Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 243

  • 37 652
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 331


Докато чакаме ...

Марица, ако ме попиташ защо в колажа Керим присъства "повече" отговарям ти веднага - защото ми е любимец

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197


Да споделя и този нов колаж за "Кara para, ask".

# 17
  • Мнения: 23 331


Да споделя и този нов колаж за "Кara para, ask".

И Тувана, и Йозге са много красиви ...

Чудя се коя ще е "лошата"

# 18
  • Мнения: 4 966
Аз ще съм лошата! Simple Smile)))



Този колаж на Кубра ми е от любимите. Simple Smile) Моето лошо момче как хитро гледа, а ангелчето Керим се изтегнало бей гиби. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 23 331


Всичките му роли са запомнящи се.

Дори и "малката" поддържаща  на Халим  Низипли.

Даде му своеобразен "живец" - всяка една реплика и жест си бяха "визитната" му картичка.

Бедно, неуко, но със силно развито чувство за себераздаване и притежаващо голяма смелост.

Това е Низиплито - едно момче, което порасна и стана мъж.

# 20
# 21
  • Мнения: 4 133
Здравейте.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Пожелавам си тази тема да се изпълни с истински новини от сигурните източници, та най-накрая да се успокоим, че сериал с Енгин ще има.  Simple Smile Simple Smile

Според мен най-точната дума за професията на Йомер е агент под прикритие. Разбира се агентите работят с полицията, но също така и с тайните служби. И обикновено работят за вторите.

Clio, не се хаби, тук на неудобни въпроси не се отговаря, от страх ли, от какво ли, не знам....

И да заредя малко настроението с музика.  newsm51



 

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 13:57 от daizy_g

# 22
  • Мнения: 2 293


Всичките му роли са запомнящи се.

Дори и "малката" поддържаща  на Халим  Низипли.

Даде му своеобразен "живец" - всяка една реплика и жест си бяха "визитната" му картичка.

Бедно, неуко, но със силно развито чувство за себераздаване и притежаващо голяма смелост.

Това е Низиплито - едно момче, което порасна и стана мъж.



Марта, благодаря, че с този клип ни напомни за Низипли. Много ми е на сърцето това момче...Мнозина подценяват тази роля, може би защото не е така бляскава и характерна като Булут и Керим, но за мен още тук си личи, че Енгин е намерил своето поприще...Радвам се, че последвалите роли доказват това...Ако не бе Низипли, Мерал Окай нямаше да го забележи и да му напише такава шеметна роля като Мустафа...

Последна редакция: нд, 05 яну 2014, 14:00 от loveofmine

# 23
  • Мнения: 23 331



Романтичната островна история на Текин и Ейлюл ...

Настроение - хем с хубава музика, хем "по  темата"



П.П.   понякога една правописна грешка води до наистина голямо настроение

# 24
  • Мнения: 849
Kakво се случи? Защо така скоростно и мистериозно беше заключена предишната тема. Още на 49 стр. Тъкмо отговарях на Селфи и Валентина. И не можах да публикувам. Някой  да не се уплаши от свободата. Лошо. Мариана ли заключва темите?


Clio, добре дошла, в най-цензурираната напоследък тема в подфорума!


# 25
  • Мнения: 4 133
Kakво се случи? Защо така скоростно и мистериозно беше заключена предишната тема. Още на 49 стр. Тъкмо отговарях на Селфи и Валентина. И не можах да публикувам. Някой  да не се уплаши от свободата. Лошо. Мариана ли заключва темите?


Clio, добре дошла, в най-цензурираната напоследък тема в подфорума!




Димана, страхът налага цензура, така е по-лесно.  Simple Smile Simple Smile Това обаче поставя много въпроси. Дали Енгин и темата за него заслужават това- не вярвам!!!

# 26
  • Мнения: 4 966
Аз поглеждам тук и там за новини, но... рахатясват комшиите. Simple Smile



Марта, любимецът ти и в почивните дни не спира да работи... Нали дом стяга... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 23 331
Марта, любимецът ти и в почивните дни не спира да работи... Нали дом стяга... Simple Smile

Тя работата никога не слиза от ръцете му ... Майстор Керим 

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 197


http://televizyongazetesi.com/atv-cok-iddiali-bir-dizi-hazirladi … 9644#.UslMwtIW1og

Статия от днес:
Става въпрос в кой ден АТV кой сериал ще дават. Дали "Черни пари, любов" ще се излъчва в ден сряда. Цитират дизито с актьорите. Със започването на снимките е започнала и дискусията за деня на излъчване.




http://televizyongazetesi.com/engin-akyurekin-basrolundeki-diziy … tter#.UslPLtIW1oi

И втора статия от днес: "Енгин Акюрек в главната роля и с участието на Nebahat Çehre".

# 29
  • Мнения: 1 097


Харесвам момчето ни,когато е във вихъра си,няма равен

Общи условия

Активация на акаунт