Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 517
  • 733
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Най - после някой да качи снимки.Стаси ама и без усмивчица Али си е много хубава на снимките.Станали са страхотни,а там с усмивката е много чаровна.Подстригвала ли си и косичката.Ние напролет ще хващаме малки чокита.
Най после моето дете да качи нещо.От както започна да се храни е качила 1,170 и 5 см.за 3,5 месеца.Днес от третия опит с много рев я претеглиха - 9,240кг.и 77,5 см. newsm44 newsm68 newsm44
Данаека за да е по спокоен Дени,трябва и ти да си по спокойна и по малко да му крещиш.Опитай се да си вършиш работата докато той спи,а като е буден да отделяш повече внимание на него.Играйте си заедно,тичайте,ритайте топка,седни на килима и започни да си играеш с неговите играчки,прави сладки физиономийки и коментари и той ще се заинтригува и ще дойде да си играе с теб.Децата си търсят компания и не искат да седят самички.Аз имах днес бонус - Ива-Мария си седеше и си разглеждаше списания и книжки и ме остави на спокойствие да сготвя и измия някои съдове.Но вечерта като видя че отделям внимание на батко и и се започна една ревност и едно висене на краката ми с мрънкане,да седна да играя само с нея.Много ревнува като гушна батко и или друго бебе.

# 391
  • Мнения: 224
Танева , не съм я подстригвала, тя расте бавно но славно нейната коса Simple Smile Равна е отвсякъде, което ме радва, но е много мъничко ощр  Laughing И аз съм била така до 2-3 годишна, викали са ми бебето  с перушинката, а сега имам 10 кг коса на главата си  Mr. Green Дано и тя е на мен, че иначе така ще си остане  Mr. Green
Данаека , както ти е казала Танева, не му викай много на Дени, обръщай му внимание и няма да е толкова палав. Намери си ти сама за себе си нещо, което да те успокоява, че в един момент ще изпушиш... Александра мрънка, като седна дори и за секунда някъде. Иска да съм права или да седя срещу нея. Ритаме топка в коридора и се спуква от смях, гоним се, редя кулички с купичките й. Тогава е най-кроткото дете, но седна ли някъде... или в контакта ще бръкне, или в шкафа ще се завре. Искат така да ни привлекат вниманието... Манипулатори!

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 07:55 от Стаси_

# 392
# 393
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Танева,Стаси опитвам се да не му крещя,но той ми се качва на главата.Сега седи в мен и пак реве и мрънка и все навънка ме дърпа.Да идва пролетта и лятото,че да излизаме още от рано,че в нас не се търпи.Играем,гледаме заедно ТВ,ама като реши,че ще реве без причина няма спиране.

# 394
  • Мнения: 217
И аз да се включа на бързо по темата за палавите деца. Като му омръзнат игрите на моето момче, започват белите  ooooh! То играем, ама му омръзва. Друго си е на чист въздух. Вчера спа само 1,10 мин. Crossing Arms което мен не ме устройва (не е излизал навън). Исках и аз да дремна, че вчера сутринта ми разказа играта зъболекаря. Упойката не ме хвана  #2gunfire #2gunfire #2gunfire , едвам се прибрах и бързах да глътна аулин, че имах чувството, че щях да умра от болка.

# 395
  • Мнения: 294

Хахахахахахаххаха, Зори за да не публикуваш вече такива неща пускай Ники по-рано на ясла  Grinning Супер е , хем се забавлява там детето и се социализира, учат ги на много неща , хем и на теб ти е спокойно и леко на душата  Mr. Green
Има слънце вече   Nature Sunny води Ники на парка и сядай да релаксираш на някоя пейка  Heart Eyes

# 396
  • Мнения: 2 802
Има слънце вече   Nature Sunny води Ники на парка и сядай да релаксираш на някоя пейка  Heart Eyes

Да бе да, де да ставаше така  Mr. Green тя в парка ще тича също толкова колкото него  Joy
... но определено навънка си е друго, следобед и аз ще изведа малкия, че лудвам  Crazy

# 397
  • Мнения: 201
Нубче, незнам защо съм такава, но дори и в най-лошите дни не ми идва на ум за яслата. Някак си не мога да си го представя още сам.... ще видим до кога ще издържа....За парка - Ники е станал още по палав, не стои на едно място, все тича на някъде и аз трябва да вървя след него.
Днес решихме проблема със скуката с разходка с автобус. Милото стоя 20 мин качен на един стол, гледайки колите и рейсовете по булеварда. Облякох го и се качихме на първия рейс дето дойде. Отидохме до центъра и после обраттно. Сега спи. После ще ходя да видя едно малко бебе, дето още няма месец.

# 398
  • Мнения: 1 778
Здравейте,
Поколоко, да се оправя Пламен и да е здравичък занапред. Дано се окаже, че е от зъбите. Моята и тя беше същата като него предишния месец. Температури около 38.5, впоследствие все да ходи рядко и така и не се разбра какво е, но с антибиотика се оправи много бързо.
И ние ходихме тия дни на лекар за ваксина, но се оказа, че нямало сега на година и четири месеца, имало на година и шест месеца. Така че се разминахме без ваксина. Някаква размяна била направена в имунизационния календар, каза лекаря. Не се оплаквам, по-добре.
Данаека, явно вие сте по друг имунизационен календар, явно всеки лекар си кара по своему.

# 399
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Силви,права си.Всеки лекар май си кара по неговата.
Ние сутринта се разходихме и дори и на площадката ходихме и доста побяга.Сега спи от 12.30 и го чакам всеки момент да се събуди и хайде пак навънка,че се мъчи и да напече.
Поколоко,да се оправя скоро Пламката и да не се разболява повече.
Хаха,Фейт навънка си е най-добре,че в нас и аз изтрещявам с него.

# 400
  • Мнения: 47
При нас преди обяд валя и претичахме само за кухнята. Всички се изнервяме да стоим затворени вкъщи и малки и големи. Следобяд имаше слънчице и направихме една хубава разходка, не можах да я стигна навън, тичаше като пощуряла   animal037

Преди час се върнахме с ММ от театър - Етажна гроздова  Party Ее, напълниха ми душата - ако ги харесвате и има представления във вашия град, горещо Ви го препоръчвам, ще се посмеете от сърце.

# 401
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Чики,и Дени следобяд тича на площадката като обезумял.Едвам го опазвах от люлките да не го ударят.Успя и да падне 1-2 пъти,ама става и продължава и все едно нищо не е било.
И на мен ми се ходи на кино или театър без дете,ама незнам кога ще ме огрее това щастие.

# 402
  • Мнения: 217
Добро утро! Кафето е от мен! От кога не ми се е случвало да стана преди Пламката и да си изпия кафето на спокойствие!

При нас времето е мрачно, но се надявам да е топло, че да се разходим по- късно малко из квартала! Хубав и усмихнат ден момичета!!!
ЧИД на Тони на мама НУб, да е жив и здрав! Името да му носи само късмет. Следвай мечтите си мило дете!
ЧИД и на всички малки и големи!

# 403
  • Мнения: 184
Важно съобщение за всички, които са финансово закъсали  Mr. Green -превели са детските  Mr. Green
Честито на всички малки и големи иненици   bouquet Да са живи, здрави и много усмихнати  Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 478
Честито на имениците!Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт