Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 516
  • 733
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 269
Видяхте ли, че майчинството от този месец е по-голямо  Sunglasses

# 646
  • Мнения: 2 802
danaeka до колкото знам, тестисите трябва да слязат до преди навършване на годинка  newsm78 може и да греша. Не само теб те мързи да гладиш  Whistling Цял ден пускам прахосмукачка и при вида й ме домързява


може да се изчака и повече, поне до две годинки. на позната малкия лятото го оперираха, а беше минал вече две. Все пак обаче трябва да се прецени най-добре от лекар, защото случай със случан не винаги си приличат  Heart Eyes


Видяхте ли, че майчинството от този месец е по-голямо  Sunglasses

Ние това го знаем още от приемането на новия закон за увеличение още през декември  Joy та го чакаме като топъл хляб  Mr. Green и сега ще се чудим къде да изхарчим новия бонус от 30 лв  Joy
Лошото е, че сега чух че май искали за следващите 5 години да го замръзяват  ooooh!

# 647
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен  Heart Eyes Два дни не съм чела и то бая сте изписали  Simple Smile Ходя вече редовно на работа , а в петък бях и на среща в Авеню с бивши колежки, та време хич не ми остава  Whistling

В понеделник и вторник почивам и предлагам на мамите от Кичука да ходим на кафе в Гладиятори с детския център  Heart Eyes

За зъбките - на Тони му ги мия вече от един месец с четка и паста на Чико, много му харесва и чака да му ги търкам  Mr. Green

Болните бързо да оздравявате  Hug

И Тони ми кашля още от време на време и като спи и носа му се запушва, та понеделник и вторник ще си го гледам та дано да се пооправи малко  Praynig

Сиси и аз видях за майчинството - моето ще е 50 % - 170 лв.  Grinning

Лека нощ на всички  Hug Нямам търпение да дойде утре и да нагушкам малката Дария на мама Рошли  Heart Eyes

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Мози няма проблем да разменяме стикери,за да запълня и двата си албума съм изпратила доста писма със стикери до различни градове.Някои ми изпратиха като подарък,но пък други си ги платих със запис по пощата.Сега все още търся някои номера,понеже се опитвам да помогна на приятелки да си напълнят и те старите албуми.
Стефи вие нямате ли някакви останали стикери от двата албума.
Пипи не я мъчи,като оздравее ще започне пак да се храни.Ние имахме един такъв период на лечение и не ядене от 10 дни,после нещата се оправиха.Сега пак започна като преди"ам-ам" ,но като види манджата и започва рев и мятане на стола.Докато и пъхна с зор първата лъжица и като види че е вкусно и започва да яде.
Ева,дано Емма тази нощ спи по спокойно,и да се оправя бързо.
Пеца забавата през нощта е голяма особено когато сърцето ти спи и ти трябват клечки да ти държат очите отворени.Случи ли се при нас да е така през нощта и на другия ден има пробил връх на зъб.До 1г.и 2 м.бяхме само с 2 зъба и сега започнаха много неравномерно да изкачат един след друг и не знам как ще се подредят,дали няма да има и на криво,но няма какво  да направя,отдолу сме с 2 резеца и 2 кътника,другите когато - тогава.
П.П. - сега разгледах снимките.Пепи не го бях виждала на снимки - имаш много красиво и прекрасно момченце,със страхотно чаровна усмивка.По не знаеш защо са мъките,зъбките са му подредени като маниста,дано са му винаги хубави и здрави.

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 22:47 от taneva73

# 649
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Нубче,да се оправя бързо Тони.
Моя Дени тази вечер ми вдигна Т 37,2 и дано е от зъби,че сега не ми се гледат болни деца.
Пипи,нашата педи ми каза след година и половина,ако не се е смъкнал тогава ще се наложи операция.
Да идва пролетта,че в нас изкрейзвам с него по цял ден и се чудя какво да го забавлявам.

# 650
  • Мнения: 47
Загубих се и аз няколко дни, ама мама и тати са тук и се възползвам от промоцията  Heart Eyes

Моята мадама е пораснала супер за 2м. и половина - 1 кг. и 3 см. Вече е 10 160 кг. и 84 см. В кабинета отвори всички шкафчета, хладилника, всички играчки размести. Ваксината мина без проблем, изобщо не се разплака, после каза чао и раздаде целувки. Нас ни викат чак юни месец, даже ми върнаха и картона  Thinking

И аз подреждам по 2 пъти - като легне следобяд и вечер. Отказах се да ходя по нея и да събирам  Crazy Сутрините ми минават екстра - ставане, оправяне, хранене, кафе за мама и то става време да ходим за храната. Най-тегавото време от деня ми е от към 18 до къпането 20.30 - тогава ми минава най-бавно и се чудя как да я забавлявам.

Фейт, аз Маги я научих да мием зъбите с едно приложение на телефона - Talking Ginger с едно коте. Там го къпеш, сушиш и му миеш зъбите. Много му се радва и така свикна, даже й харесва. Купих й четка вече, много по-удобно ми е от силиконовия накрайник.

Танева, аз днес я взех тази книжка от Билла. Предишната беше много интересна (не че ги събрах всички де, може да разменим с теб - само трябва да открия къде са). Накрая ще разменяме всички повтарящите ни се от новата Wink

Иначе тъпият ни климатик, който се разваля скоро, сдаде багажа и сега се изръсихме за нов  ooooh!  #Cussing out Хич не ми хареса този непредвиден разход, но няма как да не ги дадем.

И още едно оплакване: От 10-ти и при нас намаляват грамажа на ДК. Супа-100гр., основно 130гр. и десерт 150 гр. Освен в Пловдив, където го направиха първи - споделете по другите градове как  е при вас, защото на обявата пише, че е решение на Министерски съвет и сигурно ще е за цялата страна  #Cussing out

# 651
  • Мнения: 217
Хилоу  Hug
Рошли не сме се къпали досега тримата, голямо шоу ще е . По скоро бих пробвала сама с него, че в нашата баня е голяма теснотия. Снощи днес пропуснахме банята, само дупе, лице и ръце михме. Но утре няма да му се размине  Naughty
Нубче, да се оправя бързо Тони.
Сиси, снощи се сетих за теб... Crazy за хубаво де  Heart Eyes Нещо ми едно ... връщат ми се моменти от преди една година. Жива и здрава да си и Бог да ни пази дечицата  Hug Hug Исках да те питам, Ваяна говори ли, как е? Следите ли й нещо по- специално вие или специалист?

# 652
  • Мнения: 217
Сори за спама.... Ева 82, беше писала, че си си мила филтрите на абсорбатора в миялната. Нещо имаше ли им след това, изкара ли всичката мазнотия. Чудя се дали и аз така да ги измия, че много мерзи да търкам. Мързела, голяма работа  Whistling

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Чики на нашата кухня в Пловдив,взеха решение и сипват от всичко по 150гр.Понякога не им достига десерта и ти сипват повечко от другото.Но аз все не успявам да се оправя на време и сме все последни на кухнята.А за стикерите от зеления албум ми пиши на лични списък със липсващите ти номера и каквото имам ще ти го заделя и пратя в писмо по пощата.

ПП - Поколоко мисля че не Ева ами Нубчето си беше мила филтрите на аспиратора,но пък може и да бъркам.

# 654
  • Мнения: 269

Ние това го знаем още от приемането на новия закон за увеличение още през декември  Joy та го чакаме като топъл хляб  Mr. Green и сега ще се чудим къде да изхарчим новия бонус от 30 лв  Joy
Лошото е, че сега чух че май искали за следващите 5 години да го замръзяват  ooooh!
Пак съм изостанала с информацията  Crazy


Сиси, снощи се сетих за теб... Crazy за хубаво де  Heart Eyes Нещо ми едно ... връщат ми се моменти от преди една година. Жива и здрава да си и Бог да ни пази дечицата  Hug Hug Исках да те питам, Ваяна говори ли, как е? Следите ли й нещо по- специално вие или специалист?
И аз ви мисля от време на време  Hug  Heart Eyes Като се замисли човек как понякога нещата стават благодарение на големи случайности и странни съвпадения...да настръхнеш направо. Ваяна е добре, не говори още, но то си и е рано. Не я водим на специалисти (а и Георгиев не е казвал, че има нужда), мисля че се развива нормално за възрастта си. Голяма е душичка, едно обичливо и гушкащо се същество  Heart Eyes А бе, да са ни живи и здрави малките юначета  Heart Eyes Heart Eyes

# 655
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Добро утро!
При нас за сега положението е добре.Няма Т и е жизнен.След малко мисля да го изкарам за малко,че тука пощуря вече.Стои и реве и той не знае защо.

# 656
  • Мнения: 526
Опии, моята детегледачка се завърна - демек тати  Laughing Ще мога да си ицчистя като хората.
Танева, успокоих се донякъде  Hug
Данаека  Peace Може и зъбче да е, дано да е, че тези вироси са мам....си тракали  #2gunfire
Това за майченските и замръзяването им ще е огромна глупост  #2gunfire Защо не замръзят депутатските заплати  #Cussing out?
Както каза Фейт, чакам ги като манна небесна  Laughing и се чудя как да ги изхарча - за лапето ли, за нас ли  newsm78  hahaha
pocoloco1  newsm78 няма ли филтрите да се разкъсат или повредят в съдомиялната  newsm78 Аз ги накисвам във вряла вода с веро или обезмаслител и после само ги изплаквам.

# 657
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Пипи,дано да е от зъбче,че тези вируси са ужасни сега.Дано да сме здрави,че утре сме на рд.Лошото е,че сме на детски кът и там пускат и други деца,а често има и болни.

# 658
  • Мнения: 526
Пипи,дано да е от зъбче,че тези вируси са ужасни сега.Дано да сме здрави,че утре сме на рд.Лошото е,че сме на детски кът и там пускат и други деца,а често има и болни.
Дано, лошо е детето ти да боледува и да го тъпчеш с химия.
Ивка хем я калавях, давам й витамини и имуностимулатори и пак  ooooh! Егати вирусите  ooooh!

Някой беше споменал, че този месец майченските са по-големи. Да не е свързано с увеличение на минималната заплата?  newsm78
А аз продължавам да си чакам болничния. Само да не са ми го потурчили нашите, че ще хвърчат глави  #Cussing out цял месец ги чакам парите  #Cussing out

# 659
  • София
  • Мнения: 58
П.П. - сега разгледах снимките.Пепи не го бях виждала на снимки - имаш много красиво и прекрасно момченце,със страхотно чаровна усмивка.По не знаеш защо са мъките,зъбките са му подредени като маниста,дано са му винаги хубави и здрави.


Благодаря ти за милите думи. Да, наредил ги е, но само предните и те са му едни големи, ще каже човек, че му е пълна устата със зъби Mr. Green.

Стискайте палци да не се изрине, че сега ще му дам мляко с ориз. Не е хапвал прясно мляко вече седмица. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт