкам и да му се радвам, което е голям плюс и за двама ни. Единствено чат-пат има проблеми с дишането, защото наистина родих твърде внезапно и нямаше време да ми направят специалния курс от инжекции за развитие на дробчетата (а и дали не е било рано, не знам).

Така и не стана ясно защо се роди по-рано момчето (е, щото имаше инфекция, а при мен нищо не откриваха до последно), но в момента е добре, здрав и все по-силен. Няма да го изпишат преди 5 април, защото това е едно от условията за изписване - най-рано месец преди термина (а той беше 5 май).

На вс. отгоре родих нормално след 2 „секции” и съм много щастлива от случая, защото се разминах без нито един шев и си видях бебешорчеството, а усещането след нормално раждане е... неописуемо (ако всичко е наред, а при мен беше).

И така, както мъдро рече една съфорумка, пожелала да остане анонимна (но тя ще се познае), „не мож избяга от февруарската съдба” (цитирам по памет). Четвъртото ще го планираме за февруари, то се видя. hahaha

Та такива ми ти раЛти.

Дано не настане голям смут в редиците, особено в редиците на все още бременните. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 12:09 от Мяуче

# 259
  • Варна
  • Мнения: 692
Мяучееееееее, честит ти НИКОЛА, да ви е жив и здрав, да наддава много и да ви изпишат бързо да се прибирате вкъщи! Да е щастлив, послушен и много да ви радва!!! Какво хубаво име! ura  ura  ura Tada Tada Tada

Отдавна не съм чела темата, случайно днес влязох и каква прекрасна-леко тъжна новина! Съжалявам да науча, че  ти се е наложило да преминеш през толкова перипетии, но все пак най-важното е, че малкия човек се справя добре, наддава, расте. А и ти звучиш много свежо (както винаги, всъщност)! Радвам се, че сподели! Февруари явно е твоя месец! Hug Дръж ни в течение.
 
Смут определено вкара в моята нежна душа (в момента съм 26 г.с.) и се развълнувах много, но приятно!!!

# 260
  • Мнения: 1 067
Мяуче честит ви Никола  Hug Нека бъде здравичък и скоро да се прибира вкъщи . Praynig
Аз често вися на балкона на майките ,та знаех ,че чакате бебе.Дръжни в течениие как е малкия герой  Praynig

# 261
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Леле, Мяуски  Shocked Да ти е жив и здрав Никола  Hug Hug Hug
Ама в "моите редици" вкара смут, защото и не подозирах, че чакаш такъв хубав подарък за каките  Wink Да сте здрави всички у дома ... Седя с Дидка на ръце и изпитвам невероятно удоволствие от прочетената новина ...

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мяучееее, честито 3-то февруарче в семейството ! Да ви е жив и здрав малкия Никола и многооо да се гордеете с него !  Hug Hug

Много се радвам за вас, надявам се скоро да сте си вкъщи, да се гушкате и радвате един на друг !  Hug

Чакаме новини и снимки !

# 263
  • Мнения: 307
Мяууууу,честит ви син!Да ви е жив и здрав!Ако можеш да ме видиш как се кокоря и колко пъти четох това което си написала за да осмисля нещата,ще паднеш от смях Simple SmileСтрахотна изненадваща новина поднесе!Дано скоро сте си вкъщи и се гушкате!


# 264
  • Мнения: 70
Мяуче,страхотна изненада!Да Ви е жив и здрав Никола и скоро да му се радвате и гушкате вкъщи! Heart Eyes
 

# 265
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяу, да ви е честит Никола!  Hug Hug Hug

Да е здрав, умен и много щастлив! Сигурна съм, че ще порастне голям мъж като тате!
Много ми стана мъчно, че така са се развили нещата с раждането, важното е сега момчето да заякне, да наддава и да се прибере бързо вкъщи!  Praynig Предполагам, че Лъвю се пръска от гордост.  Laughing

Брей, че хубава дата си е избрал малкия, имаме си астрални близнаци вече!  Laughing

# 266
  • София
  • Мнения: 818
Мяуска, е разби ме, честно! Дори не подозирах, че чакаш трето дете, а още по-малко, че си имаш момченце! Да ви е жив и здрав малкия Никола, стискам му палци, желая му всичко най-хубаво в живота! А нека каките да са живи и здрави също и да бъдат прекрасни каки!
Дано бързо да го изпишат - ако мога с нещо да помогна - пиши ми Simple Smile

Мики, чудесни новини!

Хубав ден от мен!

# 267
  • София
  • Мнения: 110


Мяуче, радвам се, че се реши да излезеш на светло, за да може хем да ти се порадваме, хем да ти стискаме палци да приключват скоро премеждията! Да е здрав малкия борец Никола, да наддава бързо и скоро да се прибира в гнездото при мама, двете каки и гордия татко! На теб браво, браво, браво!

Айде, пролетта започва с чудесна новина в нашата тема, така да ни е късметлийска и по-нататък!

# 268
  • До Балкана
  • Мнения: 100
А така! Сега повече хора ще изпращаме положителна енергия и стиснати палци към Колето!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ох, започва моя сезон! Да донесе на всички ни това, което искаме, много здраве и увереност в доброто случване на делата ни!
Усещате ли как се размърдва кръвчицата, а? Чувството за предстоящо неочаквано щастие!  dancing smile3531

# 269
  • София
  • Мнения: 6 011
 Hug

Макси днес:
- Леле, откъде ми порастна тая дълга коса?!? Като майка съм станал.

 Joy Joy Joy

Мяу, немой така да пускаш бомба и да бегаш!   Crossing Arms Отчитай тук как е младежа, че ви мислим!

Общи условия

Активация на акаунт