Къде в Пловдив? - 49 тема

  • 70 417
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Целофанени пликчета, къде продават? Купувала съм целофан, но пликчета .... newsm78

# 721
  • Мнения: 2 382
Относно Максимум-  търся вариант за лятна занималня.
Детето беше на едно занятие и много й хареса, но мен ме притеснява силната миризма на мухъл в сградата. Знам, че в старите сгради е така, но все пак лятото ще са 2-3 месеца по цял ден там. Дори да ги извеждат за 2-3 часа навън пак си остава много време в не особено здравословна среда.
Къде сте ходили,понеже сега са се преместили до Алианца на Иван Вазов и има голям двор?
До голямата Лиляна на "Иван Вазов". Същото ли е ?
Аз също бях чула, че ще се местят и тайно се надявах това да е старото място.

# 722
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Да,това е новото-в къща точно до сградата на Алианц на Иван Вазов. Предполагам,че лятото ще са достатъчно време навън-поне половината,че и повече. Едва ли ще ги държат вътре,но можеш да попиташ.

# 723
  • Мнения: 354
Някой знае ли къде продават молдове за бонбони? Нещо от този сорт - http://www.deluxbakingpans.com/files/3954650/uploaded/Candy%20Molds.jpg

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Отзиви от Тепавица Рай някой? Досега не съм си давала килимите на фирма (автомивка ) за пране и събирам препоръки Simple Smile
  bouquet

# 725
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Прахме килимите в кантората през тях. Доволни сме. Взимат и връщат нещата до адрес.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Зимата давахме два килима в Тепавица Барите.
Петък вечер ги взеха, понеделник вечер ги върнаха.
Взеха 5 лв. за транспорта.
Добре бяха изпрани, но аз ги пера по-хубаво  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 9 991
А някъде в село край Пловдив , къде има тепавица ? Тези Рай колко пари вземат, защото за килим който струва 130 лв. не ми се дават 50 лв. за пране  newsm78

# 728
# 729
  • Мнения: 9 991

Пране на килими, пътеки и др.

    тип персийски – 0.90 лв/кг;

ммм да , килима тежи, за това искам на селска тепавица да си го занеса.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Аз основно ползвам Барите-на рогошкия път, по-евтини са ми и горе долу съм доволна.
Рай перат хубаво ,но излиза по-скъпо ,само за сверка при едните за двата килима плащам 15лв , а в Рай само за единия ми взеха 13.

# 731
  • Мнения: 5 597
Целофанени пликчета, къде продават? Купувала съм целофан, но пликчета .... newsm78

Склад на КИКО( мартеници и др.) на Брезовско шосе,център НОВА -излизайки от Пловдив се пада вляво,малко след като преминеш Илиенци  Peace

# 732
# 733
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Някой да знае къде има заредена книжарница или магазин за раници Gabol.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 13 472
Някой да знае къде има заредена книжарница или магазин за раници Gabol.

Задай си въпроса тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=774053.new#new

Общи условия

Активация на акаунт