Отговори
# 480
  • Мнения: 13
Привет, момичета! Hug

И последно, пак си повтарям въпроса: няма ли майки от Варна? Къде ще ходите на фетална морфология? Или няма да ходите? Thinking



Windy, от това, което съм чела за специлиастите по фетална морфология във Варна като най-добър диагностик се спряга името на доц. Балев от клиника Темелков, но записването на час при него ставало доста трудно, а и не бил особено разговорлив. Други често споменавани специалисти са д-р Давидков (но при него е доста по-скъпичко) и д-р Яков от Майчин дом. Чувала съм, че в клиника Темелков има и други добри специалисти, при които записването на час не е такъв проблем. Тук във форума има специална тема за доц. Балев, но в нея се споменават и другите лекари, които се занимават с ФМ. По-подробна информация можеш да прочетеш там. Аз лично още не съм решила при кой ще ходя  Thinking Ти от Варна ли си?

# 481
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Добре дошли на новите мами, лека бременност ви желая!
 Момичета, искрено ви съчувствам за гаденето и неразположенията. Знам какво е да не можеш да хапнеш нищо, защото ти е все лошо. Слава Богу сега ме подминава, дано е така докрая. От седмица не бях пила кафе, днес си направих едно и след първата глътка ми се обърна стомаха, но като спрях да го пия се почувствах идеално. Никакво кафе вече, замених кафето със закуска. Започнах да влизам в ритъм и със съня, спрях да се будя често нощем. Малко по-нервна съм станала, но все нещо трябва да има.  Laughing Имам си леко оформено коремче, ама много леко!
Относно "гушкането" с любимия, е, ние си се "гушкаме", но малко по-рядко. Няма причина да спираме "гушкането".
Целувки на тумбачетата и хубави почивни дни!!!

# 482
  • Мнения: 1 831
Здравейте мамчета...аз днес от работа не мога дас е вредя да ви видя  Laughing
Добре дошли на новите мамита  Hug
Днес било Голяма Задушница и се ходело на гробища,знам обаче че бременните не трябва да ходят там,вие знаете ли нещо по въпроса...

# 483
  • Мнения: 592
Zdraveite Mili Badeshti mami Oktomvriki... Az vchera razbrax,4e shte stavam za 2-ri pat maika i to shte e prez oktomvri Nadqvam se da me priemete v temichkata vi da si babrim Simple Smile  Wink

# 484
  • Мнения: 5
добро утро момичета!днес се събудих към 7 и 30 станах закусих и после  smile3524 и така до преди половин час Laughing а колкото до ,,гушкането,, го прескачаме Embarassed освен това незнам при вас как е ама аз постоянно така да се каже,,изпускам газове,, Mr. Green Mr. Green Mr. Green мога да удуша някой Joyужас Laughing Laughing

# 485
  • Бургас
  • Мнения: 631
Момичетааа имам леко кафеникаво зацапване..... Какво да права?! Гинекогожката не дига?! Бах  чела че около датата от цикъла или при настаняването на зародиша да ила леко кървене?!?!??!?!?? Мн се шашкам чакам съвет smile3518

# 486
  • Мнения: 1 831
y.k. спокойно,нормално е .Ако е обилно и продължително тогава вече е за притеснения.Някои карат цяла бременност май със зацапване...

# 487
  • София
  • Мнения: 3 087
шушулина поверието е да не ходи бременна на гробища, за да не роди от дявола... не си падам по суеверия, но отказах да ходя на гробища. ще отидо до черквата да запаля свещички!
радвам се да чуя, че има шанс да спра да се будя нощно време  Laughing
аз се каня днес да ходя на лов за широки блузки, че ММ както иска да си мълчиме още .... ще ми проличи докато почнеме да казваме Sad даже родителите ни незнаят.... ooooh!

# 488
  • Мнения: 1 831
И аз искам да спра да се будя нощно време ,преди с оркестър не можеха да ме събудят...
Ние днес пък ще казваме на свекър ми ,че е рожденник  Grinning да сме го зарадвали.

# 489
  • Мнения: 7
Аз днес ходих до едните ни гробищата, следобед ще ходя и на другите. Не мога да не отида. Имаме близки и трябва да ги почетем. В суеверия не вярвам. Това за дявола за пръв път го чувам. Въпрос на личен избор е в какво да вярваме, аз ЛИЧНО не искам да се натоварвам с такива глупости.
Леле, шантал, аз не бих могла да го крия толкова дълго, а и ММ няма да издържи.
Добре дошла на Izgrqvashto Slance!

# 490
  • Мнения: 2
Dobre doshla Izgrqvashto Slance i leka bremennost    bouquet .. Az snoshti bqh izumena ot sebe si . Събудих се към 4 сутринта ужасно гладна, това ми се случва за първи път през живота ми  Laughing и докато не хапнах неможах  да заспа Joy.... А за кафеникавото течение задължително се обади на доктора си, може да не е нищо сериозно , но все пак трябва да се провери... Аз нали уж имах такова , тя само доки го видя, сигурно е било мн малко но ми изписа утрогестан.... Това е да се предотврати отлепяне ....

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 12:44 от Sladichka

# 491
  • Мнения: 57
Здравейте, момичета. Все ви чета, но не ми остава време да пиша-
Радвам се за сърчицата....все повече ставате Simple Smile

Добре дошли и на новите мами и леко бременеене.

Аз...съм горе долу и като ви чета се виждам във всички от вас, само че имам един голям проблем и вземам да се притеснявам - едно много силно бяло течение. Не е истина просто и преди съм имала като настина или нещо такова, но сега наистина е обилно. Вторник съм на лекар, имам и направление за ЖК и се надявам всичко да е наред.

Изненадах се, че и други се оплакват от омазняване на косата, аз го забелязах, но досега не знаех, че бременността може да е причина - голям ад, всеки ден трябва да я мия, иначе не мога да изляза навън.

Нервите ме тресат, а мъжа ми ми каза, че сме били като съквартиранти..... голям скандал направих, а ана него му липсва секса и гушкането, а аз нямам никакво, ама никакво желание Sad Не знам защо,  просто всеки ми е лошо с една топка в гърлото и не искам никой да ме пипа. Всичко ми мирише ужасно и само гледам да спя, че да не се ядосвам.
Накрая моя направи тука една романтика - едни рози навсякъде, листенца, свещи.....и трябавше да правя секс, дожаля ми за него. И наситина не мога да се търпя, надявам се това да всърши възможно най-скоро, защото ще се изпокараме.

Иначе, за мен една бутилка вода с 2 изцедени лимона направо е вълшебно - без мед или сода, но много ми помага и не ми се гади толкова.


Оххх, олях се с писането Simple Smile Хубав уикенд ви пожелавам. Едно време това беше ден за чистене, но вече е ден за сериали Simple Smile

Усмихвайте се и дано бързо да минат всички неприятности около първия триместър и после само да се радваме на хубави емоции.

# 492
  • Мнения: 2
Момичета искам само да питам как се справяте с дискомфорта в гърдите... И дали въобще има спасение  Laughing мен много ме болят и немога да спа , мисля си да и взема от тези безшевните еластични бюстиета да видим дали ще ма ефект.

# 493
  • Мнения: 1
Не мисля, че бялото течение е проблем, дори знам, че е нормално да е по - обилно. И аз имам дни в които съм така, пък на прегледа вчера всичко си беше наред, така, че не се притеснявай излишно.

# 494
  • Мнения: 1
Момичета искам само да питам как се справяте с дискомфорта в гърдите... И дали въобще има спасение  Laughing мен мого ме болят и немога да спа , мисля си да и взема от тези безшевните еластични бюстиета да видим дали ще ма има ефект
ще има ефект, аз ходя само с такива, сутиените си ми тесни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт