"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 144
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 42 915
  • Мнения: 25 744
„Наум“ си е „наум“, без значение какво е публичното пространство – реално или виртуално.
Щом можеш да го напишеш в толкова голям форум, за да го прочетат хиляди непознати, значи нямаш проблем и да го кажеш на глас на опашка от десетина човека.

# 42 916
  • при късмета
  • Мнения: 24 084
Съвсем различно е да изчакаш някого, който видимо има нужда от помощ и някой, който ти казва, че нямаш друга работа, освен да го чакаш

# 42 917
  • Мнения: 10 422
В случая аз бях обявена за безработната пенсионерка от една жена не съществено по-млада от мен

# 42 918
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Ох, тия банки са ужас. Вчера и аз ходих, в Несебър - голяма грешка. Работеха само 3 гишете , а понеже е единствената банка на ДСК из морските градчета всички ходят там. Отидох в 9ч. редът ми дойде чак в 11ч. Най-селското беше,че когато жените са свършили с клиента,но имат още нещо да допишат и не викат друг номер, а разни нахалници туку-що влезни направо си отиват на празното гише, без да си вземат номер все едно,че ние другите сме отишли ей така на седянка. В банката настана хаус, чакащите взеха да недоволстват,нормално е. На всичкото отгоре имаше и случаи,когато разни познати на служителките идваха и направо си минаваха, защото са си приятели. По едно време хората се развикаха на една такава госпожа, която не стига ,че от врата отиде на гишето,ами и като си свърши работата остана да си лафят със служителката. За оправдание каза,че на нея и се били обадили (явно от банката),че трябва да дойде и била на работа, все едно другите не работят.Като ми дойде редът пък, мацката на гишето недоволстваше,защо хората мрънкали "тая от сутринта ми надува главата да мрънка", помислих си да й кажа: "ами като чака от сутринта жената, как няма , а вие хич не си давате зор" , ама си замълчах. Добре,че рядко ходя, че щях да остана без нерви.

# 42 919
  • софия
  • Мнения: 2 463
Маймунките са сладки същества. Грозни и нагли маймуни са онези сиивте с червените задници - те те гледат все едно всеки момент ще дойдат да те набият и после ще се изплюят в/у теб /това не е шега, в Тайланд станах свидетел на подобна сцена/ Simple Smile Но другите примати са симпатяга ,както и прасенцата - така че сравненията с тях не са много подходящи Simple Smile

# 42 920
  • Мнения: 9 196
Така е, човекоподобните маймунки са сладки. Но маймуноподбните хора, никак не са.

# 42 921
  • Мнения: 4 393
Е, кви са тия банкови клонове, НОИ пасти да ядат! На мен не ми се е налагало с години да стъпя в банков клон, а ако трябва да чакам по толкова, ще сменя банката на момента.

# 42 922
  • Мнения: 485
Потвърждавам казаното от elichka4 за банка ДСК в Несебър...
Няколко пъти ми се е налагало /по неволя/ да ползвам услугите им... Надявам се повече да не стъпвам там!!!

# 42 923
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Е, кви са тия банкови клонове, НОИ пасти да ядат! На мен не ми се е налагало с години да стъпя в банков клон, а ако трябва да чакам по толкова, ще сменя банката на момента.

Докато чаках се замислих дали няма да е по-бързо да си открия сметка в друга банка, но тук по курортите всички банки са пълни,а персонал няма много.

# 42 924
  • Мнения: 4 808
В Поморие пък в ДСК става много бързо, няколко пъти ми се е налагало да ги ползвам и съм много доволна. Още повече, че там няма такъв огромен проблем с паркирането като в Несебър.

# 42 925
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Паркирането в Несебър и Слънчев бряг, поне за шофьор като мен,с малко опит и зле в паркирането,в сезона е почти мисия невъзможна.
Докато чаках в банката вдигнаха една кола, спряла до спирката,буквално им отне 4-5 минути има няма.

# 42 926
  • при късмета
  • Мнения: 24 084
В ДСК на всякъде е така. Просто система на банката, бездарна, а в София не липсват клонове. От колко време карам мъжа ми да я смени.
А ако опреш до управлението на тази банка, не обикновен клон, то тогава вече си свършваш работа с месеци, а не с час-два чакане

# 42 927
  • Мнения: X
Онзи ден в Юникредит на Мадрид така висях 20 минути. Задух, тясно, много чакащи. Служителите с такъв зомбясал и уморен вид, сякаш предишната вечер са купонясвали до нощите и са всичките махмурлии.

# 42 928
  • Мнения: X
А знаете ли,  че от Царево на юг няма нито един банкомат? Нито един!

# 42 929
  • Мнения: 9 196
Онзи ден в Юникредит на Мадрид така висях 20 минути. Задух, тясно, много чакащи. Служителите с такъв зомбясал и уморен вид, сякаш предишната вечер са купонясвали до нощите и са всичките махмурлии.

Ами то с такива клиенти ...

Общи условия

Активация на акаунт