Пазаруване от Aliexpress.com 18

  • 61 199
  • 806
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 0
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча безжична клавиатура и мишка? И ако има поръчали и доволни, ще съм много благодарна   bouquet

# 781
  • Мнения: 9
Хора помагайте малко ,  бях повдигнал диспут  понеже Китаеца когато оставаха  4 дни до 60 общо които е посочил добави още 39 ! ОТКАЧИХ  поръчал съм две горнища и за какво да ги чакам още 40 дни я дойдат я не , и повдигнах диспут че нищо не съм получил а той ми праща снимка в диспута че са в БГ от няколко дни само че снимката е на китайски от сайта 17 трак... Когато аз ги проследя там няма нищо такова RB958923167CN   Пише че са напуснали китай 2013-12-13  и това е  от тогава ни вест нищо , сега китаеца ми пуснал в диспута че аз да върна стоката ? ! Как да я върна след като тя не е пристигала дори нали затова повдигам диспут Какво да направя дадох снимка че няма никакви стоки при мен на англииски а той продължаава да прави едно и също има още 12 дни до края на ескалирането да ги изчакам и тогава да  го ескалирам или ? Някой да даде едно мнение

Номера не излиза в сайта на български пощи. Това което ти изпраща той за този трак номер ли е?

# 782
  • София
  • Мнения: 35 332
Получих:
http://www.aliexpress.com/snapshot/307672602.html този пръстен, много красив, но много голям. Регулира се, но е голям в най-събраното си състояние. Ако някой иска, довечера ще премеря точния му диаметър в прибрано положение.
http://www.aliexpress.com/snapshot/2000570500.html тази тениска, в бяло, Л размер (размерите си отговарят). Материята е същата като на черната тениска (тънък, прозрачен памук с лошо качество), обаче понеже е бяла, не си личи толкова, че платът е кофти (при черната много личи). Обаче и бялата прозира. Но като цяло е по-добре на вид от черната. Понеже редовната им цена е около 8-10$ да кажа, не се минавайте да ги купите на нея, повече от 5-6$ са им твърде много (все едно 20лв за тениска от Теранова, вместо 5-6лв)  Rolling Eyes



Аз още есента получих черната, материята е страхотна - хубав, плътен, но и мек мек памук /не като китайския"памук"/, изработката е много добра. Явно има такива с различно качество, ама как да разбереш, като снимките са едни и същи....

# 783
  • Мнения: leet
Да ми помогнете,панталонче с дължина 54см от кръста до долу  за каква възраст е или височина?

# 784
  • Мнения: 1 517
Момичета имам въпрос, опитвам се да намеря батерия за телефон Huawei G7007, http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=battery+for+Huawe … SB_20140125044253 обаче само това ми излиза newsm78

# 785
  • FR
  • Мнения: 214
Да ми помогнете,панталонче с дължина 54см от кръста до долу  за каква възраст е или височина?

На малката панталоните и са между 50 и 55 см мерено от кръста до ръба на крачола. Виж в подписа ми на колко е  Mr. Green

# 786
  • Мнения: leet
Да ми помогнете,панталонче с дължина 54см от кръста до долу  за каква възраст е или височина?

На малката панталоните и са между 50 и 55 см мерено от кръста до ръба на крачола. Виж в подписа ми на колко е  Mr. Green
Благодаря ти  bouquet

# 787
  • FR
  • Мнения: 214
Някой по-назад беше питал за SD карта. Преди малко пристигна от този продавач . 64 гв, всичко и е наред и пристигна за 10 дена. За всеки случай първо я форматирах на компютъра. Сега е в телефона и няма проблеми.

# 788
  • TX
  • Мнения: 593
Някой по-назад беше питал за SD карта. Преди малко пристигна от този продавач . 64 гв, всичко и е наред и пристигна за 10 дена. За всеки случай първо я форматирах на компютъра. Сега е в телефона и няма проблеми.
реални ли са ГВ, защото получих флашка дето от всичките с които уж беше се оказаха реални само 8 

# 789
  • FR
  • Мнения: 214
Какво значи реални? Като вляза в телефона, в настройки, карта памет ми дава налични 62.47 гб. Как да разбера реални ли са  newsm78

# 790
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Има програми, които проверяват дали са реални. Създава един файл с реална големина от 64 гб и го записва на картата. H2testw - http://mympx.org/Downloads/p13_sectionid/2/p13_fileid/13. Отнема доста време да тества, но ти я пускаш и чакаш резултатите. На мен 32 гб ми я тества един ден. Между другото - в какъв телефон я сложи, че я е прочел? Малко телефони поддържат 64 гб карта

# 791
  • FR
  • Мнения: 214
Ефекта не ли същия ако се опитам да я запълня с филми примерно. Сега пуснах да се прехвърлят и ми дава близо 4 часа. После ще пиша какво е станало. Иначе моя телефон е самсунг нот2, а на ММ е сони иксперия  Z1. И с двата върви и дава еднакъв размер.

# 792
  • Перник
  • Мнения: 396
Не, не е къса според мен. точно над коляното.Но роклята е за шерката , а на нея това и се вижда бабешко Mr. Green Иска да е точно както на снимката в али . Тя е 1.70, на по-висок човек може да стои по-късо

Бихте ли измерили дължината? Кой номер поръчахте?

Дължината от рамото до долу е 90 см

Благодаря ти Simple Smile съвсем прилична дължина, на снимките изглежда много къса.

# 793
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Ефекта не ли същия ако се опитам да я запълня с филми примерно. Сега пуснах да се прехвърлят и ми дава близо 4 часа. После ще пиша какво е станало. Иначе моя телефон е самсунг нот2, а на ММ е сони иксперия  Z1. И с двата върви и дава еднакъв размер.
Няма да е точно същия ефектът, защото китайчетата са измислили т.нар. "циклични карти" - като свърши мястото и започва да записва отначало новото съдържание и така няма да ти даде грешка, че няма място. Програмата от друга страна записва, но и след това прочита дали всичко, което е записала, е там.

# 794
  • Мнения: 43
Хора помагайте малко ,  бях повдигнал диспут  понеже Китаеца когато оставаха  4 дни до 60 общо които е посочил добави още 39 ! ОТКАЧИХ  поръчал съм две горнища и за какво да ги чакам още 40 дни я дойдат я не , и повдигнах диспут че нищо не съм получил а той ми праща снимка в диспута че са в БГ от няколко дни само че снимката е на китайски от сайта 17 трак... Когато аз ги проследя там няма нищо такова RB958923167CN   Пише че са напуснали китай 2013-12-13  и това е  от тогава ни вест нищо , сега китаеца ми пуснал в диспута че аз да върна стоката ? ! Как да я върна след като тя не е пристигала дори нали затова повдигам диспут Какво да направя дадох снимка че няма никакви стоки при мен на англииски а той продължаава да прави едно и също има още 12 дни до края на ескалирането да ги изчакам и тогава да  го ескалирам или ? Някой да даде едно мнение

Номера не излиза в сайта на български пощи. Това което ти изпраща той за този трак номер ли е?


да това е знам че не излиза следя го нон стоп, някой друг има ли съвет или идея

Последна редакция: сб, 25 яну 2014, 20:17 от chippen

Общи условия

Активация на акаунт