?Въпроси всякакви?

  • 5 278 158
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 74 070
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз следя теми, които съм си избрала

# 74 071
  • софия
  • Мнения: 25 975
Аз знам кои теми са следени. Естествено, че списъкът е избран от мен. Въпросът е, че изчезна. Не съм ги отбелязвала и натискала "Спри следене".

# 74 072
  • Мнения: 4 275
При мен си го има

# 74 073
  • София
  • Мнения: 6 003
Аз знам кои теми са следени. Естествено, че списъкът е избран от мен. Въпросът е, че изчезна. Не съм ги отбелязвала и натискала "Спри следене".

На новата версия ли си?
Там като прочетеш последните непрочетени мнения и темата ти изчезва от списъка, докато не се появят нови мнения. Много тъпо бих казала, обаче няма кой да чуе  Twisted Evil
В старата версия дори да си прочел всички мнения от следената тема, тя си стои в списъка и може отново да я прочетеш с едно кликане. На новата обаче няма как да стане това. Трябва да си намериш темата с търсачка или като отидеш в съответния подфорум и търсиш по страниците.

# 74 074
  • софия
  • Мнения: 25 975
Аз знам кои теми са следени. Естествено, че списъкът е избран от мен. Въпросът е, че изчезна. Не съм ги отбелязвала и натискала "Спри следене".
На новата версия ли си?
Там като прочетеш последните непрочетени мнения и темата ти изчезва от списъка, докато не се появят нови мнения. Много тъпо бих казала, обаче няма кой да чуе  Twisted Evil
В старата версия дори да си прочел всички мнения от следената тема, тя си стои в списъка и може отново да я прочетеш с едно кликане. На новата обаче няма как да стане това. Трябва да си намериш темата с търсачка или като отидеш в съответния подфорум и търсиш по страниците.
Със старата съм, но съм ползвала и новата. И на двете места има списък, освен ако не си отбелязал "Спри следенето" (което до снощи не съм правила. Не е като да не съм си затривала сама този списък, но сега нямам спомен да съм го правила. Питах в темата за модераторите. Обикновето там потвърждават моята грешка, а сега мълчат.). Според мен има нещо, защото по спомен започвам пак да кликам "Следени" и прозорецът за потвърждение се появява след втори клик в старата версия.

# 74 075
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 025
Здравейте, аз пак с въпрос Simple Smile
Искам да си сваля филми на телефона. Изтеглих едно приложение и си свалих филм, който тръгна, но нямаше никакъв звук - нямо кино. Проверих настройките  - наред бяха.Та, въпросите са ми: 1. Къде бъркам и как стои въпроса със субтитрите и ?. Как мога да свали филм във формат mp4?

# 74 076
  • Мнения: X
Сваляш филм в какъвто формат е той,после с Format Factory го правиш в какъвто искаш,включително има опции за форматиране специално за смартфони Simple Smile

# 74 077
  • Мнения: 35 199
За да се ползват наши електроуреди в Италия необходим ли е трансформатор?

# 74 078
# 74 079
  • София
  • Мнения: 1 410
Нали един календарен месец важи направлението за специалист? 
Важи 30 дни точно.
В тази връзка- утре искам да отида на контролен преглед след антибиотично лечение 10 дни.Трубва ли нещо да правя или да отида направо в кабинета на специалиста?

# 74 080
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Нали един календарен месец важи направлението за специалист? 
Важи 30 дни точно.
В тази връзка- утре искам да отида на контролен преглед след антибиотично лечение 10 дни.Трубва ли нещо да правя или да отида направо в кабинета на специалиста?
Евентуално да си запазите час, ако е необходимо.

# 74 081
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Зависи каква е практиката на лекаря. Може да е с предварително записване, може и с чакане да е. Бих звъннала за всеки случай.

# 74 082
  • София
  • Мнения: 3 959
Приятелка си е взела ваучер за терапия с риби за краката и иска да я придружа. Някой ползвал ли е такива услуги и какви са отзивите? На мен ми се струва нехигиенично някак си.😁

# 74 083
  • Мнения: 668
Ох, къде са темите за матурите и нво-тата от днес?

# 74 084
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Ох, къде са темите за матурите и нво-тата от днес?
https://dnes.dir.bg/obshtestvo/vaptsarov

Общи условия

Активация на акаунт