Отговори
# 15
  • Мнения: 16 079
Дзак Mr. Green Хилоуууу лудетини Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

И ся да раздам чичеците
ЗИЗУНЕК Heart Eyes Heart Eyes HugДАНИ Heart Eyes Heart Eyes HugЕЛИТУ Heart Eyes Heart Eyes Hug
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 ай стига толкоз китки  Grinning


уффффф,убаО беше на ОскаритИ  Whistling

# 16
  • Мнения: 16 079
айде фтивъм да сЪ уча  smile3529 Tired

# 17
  • Мнения: 6 105
Какви очи,чак нереални изглеждат:

Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 2 787
Аа, Зиз Hug Heart Eyes, нема Оскарче, нема спийч Naughty Naughty Naughty

А за кукуто почвам да бачкам, ама от утре Joy Joy Joy

Айде чакам наградените да си рекнат спийч-овете, мале каква дума hahaha hahaha hahaha



Скрит текст:
Арабска болница.Български лекар изражда арабка, а бебето беличко, беличко...с червена косичка. Лекарят показва бебето, а арабката започва силно да плаче.
- Въй, въй..докторе, помага мене - мой арабин коли мене за тоз бебе...
Докторът повдига рамене,почесва се по главата, но накрая обещава - поне ще опита. Извиква арабина в кабинета и го пита:
- Али, като между мъже да ми кажеш - по колко пъти правиш секс?
- По един път, докторе.
- По един път дневно?
- Неее...
- По един път седмично?
- Неее, по един път на два-три месеца...
- Ела сега да видиш с този ръждясал х*й какво ръждиво бебе си направил...

# 19
  • Мнения: 41

иди , иди , по-малко от 6 да ни съм чула  Peace

Я кажете вярвате ли в хороскопи  Laughing щот си чета моя , некви суперски неща , па аз не съм чула още за тях  Crazy

# 20
  • Мнения: 16 938
На хороскопа не вярвам ама на сънищата си вярвам.

# 21
  • Мнения: 15 884
Мераба лудетини Hug Hug Hug Hug Hug
Завърнах се Party Party Party Отбих номера при свекето и сега 4ак след няколко месеца Mr. Green Джейнко Hug гледам, питала си за мен Heart Eyes И ние питахме за теб от онези дни. Из4езна и не се появи 3 дни Laughing
Гледам нещо оскари сте си раздавали, но не съм ви 4ела Rolling Eyes Зизуни Hug 4естити ти оскарски килоти Heart Eyes
Разбрах, 4е Ирка не се е появявала. Дано изкара грипа в по леката му форма и бързо да и мине Praynig
И сега, 4естит празник на вси4ки Hug Hug Hug Hug
За невероятната готина и забавна тема на Елиту Hug Heart Eyes Дани Hug Heart Eyes и Зизуна Hug Heart Eyes - много китки newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 22
  • Мнения: 1
Какви очи,чак нереални изглеждат:

Скрит текст:
Еха,май ще си имам компания за" Курт Сеит и Шура" утре вечер!
Здравейте и честит празник на всички!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
За новата тема и създателките и  bouquet  bouquet  bouquet
Скрит текст:
И нещо за подслаждане
Скрит текст:
Болничките още ли не са оздравели?По една витаминозна бомба им пращам,че следващата май ще съм аз
Скрит текст:
Хубава празнична вечер!  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ай да зафалим новата къщичка  Grinning  Party Party Party Party

За съграждането и Зизун  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

За олд скулските колажчета с кончета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и Елито  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

За олд скулските комикси  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy и Дани  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Иииии ФЕМИР ФОРЕВЪР  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 

# 24
  • Мнения: 6 105
Петрова,харесвам Къванч,но не мисля да гледам сериала,не е мой тип.

Засега Слънчовците следя,мисля да погледна и на Туба и Енгин.  Peace

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз съм толкова надрусана от хапове,че ме е страх да пиша,кой знае какви глупости мога да сътворя  #Crazy
Не мога да се понасям направо такава,само да ме бутне някой и падам  Crossing Arms
Мерси за темата ,да се запиша поне да ви следя   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Този дето ме зарази,ако знае как го благославям  #2gunfire #2gunfire
Хайде пак изпадам в сънен транс  Mr. Green
Честит празник,като нямаме достойно бъдеще,поне имаме с какво да се гордеем в миналото  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 16 938
Ирче да се оправяш бързо. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ай да съм първа и да си сложа мойта спи(й)ч-ка  Mr. Green

Скрит текст:

Ирка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Уф, беее, голямо тръшкане те удари  Rolling Eyes  spoko spoko hug hugХайде раздрусвай се вече, до 1-2 дни да си кукуряк  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 30 820
Ди Hug Петрова Hug Ирка spoko hug

# 29
  • Мнения: 2 787
Габи Hug Heart Eyes Joy Joy Joy

Миме Hug Heart Eyes, видях снощи те намяше и при сънитата , днеска те няма цЕл ден, та се притесних  bouquet

Ирчи Hug Heart Eyes, лягай и си почивай, пий каквото трябва само да се оправиш бързо Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Петрова Hug, аз ще гледам Peace

Гале Hug Рени  Hug, Ди Hug, приятно учене

Габи, ще има ли КС newsm78

cagatay : if some how have to do act to date with serenay  ( khusra ) to make my serial on top high rating what will you do , what will you think hazal ??  

hazal : no matter what i will wait for the right time , because i love u although cz i know she is khusra so thats why i am gonna ignore her  
as usually no one can marry or will be in love with khusra  



А какво е khusra  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт