?Въпроси всякакви?

  • 5 279 411
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 74 175
  • София
  • Мнения: 10 825
Защото се чудя да се пробвам ли по интернет, защото наистина няма формуляри в магазините им. Направо реших да си извадя нова карта, но дали ще може веднага? Или трябва да приключи галимацията "европейска директива" ...
Направи го  на сайта им. Аз ако знаех че има такава възможност изобщо нямаше да се главоболя с формулярчето. А иначе самите бланки най-вероятно са налични при касиерките и ще ти дадат ако си поискаш. При нас още през март ги бяха напускали в пощите специално, а иначе брошури не получаваме.

# 74 176
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Как да търся в заглавия на теми (тук, в бгмама) ? Когато напиша нещо в търсачката ми излизат винаги или цитати от потребители включващи търсените думи, или „няма намерени резулати„, според филтъра къде да е търсенето. Където и да задам да търси- никога не намира теми.  newsm78

# 74 177
  • София
  • Мнения: 10 825
Най-добре ползвай гугъл и указвай че търсиш в bg-mamma. Тукашната търсачка не работи добре

# 74 178
  • Мнения: 4 275
Благодаря! Поръчвам ги тогава Simple Smile)

А откъде? Simple Smile

# 74 179
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Най-добре ползвай гугъл и указвай че търсиш в bg-mamma. Тукашната търсачка не работи добре
Аз по принцип така търся, но си мислех, че аз нещо не правя както трябва и затова не ми се получава. Безсмислена е тая търсачка направо  #Crazy Мерси все пак !

# 74 180
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Най-добре ползвай гугъл и указвай че търсиш в bg-mamma. Тукашната търсачка не работи добре
Аз по принцип така търся, но си мислех, че аз нещо не правя както трябва и затова не ми се получава. Безсмислена е тая търсачка направо  #Crazy Мерси все пак !

Преди време бях питала в темата за въпроси към модератори защо примерното търсене на думата "муня" в темата "Номинации за най-голяма муня" не ми дава никакви резултати. Мамма ми отговори, че по някаква причина темата не е "индексирана" от търсачката и че е предала за проблема на специалистите. Не съм търсила скоро, но така като гледам не са вдигнали значително качеството...

# 74 181
  • Мнения: 1 090
Къде се регистрират картите от Била? Не открих нищо на тяхната страница

# 74 182
  • Мнения: 920
Още като ми идзаваха картата на Била се скарах с един по телефона, защото, за да я активират, ми искаха такива данни, все едно ипотечен кредит ще тегля. Изобщо, адски е неприятно това с тези подробности като адреси, телефони и какво ли още не, та някои и месторабота искат, защото по никакъв начин нямат обяснение за какво са им. Аз не работя за статистиката, ако ще си събират данни за това, кой ползва Била за пазаруване! Освен това, проучванията вече се заплащат!
Мен силно ме вълнува, обаче, как пощите допотопни от тук нататък ще дават пратките като сега срещу името и адреса, записваха ЕГН на клиента, който има да получава пратка, в едни халваджийски тефтери?!

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 23:23 от Jelly Bean

# 74 183
  • Мнения: 3 158
Чакам пратка другата седмица тъкмо през пощите.И на мен ми е любопитно това с данните ми от личната карта в тефтера.Докато ровят за пратката,мога да си щракна с телефона и да дръпна бая данни

# 74 184
  • София
  • Мнения: 3 789
Къде се регистрират картите от Била? Не открих нищо на тяхната страница

Отваряш страниците и в горната част излиза едно шарено като реклама. Кликваш на него и ще ти се отворят данните.

На мен ми излезе, че въвеждам грешни данни, та ще си вадя нова карта, и без това ги изпозагубихме

Чакам пратка другата седмица тъкмо през пощите.И на мен ми е любопитно това с данните ми от личната карта в тефтера.Докато ровят за пратката,мога да си щракна с телефона и да дръпна бая данни

Аз взимах скоро пратка - две имена и си преписват номера на ЛК, без ЕГН. Сега сигурно само ще сверяват имената

# 74 185
  • София
  • Мнения: 10 825
Щото до вчера не можеше ли да щракнеш и да дръпнеш данни? Само дето после какво да ще ги правиш, не знам.
Изобщо цялата галимация с тези нови регулации е такова потене всуе ама нали разни брюкселски бюрократи трябва да оправдаят заплатите се

# 74 186
# 74 187
  • Мнения: 920
Ооо имам два чифта комплекти за спалня от TAC, уникални са! Материята е разкошна! Единия комплект е със светещи пеперуди. Не се вижда много, ама онази вечер така светеха, че се опитах да ги снимам.
Скрит текст:


Ето снимка от страницата им
http://prikachi.com/images/820/9333820h.jpg
Струват си всяка стотинка и пристигат в разкошна кутия.

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 23:38 от Jelly Bean

# 74 188
  • София
  • Мнения: 11 755
Къде се регистрират картите от Била? Не открих нищо на тяхната страница
Отворих, но изобщо не ми приема данните, много си спомням какво съм дала като информация преди 100 години. Те пък се излагат вече с тези нови измислици, подлудяха.  Sick Ще си карам без карта, то и без това не се сещам да я вадя

# 74 189
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Скрит текст:
Най-добре ползвай гугъл и указвай че търсиш в bg-mamma. Тукашната търсачка не работи добре
Аз по принцип така търся, но си мислех, че аз нещо не правя както трябва и затова не ми се получава. Безсмислена е тая търсачка направо  #Crazy Мерси все пак !
Преди време бях питала в темата за въпроси към модератори защо примерното търсене на думата "муня" в темата "Номинации за най-голяма муня" не ми дава никакви резултати. Мамма ми отговори, че по някаква причина темата не е "индексирана" от търсачката и че е предала за проблема на специалистите. Не съм търсила скоро, но така като гледам не са вдигнали значително качеството...
Ясно. Явно нито една от темите не е "индексирана" от търсачката, понеже резултатът е същия, независимо какво търси човек. Под всякаква критика е качеството просто - толкова много информация на едно място и да не можеш да я отсееш  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт