Боя за коса - Вlond 35 - Клуб на блондинките

  • 154 666
  • 773
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 566
Здравейте! Grinning
Може ли да помоля за съвет с коя боя да постигна този цвят?
Мисля, че по назад в темата бях постнала настоящия ми цвят.Пробвах с Лонда, но пак не докарах желания оттенък и косата ми пак червенее...

# 586
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Гледах днес сутринта предаването " На кафе" и много ми хареса цвета на Зейнеб,златист рус страхотен,с една идея по светъл от този тук  http://viewsofia.com/upload/article_big/image_big_17354.jpg

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 134
Цвета е страхотен на Зийнеб да.Тази боя Еvo Selective откъде може да се купи или поръча?

# 588
  • Мнения: 24
avella, дистрибутор на боята Селектив е фирма:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=contact_us

# 589
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Цвета е страхотен на Зийнеб да.Тази боя Еvo Selective откъде може да се купи или поръча?
аз от един квартален салон честно казано си я поръчвам,но е хубава не щипе и не изтощава косата.А този цвят на косата на зейнеб как ли е постигнат...някой идея има ли.

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 134
От кой салон в Бургас я поръчваш да им звънна ?

# 591
  • В мечтите
  • Мнения: 639
От кой салон в Бургас я поръчваш да им звънна ?
Следобеда ще погледна как се казва салона и ще пиша на лични... нямам телефон на никой оттам.Правят се на интересни,че не можело да се продава дрън дрън...но предполагам че като ги помолиш няма да откажат.

# 592
  • Мнения: 73
Здравейте! Grinning
Може ли да помоля за съвет с коя боя да постигна този цвят?
Мисля, че по назад в темата бях постнала настоящия ми цвят.Пробвах с Лонда, но пак не докарах желания оттенък и косата ми пак червенее...
Струва ми се, че 8.1 или 7.1 на Мажарел може да стане, но не съм на 100% сигурна. Там в каталога им цветовете се получават приблизително съшите.

# 593
  • Мнения: 413
Здравейте , видях темичката и се зачетох и разбрах , че нищо незнам за боите , и аз по неволя съм блонди / мн бели коси / , но се боядисвам с каквото ми падне май  newsm78 newsm78 Сега взех http://--reklamen-spam--/boi-za-kosa/27779/boya-za-kosa-prodidzh … -60ml-60ml-loreal , харесва ми цвета , но кой ти е гледал , че е безамонячна .  Embarassed Embarassed Явно бързо ще се отмие от белите коси  Crossing Arms Иначе покри добре не е жълто , сиво , зелено -  леко розовее но не съвсем - харесва ми . Много искам да я потъмня леееееееко , ама ме е страх  Blush Сега да питам за основното за което влязох в темата   bouquet За маслото на Икаров ! Взех си да си направя един курс терапия , че доста се изтощи от боите , само балсам и маска не помагат  Cry Вярно ли е , че от него се обезцветява косата, в смисъл че смъква боята ?   bouquet

# 594
  • Мнения: 413
Ужас , с тая нова визия , човек не може да си коригира мнението , сега видях че линка не работи  ooooh! боята е лореал продиджи 8,34

# 595
  • Мнения: 601
Момичета за коса с основа 5-ца и избрана  боя ЛАкме 9.60-ка какъв окислител да взема. 9 или 12?

# 596
  • UK
  • Мнения: 786
Боядисах се с Macadamia XTRA LIFT PEARL LIGHT BLONDE 10.27.

Като освежаващ цвят за обезцветена коса е добра. Много хубав перлено-бял цвят. Косата стана лъскава и плътна.
Изсветли ми естествените корени до светло-златисто русо, но жълтеникавите корени боясвани преди, само с едно ниво. Очаквах повече.

# 597
  • Мнения: 9 990
Здравейте! Grinning
Може ли да помоля за съвет с коя боя да постигна този цвят?
Мисля, че по назад в темата бях постнала настоящия ми цвят.Пробвах с Лонда, но пак не докарах желания оттенък и косата ми пак червенее...

Според мен това е кичур на естествена боя . Правила съм се с 8.1 матираща , но най -сиво става с на бюти М за 3 лв. фито която е .

# 598
  • Мнения: 892
Привет, блондита!
Реших и аз да се присъединя към групата. Донякъде и по неволя...Естественият ми цвят е средно кестеняв, но преди години бях на кичури и много се харесах. Затова скоро бях на фризьор за същата процедура. Обаче...станаха просто ужасни. Не знам аз ли не обясних като хората какво точно искам...или друго...Както и да е -станаха карамелено-медени и така не се харесвам. Искам да боядисам цялата коса, но в нещо по-естествено русо-златисто, пшеничено, нещо такова. Проблемът е, че се налага да се справя сама вкъщи.
Въпросът ми към вас е: Мога ли да постигна желания цвят с купешка боя (без обезцветяване) и каква марка бихте ми препоръчали?
Благодаря!  Hug

# 599
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Привет, аз имам следното терзание, понеже някои бои, които оглеждам се водят двойни, въпросът ми към тези които са ги ползвали е как точно определяте количеството да е на половината? Особеното самата боя от тубичката много с е чудя как да разбера колко да изстискам Rolling Eyes
И другото е след това боята и оксиданта в опаковките колко време могат да стоят така до следващото ползване?

Общи условия

Активация на акаунт