Бял списък на хотели в страната - Тема 3

  • 344 301
  • 851
  •   1
Отговори
# 540
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 132
Банско
Гранд хотел Банско-за зимата е прекрасен хубаво спа и храната е много добра
Мурите за лятото прекрасна градина също храната е хубава
Велинград-Гранд Хотел Велинград
Сандански -Интерхотел Сандански прекрасни басейни добро местоположение на хотела.

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 1 988
В началото на месеца бяхме в хотел "Оренда " - Главатарци,  на брега на язовир "Кърджали". Защо отидохме там, вече писах в един "черен списък".  Компания от стари приятели, без малки деца. Стаите- чисти, домакините много симпатични, с дискретно присъствие, информирани за това, какво може да се разгледа, къде се намира.Имаше възможност да си приготвим някаква скара, на голяма веранда, ако решим да не ходим на ресторант.  Без да планираме, попаднахме на точното място.

# 542
  • Мнения: 7 710
това хотелче във Велинград е много добро , храната в ресторанта също Simple Smile http://hotel-enira.com/

# 543
  • Мнения: 19 523
това хотелче във Велинград е много добро , храната в ресторанта също Simple Smile http://hotel-enira.com/
Аз бях там по Нова година, ресторантът не струва. СПА-то е миниатюрно и не може да побере всички желаещи да го ползват. А цените през уикенда саааа трепач 139 лева за двойна стая ВВ определено са много за това място.

# 544
  • Мнения: 7 710
това хотелче във Велинград е много добро , храната в ресторанта също Simple Smile http://hotel-enira.com/
Аз бях там по Нова година, ресторантът не струва. СПА-то е миниатюрно и не може да побере всички желаещи да го ползват. А цените през уикенда саааа трепач 139 лева за двойна стая ВВ определено са много за това място.

Нормално за нова година , това е семеен хотел ... аз бях там края на февруари , с оферта със закуска и вечеря и останахме много доволни от всичко , беше се повредила вратата на сауната , но я оправиха супер бързо , нямаше и час ... Единия ден даже се възползвахме и от обедното меню на ресторанта , също беше вкусно . Аз бях с ваучери , единия ден ми беше само уикенд и се ускъпи с 50 лв за двамата

# 545
  • Мнения: 19 523
Не разбрах кое е нормално за Нова година за семеен хотел. Да не струва храната ли?

# 546
  • Мнения: 7 710
Не разбрах кое е нормално за Нова година за семеен хотел. Да не струва храната ли?

Нормално на нова година да е лудница навсякъде, не само за семеен хотел ... като казах , че е семеен хотел имах предвид , че е малък , а не някакъв 5* комплекс ... а за храната нищо не мога да кажа ... когато бяхме ние едната вечер от съседната маса се оплакваха , че бирата е студена , пиели я топла Grin  разни хора, разни идеали ; лично аз избягвам оферти с включено ядене именно поради това че почти навсякъде храната е с лошо качество , оставала съм недоволна преди време и от много по-изискан ресторант и хотел , в този случай рискувах, защото бях с ваучери , но останах много приятно изненадана ... съжалявам само , че не се топнах в открития басейн, докато валеше сняг

# 547
  • Мнения: 19 523
Ами откритият басейн на точно на НГ не работеше. Явно след това са подобрили нещо, но пък цените от 70 лева са станали 130 както казах. Много се надценяват, дори за уикенд цени. Това си е мое мнение, разбира се. Хотелът иначе не е лош, но не при този ценоразпис. С ваучер бях за 129 лв в Бор в апартамент на пълен пансион с прекрасна храна. А там хотелът и СПА-то въобще не може да се сравняват с Енира.

# 548
  • Мнения: 7 710
Ами откритият басейн на точно на НГ не работеше. Явно след това са подобрили нещо, но пък цените от 70 лева са станали 130 както казах. Много се надценяват, дори за уикенд цени. Това си е мое мнение, разбира се. Хотелът иначе не е лош, но не при този ценоразпис. С ваучер бях за 129 лв в Бор в апартамент на пълен пансион с прекрасна храна. А там хотелът и СПА-то въобще не може да се сравняват с Енира.

Бор мисля, че е 5* , не трябва да се сравнява със семеен хотел ... И аз съм била там на един 8 декември и нямаше топла вода Grinning   , но всичко друго беше на ниво ... даже февруари като ходихме ми се искаше да сме там , но нямаше места за нашите дати ... Обмислям пак посещение натам към късна есен и се чудя за този хотел , че много го хвалят http://artehotel.bg/

# 549
  • Мнения: 19 523
Точно така, не трябва да се сравняват двата хотела, по-луксозният и с повече звезди хотел ми излиза по-евтин, което е парадокс.  Това исках да напиша.

# 550
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Да похваля Тера Верде в с. Орешак. Бях предубедена,но всичко е на ниво за семеен хотел. Паркомясто, ежедневна смяна на хавлиите, тоалетна хартия  в изобилие,ежедневно почистване на стаите и кошчетата. Направо съм впечатлена,

# 551
  • Варна
  • Мнения: 13
Страхотно е в къщичките на Крапец Холидей - http://krapets.com/bg/krapets_holiday.html. Е няма басейн, но пък е тихо и далеч от цивилизацията. На двора има много място игри на децата Simple Smile

# 552
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 010
Да похваля Тера Верде в с. Орешак. Бях предубедена,но всичко е на ниво за семеен хотел. Паркомясто, ежедневна смяна на хавлиите, тоалетна хартия  в изобилие,ежедневно почистване на стаите и кошчетата. Направо съм впечатлена,
Една от най - хубавите ми почивки беше тям..Нямам спомен за ежедневна смяна на хавлиите, но аз винаги се отказвам от тази "екстра". Всичко си беше ок в този комплекс!

# 553
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Поставям в този списък Рока резорт http://www.roccaresort.com/ Heart Eyes.
Удивителна гледка, чистота, много добра храна и любезно обслужване. Препоръчвам!

# 554
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Да похваля Тера Верде в с. Орешак. Бях предубедена,но всичко е на ниво за семеен хотел. Паркомясто, ежедневна смяна на хавлиите, тоалетна хартия  в изобилие,ежедневно почистване на стаите и кошчетата. Направо съм впечатлена,
Една от най - хубавите ми почивки беше тям..Нямам спомен за ежедневна смяна на хавлиите, но аз винаги се отказвам от тази "екстра". Всичко си беше ок в този комплекс!

Четири нощувки бяхме там и четирите дни сменяха хавлиите. Изобщо не са ни питали. Очарована съм от отношение на собствениците към клиентите. Догодина пак ще ходим, малката е възхитена от пързалката.

Общи условия

Активация на акаунт