Препоръчайте хубав ресторант в центъра на София?

  • 126 848
  • 135
  •   2
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 386
made in blue за центъра на София-намира се на Венелин №6. Има прекрасна градина и много вкусна храна!

# 61
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Питах в една друга тема, но да попитам и тук:

Хубав ресторант, за специален повод, за 5 човека и 3 деца. Детски кът на открито или поне градина ако има ще е хубаво. Евентуално близост до метрото е предимство. Или пък жива музика ... Помагайте  Praynig

# 62
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Пак аз - за да ви ориентирам пиша горе долу на кои заведения съм се спряла:

1. Пица Перфето, на Чепишев, в Бояна
2. Ресторант Лебед в Панчарево
3. Воденицата в Драгалевци
4. Мистър Пица, на Черни връх

Ако можете да се включите с нови подобни предложения, или пък с мнение за някое от споменатите ще съм много благодарна  Peace

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Mr. Pizza на "Черни връх" го харесваме, но не бих казала, че е подходящо за особено специален повод. Нормална пицария, но пък готвят относително вкусно и цените са добри. Simple Smile Обстановката също е приятна, но мисля, че масите в градината са доста нагъсто разположени, а няма и детски кът, доколкото знам, но е възможно и да се бъркам.

   Ресторант "Лебед" от много отдавна искам да го пробвам, защото изглежда супер на снимки, но още не съм го посещавала. Peace

   За другите алтернативи нямам мнение.

# 64
  • Мнения: 7 557
Перфето има детски кът,храната и градината са хубави.Воденицата като храна е много добромясто,но е доста далече,детски кът май няма. Rolling EyesЛебедът е страхотен ресторант,много приятна градина и мисляч,е е най-подходящ за специален повод. Миктър Пица изобщо не се ми се вписва в представите за "специален " повод.
Като цяло съм за Перфето или Лебеда ,ако искаш провери дали в поселдния има детски кът,защото само за това се сещам като предимство в ползва на Перфето. Peace

# 65
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета, благодаря ви, поводът мина, сега да ви кажа впечатления.
Избрахме ресторант Лебед. Много хубаво място, и бих го препоръчала с две ръце за голямо събиране или пък за дневен повод. Има и пързалка в двора. Цялото място е доста голямо и понеже вечерно време няма чак толкова много хора, изглежда някак не толкова уютно. Измръзнахме от студ, защото точно този ден се оказа по-хладен. Масите откъм езерото бяха защитени с прозрачни прегради, но ние бяхме до пързалката и ни беше студено. Обслужването е добро, храната също беше хубава. Но беше петък вечер и много трудно се добрахме дотам. През горублянския светофар много трудно се минава по това време. Вътре имаше мисля голям рожден ден, хората явно си бяха поръчали чалга музика и тя се чуваше и в двора. Терасата откъм езерото е на няколко нива, но не е добре поддържана и не е обезопасена. Притеснявахме се да пуснем децата без надзор.
Та, в заключение, за малко вечерно тържество по-добре да се избере по-малко и уютно място. 

# 66
  • Мнения: 1
Опитай в ресторант Shtepia  - ул. Отец Паисий 51 - на ъгъла с Пиротска. С метрото на сп. Опълченска е на 70-80 м. Има хубава и тиха градина а менюто.... няма къде да опиташ тези неща, които предлагат

# 67
  • Мнения: 122
Bodega предлагат много интересна кухня ... атмосфера и т.н. лично съм доволен!

http://www.bodega.bg

# 68
  • Мнения: 148
Ресторант Виктория на Цар Освободител. Имат и страхотна градина. Ние често ходим Simple Smile

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Аз се интересувам, имате ли наблюдения как стои въпросът с наближаващия Никулден? Simple Smile Повечето ресторанти в София с куверти ли ще работят? Малко се олях тази година и все още не съм запазила места никъде. Rolling Eyes Препоръчайте някое подходящо за целта заведение в центъра, моля. Чудя се относно споменатите по-назад в темата "La Cattedrale" и "Checkpoint Charlie". А посоченото на първа страница заведение "SBI" дали все още функционира, някой знае ли? newsm78

   Приемам и други предложения за места, където ще могат да ни поднесат вкусна рибка. Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 1 762
Всички функционират. SBI си остава едно от най- любимите ми заведения. Не знам обаче как стои въпроса с рибата. Никога не сме поръчвали. Обади се по телефона.  Peace

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Ок, мерси, радвам се, че работи. Simple Smile Попитах, защото не са публикували нищо на Facebook страницата си от много време насам. Иначе, самото заведение на снимки изглежда страшно уютно. Единственият минус, който откривам засега, е, че ми е малко далечко, макар и ние да сме базирани в центъра...

   Ще очаквам и още идеи до края на деня, предвид че още не съм запазила никъде места. Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 3 951
И аз да си задам въпрос а тук: да ми препоръчате някакво по-лежерно заведение в София, нещо от рода на Ciccione? И някой бар/пиано бар?

# 73
  • Мнения: 1 986
Вчера бяхме в Ла Ботега на ул. Хан Аспарух" ( на 15 м. от "Витошка" е), а после в "Синатра". Разстоянието е 1 спирка с метрото.

# 74
  • София
  • Мнения: 933
Вчера бяхме в Ла Ботега на ул. Хан Аспарух" ( на 15 м. от "Витошка" е), а после в "Синатра". Разстоянието е 1 спирка с метрото.
А какви са впечатленията от тези места ?

Общи условия

Активация на акаунт