Добър ортопед Варна

  • 98 300
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте!Търсих усилено по темите,но всички бяха много стари от 2008г.Трябва ми добър ортопед във Варна и координатите му?Благодаря.

# 1
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте!Търсих усилено по темите,но всички бяха много стари от 2008г.Трябва ми добър ортопед във Варна и координатите му?Благодаря.

Д-р Камбуров- Градска болница и д-р Райков в МЦ "Плюс" зад Общината се намира МЦ, ул. е Раковска Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Още един глас за д-р Райков. Той вече е доцент. Има слава на най-добрият. На нас ни го препоръчаха други лекари.

Записването при него става за месец-месец и половина напред. Прегледът м.01.14г беше 40лв.

Телефонът на мед.център е 052/ 64 33 33

# 3
  • Мнения: 792
С много добри впечатления сме от д-р Живков - Майчин дом.

# 4
  • In transit
  • Мнения: 11 940
Понеже от месец обикалям по ортопеди с оплакване "тенис лакът" да спомена д-р Максим Загоров в ДКЦ-то на Св.МАрина и д-р Абдулах Заргар, в център Санита Младост. Много добри специалисти и хора!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 023
До тук благодаря на всички.А сега ме интересува и нещо за доц.Бошнаков,къде преглежда?

# 6
  • Мнения: 2 746
Аз също търся координати на проф.Бошнаков, никой ли не знае къде има частен прием този лекар?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 283
Днес имам час при доктор Заргар в МЦ Санита - имам проблем с коляното. После ще споделя мнение Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 283
И така ... Мнението ми е положително на пръв поглед. За сега съм на лекарства за увреден менискус. Ще видим по-нататък. Предупреди ме, че може да се наложи някаква по-сериозна намеса. Предполагам артроскопия ( не съм сигурна така ли се казва точно). Ако се стигне до там към кой да се обърна? Пак към него или някой друг. Някой минал по този път ако може да даде съвет ....

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. Миналата година по това време ми се наложи да претърпя доста голяма по обем и сложност операция на коляното.
Преди 4 години претърпях нелеп инцидент по време на танци ( танцувам народни танци) и тогава започна голямата одисея с търсене на добър ортопед във Варна. Първо бях при Емил Константинов, доктора ме прегледа и каза, че съм за голяма операция. Разбира се, като ти кажат нещо такова се надяваш да са сбъркали и отиваш някъде за второ мнение. По препоръки се озовах при доц. Говедаров. Диагнозата му беше - скъсан минискус. По негови думи, нищо сложно - една бърза артроскопийка. Направи артроскопията, оказа се разкъсани кръстни връзки. Изписаха ме на същия ден и започна драмата. След повече от месец, още не можех да клякам ( по негови думи съм си го била втълпила, и ме било страх и затова...). Малко по-малко се върнах към стария ритъм на живот. Ходих при още няколко доктора всички нищо ти няма. А аз не мога да бягам, като ходя и крака ми отказва и поддава. Та така докато не се озовах в ортопедията на "Св. Марина" пак по препоръка на познат. Прегледаха ме д-р Михов и д-р Загоров. Оказа се че хрущяла под капачката почти го няма, и че трябва да се прави трохлеопластика. Последва наистина тежка операция близо 4 - часова. В резултат 2 пирона няколко скоби и огромен разрез. Последва рехабилитация ( още я провеждам), но мога да кажа че наистина случих на доктори. Безкрайно съм им благодарна за всичко което направиха за мен. Наистина беше много тежко всичко през което преминах през тази една година, но сега виждам резултата и всичко това ми дава сили и увереност. Отново танцувам, няма го страха от това да не падна - защото крака не ме слуша.
Ако мога да помогна с нещо било съвет или подкрепа съм насреща. Знам, колко е важно да има някой да те насочи и подкрепи. Особено, човек минал през това. За жалост, аз нямаше на кого да се опра и да получа насоки от човек минал по този път, но се радвам че успях да се справя и сега мога да помогна на някого при нужда.
Оставям и email за връзка: martina_koeva@abv.bg

  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 10
  • Мнения: 36
Здравейте.Искам да попитам дали някой има информация дали д-р Мирослав Живков е само детски ортопед или преглежда и възрастни хора? Thinking

# 11
  • Варна
  • Мнения: 108
Преглежда и възрастни. В Майчин дом и в мед.комплекс "Хелиос" - в двора на Окръжна болница, срещу спешното.

# 12
  • Мнения: 36
Да,аз съм водила дъщеря ми,но незнаех,че преглежда  и възрастни.Защото навсякъде го свързват с деца.Много благодаря за отговора  Wink

# 13
  • Мнения: 792
Мисля, че в Майчин Дом вече не преглежда.

# 14
  • Мнения: 36
Да,само в Хелиус.

# 15
  • Мнения: 1
Бошнаков не е добър. Той е човека, виновен за моите мъки. С грешна диагноз, пропускайки спукана хлавиевидна кост. После ми препоръчаха Ганчев и съм доволен. Но последствията от грешното диагностициране година по-рано на Бошнаков, ме осъдиха до края на живота, да изпитвам болки от време на време в китката и да забравя за фитнес и боксови круши.

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте. Някой може ли да каже мнения за тези двама лекари: д-р Владислав Григоров от Света Марина и д-р Петър Милков от Света Анна. Бях на преглед и при двамата за проблеми от месец с коляното, но и двамата ми казаха, че няма нищо страшно и дори рентген не ми пуснаха. Дали мога да им се доверя или да търся трето мнение? Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 792
Някой знае ли в момента къде преглежда д-р Живков? Не мога да се свържа с него по телефона.

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте другата седмица ще ми прави артроскопия на коляното д-р Заргар ,моля ви да споделите мнения за него

# 19
  • Мнения: 1 080
Здравейте. Някой може ли да каже мнения за тези двама лекари: д-р Владислав Григоров от Света Марина и д-р Петър Милков от Света Анна. Бях на преглед и при двамата за проблеми от месец с коляното, но и двамата ми казаха, че няма нищо страшно и дори рентген не ми пуснаха. Дали мога да им се доверя или да търся трето мнение? Благодаря предварително!
Аз съм доволна от д-р Григоров, прави ми артроскопия преди няколко години. Майка ми имаше проблем и също е доволна. ММ имаше травма, за която ме изписа наколенка и физиотерапия.

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте другата седмица ще ми прави артроскопия на коляното д-р Заргар ,моля ви да споделите мнения за него

Здравей, аз също мисля при д-р Заргар да си правя артроскопия на коляното скоро. От вижданията ми с него съм с добро мнение, но нищо не се знае. Ако може бих искал да пишеш след това как е минало.

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте другата седмица ще ми прави артроскопия на коляното д-р Заргар ,моля ви да споделите мнения за него

Здравей, аз също мисля при д-р Заргар да си правя артроскопия на коляното скоро. От вижданията ми с него съм с добро мнение, но нищо не се знае. Ако може бих искал да пишеш след това как е минало.

Артроскопията мина успешно лежах три дена в еврохоспитал и се прибрах.Получих оток над коляното и ми правиха две пункции, изкараха розова течност,сега след месец и половина все още имам лек оток какво ли не правих лед,реванол,бабини рецепти,коляното си е в някаква течност и не го чувствам като мое ,като вървя ме подсича,трудно се качвам по стъпала а още по трудно слизам не мога да клякам и го сгъвам.Вече минах една физиотерапия  ще правя втора дано си върна старото усещане на коляното .Според  лекаря всичко е нормално.Така се развиха нещата при мен ,но при всеки е различно .Аз лично съм доволен от д-р Заргар ,мисля че може да му се довери човек.Преди операцията болката беше много силна сега нямам болка но коляното не го чувствам като мое и имам ограничени движения така че всеки сам да си прецени да се подложи ли на артроскопия,сега аз не бих.Дано съм бил полезен със разказа си.

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте другата седмица ще ми прави артроскопия на коляното д-р Заргар ,моля ви да споделите мнения за него

Здравей, аз също мисля при д-р Заргар да си правя артроскопия на коляното скоро. От вижданията ми с него съм с добро мнение, но нищо не се знае. Ако може бих искал да пишеш след това как е минало.

Артроскопията мина успешно лежах три дена в еврохоспитал и се прибрах.Получих оток над коляното и ми правиха две пункции, изкараха розова течност,сега след месец и половина все още имам лек оток какво ли не правих лед,реванол,бабини рецепти,коляното си е в някаква течност и не го чувствам като мое ,като вървя ме подсича,трудно се качвам по стъпала а още по трудно слизам не мога да клякам и го сгъвам.Вече минах една физиотерапия  ще правя втора дано си върна старото усещане на коляното .Според  лекаря всичко е нормално.Така се развиха нещата при мен ,но при всеки е различно .Аз лично съм доволен от д-р Заргар ,мисля че може да му се довери човек.Преди операцията болката беше много силна сега нямам болка но коляното не го чувствам като мое и имам ограничени движения така че всеки сам да си прецени да се подложи ли на артроскопия,сега аз не бих.Дано съм бил полезен със разказа си.

Неприятно е Sad Дано се оправиш, продължавай с терапията. Ти с каква диагноза беше и какви симптоми на болка имаше, ако може да споделиш..

# 23
  • Мнения: 4 616
Мнение за д-р Василев, градска болница?

# 24
  • Мнения: 26
Здравейте,
може ли да ми дадете информация за добър доктор ортопед в България - налага се операция на тазобедрена става на съпруга ми който е на 38 г. Препоръчаха ни доктор Яблански - Тогуда София и доктор Михов - във Варна.
Ще съм благодарна ако някой знае нещо за тях дали са добри или да препоръча.

# 25
  • Мнения: 2 018
Здравейте, може ли някой да ми каже кога е приема на д-р Калин Михов в Света Марина? Знам, че е вторник и петък, но не мога да разбера от колко часа.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 436
Може ли да препоръчате ортопед за т.нар. халукс валгус, изпъкнало кокалче на крака?

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте,имам възпаление на Карпалния канал  дясната ръка .Най-вероятно ще се наложи операция.Моля да ми препоръчате добър ортопед за тази интервенция.Мнение за д-р Ганчев?

# 28
  • Мнения: 1 882
Здравейте, моля за препоръка за добър ортопед във Варна!
Засега имам рентгенова снимка и предполагам сколиоза, трябва ми добър ортопед да види снимката и да ме прегледа.

# 29
  • In transit
  • Мнения: 11 940
Здравейте, моля за препоръка за добър ортопед във Варна!
Засега имам рентгенова снимка и предполагам сколиоза, трябва ми добър ортопед да види снимката и да ме прегледа.
Мога да ти препоръчам д-р Максим Загоров в Св. Марина и д-р Константин Герганов във Военна болница. И двамата са отлични специалисти.

# 30
  • Мнения: 1
Мнения за д.рПетко Атев ортопед?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 955
Здравейте!
Някой да е чувал за ортопед Кочева,младичка ,на около 35 год.
В спешния кабинет в Окръжна болница ни прие ,сина ми   беше със счупена ръка.Издирвам кординатите за да продължим лечението.

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 08:17 от Velina_p

# 32
  • Мнения: 1
Zdraveite moje li nqkoi da mi prepora4a dobar ortoped v Varna.Samnqvam se za grabna4no izkrivqvane na malkata.

# 33
  • Мнения: 1
не Ви препоръчвам да ходите при д-р Стефан Стефанов в ДКЦ на Света Анна.. Голям некадърните ,не му си занимава с нищо става само за смяна на превръзки на рани..

# 34
  • Мнения: 1 472
Zdraveite moje li nqkoi da mi prepora4a dobar ortoped v Varna.Samnqvam se za grabna4no izkrivqvane na malkata.
Здравейте, в спортният диспансер, зад Хепи и игрищата на стадион Спартак, има възможност за прегледи, и евентуално програма за упражнения на деца с изкривявания. Имат и един уред, който изследва стъпалата, и стойката.
Иначе Райков, но не зная за гръбначни изкривявания колко е добър. Водила съм децата за крачетата.
Майка ми за проблеми с ръка и рамо ходи при Владимиров

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте!
Някой може ли да се включи с координати на д-р Кочева?

# 36
  • Мнения: 18
Др. Кочева работи вторник и четвъртък след 14 и 30 в жълтата сграда в Окръжна болница, на ъгъла на булеварда и Ген. Колев. Работи без записване на час, редиш се на опашката и си чакаш реда

# 37
  • Мнения: 3
Здравейте,имам възпаление на Карпалния канал  дясната ръка .Най-вероятно ще се наложи операция.Моля да ми препоръчате добър ортопед за тази интервенция.Мнение за д-р Ганчев?
Здравейте при кой лекар ходих те.Питам защото в момента сьм сьс сьщия проблем и се налага операция.

# 38
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Като изключителен доктор и човек мога да определя доц. Мартин Бърнев- ортопед, работещ в Св. Анна и в Аджибадем Сити клиник. Миналата година смени колянна става на майка ми, успешно, въпреки всичките и страхове. Тази година се обърнахме към него по друг повод и затвърди впечатлението, което беше оставил у мен.

# 39
  • Мнения: 2
Търся добър ортопед за операция на счупена пета (петна кост)

# 40
  • Мнения: 34
Емил Константинов

# 41
  • Мнения: 13 873
Здравейте,имам възпаление на Карпалния канал  дясната ръка .Най-вероятно ще се наложи операция.Моля да ми препоръчате добър ортопед за тази интервенция.Мнение за д-р Ганчев?
Здравейте при кой лекар ходих те.Питам защото в момента сьм сьс сьщия проблем и се налага операция.

Съжалявам, че пиша след толкова години, др. Ганчев прави и на мен и на мъжа ми по различно време интервенции при възпаниение на карпалния нерв. Препоръчвам го с две ръце.

Последна редакция: вт, 04 окт 2022, 11:50 от _re_ge

# 42
  • Мнения: 471
Здравейте, да побутна темата.Търся ортопед за детето.От няколко години започнаха да се изкривяват кокалчетата на глезените. ЛЛ само казва да закупуваме стелки и нищо.Само че започнаха болки в краката,тръгнаха нагоре към коленете,а отскоро и в кръста.На няколко пъти болката е толкова силна,че не може да изкачва стъпала и трябва да спре.Няма значение дали работи с направление,въпросът е че и идея си нямаме към кого да се обърнем.

# 43
  • Мнения: 63
Здравейте, да побутна темата.Търся ортопед за детето.От няколко години започнаха да се изкривяват кокалчетата на глезените. ЛЛ само казва да закупуваме стелки и нищо.Само че започнаха болки в краката,тръгнаха нагоре към коленете,а отскоро и в кръста.На няколко пъти болката е толкова силна,че не може да изкачва стъпала и трябва да спре.Няма значение дали работи с направление,въпросът е че и идея си нямаме към кого да се обърнем.
Препоръчвам др.Савчев в Майчин дом. Работи и със ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт