Ясновидци/врачки - тема 22

  • 148 059
  • 747
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 940
Melissa77 Всеки си има глава на раменете да преценява дали да отиде при някой или не. Пък и няма как да знаеш, че така щеше да стане. Благодарности, че ни сподели и за завишените такси  Hug   И на мен и на момичето преди мен ни каза ела да се видим другата седмица, ама защо ... като нищо уж не трябва да се случи другата седмица, поне при мен... Честно казано, като ми чертаят такова розово бъдеще ми се струва съмнителна работа... ама да видим.

# 181
  • Мнения: 137
Мелиса,единственото което може да направи е да загуби доверието на хората,а това е достатъчно мисля...я не се ядосвай HugЗамислих се дали да ходя въобще при нея или да си отида при леля Цеца от Надежда newsm78поне си я познавам Peace

# 182
  • Мнения: 144
С всички които си писах и говорих, които са били днес при нея - е казала да идат пак след една седмица.На мен вчера ми каза да ида в сряда.
Предупредих я вчера, казах й че мога да й изпращам "клиенти" и да не ме излага.
Вече сигурно си е сметнала печалбата и за следващата седмица.
Отвратително е!
 #Cussing out

# 183
  • Мнения: 137
Споко:pray:тя загуби клиентите си още преди да ги е спечелила,не вярвам някой да отиде повече при нея Wink

# 184
  • Мнения: 5 459
 Grinning по Первый канал дават прекрасен сериал за Ванга..........създаден от руснаци. Днес се замислих, докато го гледах, че докато ние си даваме парите ,надявайки се да чуем нещо истинско от псевдогадателки, чужди хора  овековечават най-святата....... Embarassed

# 185
  • Мнения: 358
Споко:pray:тя загуби клиентите си още преди да ги е спечелила,не вярвам някой да отиде повече при нея Wink
Ние сме пекани и такива ги отсвирваме на минутата.  Апропо, аз  познавам лечителка, която по причина алчност загуби дарбата си и сега кара-вара с икони и подобни алтернативи.

# 186
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Мдаа.. Некои хора не могат да вденат ,че е по-добре да ти капе, отколкото да спре кранчето ..

# 187
  • Мнения: 12
Момичета ако някой е решил да ходи в Голямо Враново при Събриш  починала е.

# 188
  • бургас
  • Мнения: 152
Момичета ако някой е решил да ходи в Голямо Враново при Събриш  починала е.

да почива в мир жената,но нищо не познаваше,бях при нея декември месец,няма да описвам,защото за умрели хора не се говори лошо

# 189
  • Мнения: 63
Не съм възхитена от Божка. За има няма 24 часа й се напомпаха акциите и почна да гледа на хората като касички. Плащането настрана, но срещу него какво точно се предполага да получим? Поне три бяхме днеска, които получиха крайна и унизителна недискретност, а дискретността е много важно условие на този, извините ме за думата, но баш си бизнес. 

Относно познаване - нито една буква не ми каза; изкара майка ми пенсионерка, а тя работи по 12 часа на ден; половината от времето ми обясняваше колко пари имам, а като й казах, че всъщност не е точно така, ми каза, че ще имам и накрая вече беше толкова убедена в безметежното ми омилионерване едва ли не с излизането ми от къщата й, че ми каза "ми остави 20-30 лв", ама от утре няма да се учудя и 50 лв да й стане таксата. Вече съвсем се чувствах касичка. Писнало ми е точно от този тип поведение. Важните неща ги неглижира. За редица неща от живота ми дори и не намекна. И култовото "Ела другата седмица да ти кажа остатъка" беше заключението на така или иначе уговорката днес да ми каже само част, защото тя "не казвала всичко". Благодаря! Плащам, за да говори, а не да ме разкарва по 100 пъти. Нека си каже каквото има, пък аз ще преценя дали да ходя и друг път. И определено не плащам, за да ме претупват. Загубих си времето. А това, че друга жена седеше да ни свети тотално ме разочарова. Абсолютно извън всякакъв добър тон!

Каза две прогнози за следващите 3-4 дни. Ще ви кажа края на другата седмица колко е познала. 

Melissa, благодаря сърдечно за координатите. Нищо лично срещу теб, дано не се обидиш. Вчера просто си имала късмет! Ама промоцията не важи от днес. И тая се развали. Вече е много велика и няма значение дали познава, човекопотока е осигурен. Ама без мен.

Лека на всички!   bouquet

# 190
  • Мнения: 588
Някой консултирал ли се е с Кирил Стойчев?

# 191
  • Мнения: 0
Момичета пак съм аз пак същата жена търся- гледа на кафе в пловдив преди 2 години бях в едно като магазинче за вино моля ви ако имате идея помогнете че всички други ги обиколих даже сега при баба дана ще тичам от неволя Praynig Praynig

# 192
  • Мнения: 111
На Лични получих инфо, че Божка през втората час на деня е започнала да иска по 20-30 лева.
Побесняла съм!
Не ме молете повече за нейни координати!
Услуги на алчни хора не правя.
И няма да стъпя повече при нея!
То бива, бива...



Melissa77,
Не се обвинявай, ти не си виновна, за това е този форум, за да споделяме мненито си, всеки сам решава при "коя" да отиде..... Всички имаме проблеми /големи или малки, няма значение/ и всички тук се надяваме да ги разрешим с нечия помощ......

# 193
  • Мнения: 4 350
Здравейте!
Искам да споделя нещо много неприятно,което ми се случи след една жена.Чудих се дали тук е мястото,въпреки че тя се възприема за лечителка,въпреки че за здравословен проблем,намери като причина "магия"с помощ от махалце.
Но,за да съм в тон с темата,ще напиша моята познаваемост при ясновидци ,от позициите на минали вече 3години.Разбира се,ако настъпи промяна,ще я отчета пак тук.За разни ежедневности,които са познали-няма да коментирам,защото отивах с 2 основни проблема-емоционален и здравословен.Здравословният-изобщо не го виждаха,въпреки че е много сериозен,а за емоционалния-човека,който виждаха до мен,с днешна дата-не е до мен,както и не е бил през този период(точно обратно-отношенията ни крайно се влошиха,а бяха повече от топли и сърдечни).Може би са виждали моите желания,но все пак аз не съм отишла ,за да ми кажат тях.Тях си ги знам!Въпросните ясновидци са-Емилия.Ани Лечева,Махмуд,Теменужка,Величка,Цвети,Веселина Здравчева,баба Данка,Н.Узунов,Росица-някои съм посещавала и повече от веднъж.
Тази година февруари посетих Светла от с.Маноле.Тя,след като й казах,че имам здравословен проблем,ме запрати на изследвания и лекар,чертаейки ми мрачни прогнози,със смъртен изход до 3 дни.Да,беше ми изключително лошо след нея,трудно дишах,влачих се след сянката си,разкъсвах се от кошмари(несвързани по никакъв начин със здрав.ми проблем),които направиха и деня ми -треморен и напрегнат.Че изследванията не показа нищо лошо е повече от ясно,а чрез тях-не мога да изследвам нейните лоши емисии и облъчвания.
След нея и ужасните кошмарни нощи и треперещи дни,които се наредиха(не ме е било страх от лошата й прогноза,в която не повярвах) ,започнах да търся куршумолеячка.Отидох при Цвета от с.Катуница,която видя,че жена в лежащо положение ме е стреснала.Приех,че може да е вярно и зачаках с нетърпение да усетя резултата след 12дни.След седмица ,заведох приятелка и за моя изненада-и нея жена,в лежащо положение я изплашила.След очакваните дни,нямах промяна в нощите и дните.
Попаднах случайно при много читав свещеник,от който с изненада научих,че молитви,освещавания,кръщенета,....са безплатни,но за да са ефективни молитвите ни,поне по 3 дена трябва да постим и той,и аз.Многообразни и за какво ли не се оказаха,че могат да бъдат молитвите.По негова преценка, за моите неспокойни дни,ми прочете молитва.След броени дни се чухме и споделих,че имам подобрение,но все още сънища ме тресат.По негов избор ,ми прочете нова и настъпи ново ежедневие за мен.Реших,след равносметка за познаваемостта ,поне при мен, на ясновидците,да не посещавам никой повече.
Ще продължа в нов пост за "ясно"-лечителката...

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 19:39 от sun sea

# 194
  • Сливен
  • Мнения: 71
За кой свещеник става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт