Аватарнa Tема 47 - Дъждовна

  • 23 304
  • 620
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 16 176
С еднакви дрешки съм и тук и там-да не му мисля,много,много Peace

# 346
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Аз вече изказах своето мнение/доколкото е значимо/ по назад,така,че няма да се повтарям.Прочетох,че само аз не съм се разписала с вота си/там.../,но късно успях да се регистрирам....... Simple Smile
Ако е решаваща тази игра къде ще се проведе,то бих участвала за последно,ако е тук.
Направила съм своя избор и за сега оставам ,значението на аватарните размери не ми е  наложителено,по -скоро визуалния стар вид на темите е важен за мен.Има ли нещо ,което не ми хареса,както писах,ще си огранича времето за прекарване.
Все пак,всеки сам преценява доколко има възможност да разполага с него  Peace

Много се разписах;малка ретроспекция на комбинациите ми,ако играта за тази седмица е тук/с извинението ,че се обличам по рано....но имам доста  ангажименти утре... Simple Smile
-Представям се с нощни снимки на ''малката Виена'';т.е моя роден град Русе... Heart Eyes
Разходка край паметника на Свободата/сътворен от арх.Арнолдо Цоки;открит през далечната 1908 и все още в прекрасен вид/;градската опера и нейните цветни фонтани; съдебната палата с нейния часовник/все още действащ/и сградата на БРП.
Това като инфо!
Ако решите,добавете ме така  Hug
За всички  Hug

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 19:17 от devi4ca

# 347
  • Мнения: 1 270
Девичка 5+ и аз щях с Русе да играя  Joy
Въпреки че сегашното ми облекло май пак е по темата.

# 348
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Девичка 5+ и аз щях с Русе да играя  Joy
Въпреки че сегашното ми облекло май пак е по темата.

О,Фусте...съжалявам ако съм ''откраднала'комбинацията ти... Laughing
Но,ако се налага,няма да участвам,никакъв проблем Peace
Обясних,кое и как...ако ще е тук и причината за ранното преобличане.../уж все гледам да съм точна/
 Hug

# 349
  • Мнения: 30
И тук се показвам - с Млечният път Grinning

# 350
# 351
  • Мнения: 3 408
Показвам се и тук с нощна Венеция.

# 352
  • Мнения: 1 171
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ах ах Венеция....

# 353
  • София
  • Мнения: 3 035
И аз дефилирам тук с комбинацията си за играта.  Flutter

# 354
  • Мнения: 30
Tuon Hug
Нощното небе ми е слабост, вече в няколко игри участвам с картинки в този стил.
Ама аз и на живо съм си така - умирам си да гледам звездите и се прехласвам като малко дете като съм някъде, където се виждат много звезди, примерно на село Crazy Grinning

# 355
  • Мнения: 1 270
О,Фусте...съжалявам ако съм ''откраднала'комбинацията ти... Laughing
Идея само, не бях ровила за картинки.
Жолям карък с тази игра при мен.
Припокривам Селен пък сега  Joy

# 356
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Намерих една стара комбинация, с нея ще съм,  утре сигурно ще се преблека и в другия форум.

# 357
  • Мнения: 56
Здравейте  Hug
Пускам си комбинацията и тук за да улесня Лока ако от тук ще събира Wink

Скрит текст:

# 358
  • София
  • Мнения: 2 160
Чудно! Отново сме с "нова" визия!
Кое е по-доброто, пак вратът ти се схваща!
Откъде може да се избира старата версия?

# 359
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Чуден нов дизайн,прекрасно  Heart Eyes  ooooh!

Софи не знам отивам да разуча  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт