Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 198
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
К'во само човечета слагате  Crossing Arms
Ирина е все още на градина. Здрава, дива и щастлива Simple Smile Очаква я месец при бабата и ще трябва да се "грижи" за малката си сестра ... Мама ще митка по Европата  Joy
Това накратко - вие сте  Wink

И един поздрав от тайфата:
Скрит текст:

# 647
  • София
  • Мнения: 6 011
Безобидна, и после си знаеш - разказ за миткането, много ми харесва да ти чета преживелиците из Европата. Grinning

Макси също е на градина, сега е в една дежурна, отиваме за две седмици на море и после ще е в друга дежурна и те така. Бо походи малко на лятна занималня, ся свеки е у нас и го гледа.

От онзи ден, аз и Макси:
-Мамо, пък днес навън видях гола жена!
-WTF, къде?
-Във вестника на баба!  Joy Сигурно голите жени ги арестуват, хвърлят ги в затвора, обличат им дрехи и гащи и ги освобождават, нали?
-Ъъъъм, не точно.  Mr. Green

На морето девойките /и баби Mr. Green/ по монокини зор ще видят с моя малък пуритан, усещам.  Mr. Green

П.П. Ооооох, тайфата е кра-си-ва! Бравос!

# 648
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те и от мен!   food010 по едно следобедно кафенце!

Ние сме във ваканция почти цяло лято, ходиха при майка ми за 20 дена и от средата на този месец аз съм в отпуск и ходим на плаж, станаха много черни, аз повече под чадъра   grinning039 Ивайла почти се научи да плува, не спира това дете, спря ми тока......

# 649
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Бау  Hug Wink Joy
Цитат
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.

Леле, плашат ни ... Драснете по някой ред Simple Smile

Ирина е добре ... Последна група в ДГ. Готвим се за училище Simple Smile Вече почти чете ... Никой не се занимава с нея от домашните, но явно си я влече ...

Дребуса тръгна на ясла Simple Smile И тя е добре.

Аз записах още една магистратура. От петък съм в режим лекции ...

И ... тЕ така  Whistling

# 650
  • Мнения: 163
Хало и от мен! Grinning
Не ти е скучно, (почти) БезобиднатаLaughing

# 651
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Хало и от мен! Grinning
Не ти е скучно, (почти) БезобиднатаLaughing

O, въобще Simple Smile
Ей, до сега най-голямата ми плака ... със сълзи и тръшкане, защото не мога да изпълня едно обещание ... Обещала съм й от лятото, че ще ходим на "Игрите на глада" ... Ама тя иска ей сега ... А аз ще имам баба на 5.12 ... И рев, и тръшкане ... Че може да си го свали, ама съм обещала ... Леле ... Много добре знае как да "бие" и да манипулира ... Та, отивам да си легна с мисълта, че ... за нищо не ставам ... и се провалих ...

# 652
  • Мнения: 1 067
Бау... и аз тука да се разпиша!  Hug
И Явор е последна година...хич не го влече и решихме да го върнем другата година с набора предучилищна...училището няма да избяга  Mr. Green
Аз съм на работа вече, бебето ход малко на частна ясла, от другия месец почва в ДГ...Проклетия е страшна, не слуша хич  Heart Eyes

# 653
  • София
  • Мнения: 6 011
Hallo!... It`s me... ☺☺☼


Мислех си тези дни за тази темичка, колко много научих от тук и колко уютно ми беше години наред. Радвам се, че сме си активни у фейса, иначе съвсем щяхте да ми залипсвате.

Ние също сме добре - работа, учене аз, учене дребно, градина, тренировки... яко ме върти живота. Хубаво е, че следва месец с много празници, банкети и т.н., нямам търпение.

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И на мен ми липсва писането от преди години....  Heart Eyes Hug

# 655
  • Мнения: 304
Хайде и аз да се разпиша, стига са ни плашили. То тука платформата е супер мудна, как няма да запустее?!
Ние сме добре, Коко ходи на градин, Карина бузее (ей като напомпано т'ва бебе...), опитвам се да се готвя за сесията, която стартира следващата седмица... КОпооооонннн, както пее един популярен български "певец".
Липсва ми клюкаренето от преди, но няма как да се получи с всичките ежедневни задължения някак...

# 656
  • София
  • Мнения: 110
Амиии, нека и аз да се разпиша тогава.  lalalala

Почти безобидн@, малко ли са ти задачите, че и магистратура си записала? Луда!  hahaha

Xcat, ти само като коментар ли ще се появиш? Как сте, що сте?  Flutter

Мики, кога порасна твойто дребно, че и на работа се върна? Ех, минава времето!  pletka

Ника, яко си хванала живота за юздите, а? Няма да те мисля.  Flutter

Sunny Sky, чудно ни беше, а? Как сте вие?  Peace

Бобишана, голям кеф е пак с бебе, нали?  passifier

У нас всичко е наред - Диди е на градина, Бибчето живее на пода и така. Много е благо бебето, рядко му се чува гласа (макар че и тя си има моментите). Като някакъв таен агент е - само наблюдава и мълчи. Доволно е да си обикаля по пода и да ближе каквото ѝ попадне, ако не е на кеф го слагам в една ергораница и така минава времето. С Диди я мачкаме и подмятаме много. Диди пък е добричка, самостоятелна, абсолютна душичка (в 85% от времето). В редки случаи и избива в едни състояния, за които предпочитам да не си спомням.  Crazy Чете много добре, напоследък даже и наужким (т.е. наум hahaha ) и направо се родих - навсякъде и по всяко време чете. Не се кефи на приказки обаче, чете някакви енциклопедии (детски, естествено) и непрекъснато ме изпитва. Та и аз си обогатявам общата култура и си спомням любопитни факти за флората и фауната по света, за историята и географията, за космоса и Вселената.  bowuu

Поздрави от двете:
Скрит текст:

Целувки за всички!  Heart Eyes

# 657
  • Мнения: 163
Xcat, ти само като коментар ли ще се появиш? Как сте, що сте?  Flutter
Мхм. Добре сме. Mr. Green
Куклите няма да ги хваля, ти си знаеш. Heart Eyes

# 658
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Юхче ..., страхотни са ти сладураните  Heart Eyes

А, иначе съм на лекции от 4 дни ... Боря се с математиката ... за сега ... И все по-често се питам "В какво се забъркАх?"  Joy

...
Почти безобидн@, малко ли са ти задачите, че и магистратура си записала? Луда!  hahaha

...

# 659
  • София
  • Мнения: 110
Xcat, ти само като коментар ли ще се появиш? Как сте, що сте?  Flutter
Мхм. Добре сме. Mr. Green

Ма мерси ти за изчерпателния отговор.  Crazy

Безобидн@, ти да не би няк'ва икономика да мъчиш?  Flutter

Ей, събрахме се, родихме ги тез', поотгледахме ги, пък се разпръснахме... Направо сме като випуск. 5 години заедно и всичко свърши. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт