Идва си с брокат

  • 25 553
  • 213
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Така и ще направя. PeaceБлагодаря Ви много за отговорите. Hug

# 151
  • Мнения: 46 650
...И след като не му пука, отдели го от грижите за семейството - гледай себе си и децата, той сам да се пере, да си готви, чисти или там каквото му е нужно...

 Peace
Отдели дрехите му и не ги пери, храна готви колкото за вас, без порция за него.

# 152
  • Мнения: 260
Правилно са ти казали- не го моли за нищо. Никой не обича хленчещи хора, това сигурно го кара още повече да се отдръпва от теб. Той явно се е заплеснал и не преценява реално нещата. Знам,че ти е много тежко. Но се опитай да не го показваш. Не му прави кефа да страдаш заради него. Както са те посъветвали- остави го на мира , но и не се грижи повече за него. Нека се пере, глади, готви и т.н. Когато е в къщи,намери с кого да излезеш и да позакъснееш. И то не само веднъж.Ако е временно при него, ще му просветне. Ако наистина за нищо не му пука, с молби няма да го трогнеш ни най-малко. Само ти ще се чувстваш унизена. Нали знаеш, насила хубост не става. Стегни се, имай достойнство и ще се справиш. Не си първата в подобна ситуация. Дано всичко се оправи по най-добрия за теб начин.

# 153
  • Мнения: 322
Той на думи и на действия като че ли казва едно и също,снощи ми заяви,че ме вижда как съм се тормозила и едва ли не ще се разведе за да не ме тормозел,защото щял да си продължи да си излиза,когато имат събирания,това,че съм се чувствал кофти си било моя работа.Не мога да си обясня само,защо на тези събирания не са поканени всички хора от фирмата,а са били само той,двамата му колеги и 3 колежки.

Ох боже,всички говорят едно и също. Спри да му обръщаш внимание,не го питай, колкото и да ти е трудно,прави се,че не ти пука. Аз в началото бях като теб и после с държанието му /въпреки че го обичах доста/, някакси ми стана безразличен,сега той тича след мен,но вече нищо не е същото  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 1 726
А защо не си намериш работа, хем ще ти даде самочувствие, хем ще се срещаш с други хора, хем и той ще погледне по друг начин на теб.

# 155
  • Мнения: 46 650
Сега видях, че преди 3 г. си пускала подобна тема...
Как се оправихте тогава? Имаше ли подобрение?

# 156
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На 'пича' така му изнася , казал и е ако не иска прав и път  Sunglasses Той като на хотел с екстри , то по добре да станат съквартиранти , жената да спре да го обслужва  Mr. Green


Щом седи и търпи ,  не е само за пусто 'семейство' , а вероятно няма избор  Rolling Eyes

Авторката , с мъжа ти секс правите ли ?
Ако е да , вземи за себе си предпазни мерки .

# 157
  • Мнения: X
Преди 3 години беше подобна ситуацията,не му пукаше за нищо и за никои и сега пак така,разделихме се за известно време,но после пак се събрахме.Нз как точно стана,но казваше че бил правил компромис.
Правим секс,даже по-вече от преди.
Снощи много ме нарани,каза,че и най дребните неща в мен го дразнят,викам добре кажи кои са тези неща.Ами вика те са много,била съм мислила само за себе си,егоистка,нямала съм елементарно възпитание,не съм го разбирала какво ми приказва,която и да хванел от пътя щяла да го разбере и тн.Не можел да продължава така,с такъв човек още много време и щял да вземе мерки,както казах,не искал да ме вижда как се тормозя и нещата отивали към развод. smile3518
И освен това твърди,че там му бил живота и трябвало да ги уважава и да излиза с тях всеки път когато се събират па макар и това да е всяка седмица.Не му трябвало разрешението ми. Sad

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 09:01 от Анонимен

# 158
  • Мнения: X
Момичета,нямам сили вече.Той човека искал да излиза,да се забавлява.Не ми искал мнението нито пък позволението,защото хич нямало да ме слуша.Вече му било писнало от мен и моето мрънкане и бил на път да ме изгони.Той щял да си живее живота.
След подобни думи аз направо бих му нахвърлила малко дрехи в един сак, и "Сбогом, мой човек.Давам ти зелена светлина, живей си живота на воля!А когато изгониш бръмбарите от главата си и станеш пак нормален човек, може да поговорим!"  и дори ще му правя въздушна целувка ва сбогуване.     Laughing
Имайки предвид и последващите постове на  anhelika, той точно това заслужава.
Човекът ясно дава сигнали, че иска развод.Просто не му се занимава и яко я обработва тя да подаде молба и да свърши всичката работа, а той само да се подпише "Съгласен".ИДИОТ.Без извинение.

# 159
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Човекът ясно дава сигнали, че иска развод.Просто не му се занимава и яко я обработва тя да подаде молба и да свърши всичката работа, а той само да се подпише "Съгласен".ИДИОТ.Без извинение.


И аз мисля същото. И после да каже с чиста съвест "Ама тя поиска развод".
Аз ако съм, до последно ще се правя на луда, че не разбирам за какво намеква, докато или се примири и му дойде акълът, или сам прояви смелост да поиска развод. Така де, като е тръгнал да се развежда, да си поеме отговорността за инициативата и последствията от нея, вместо да кове жена си и да й вменява вина, докато накрая тя не издържи и поиска развод.

# 160
  • Мнения: 327
Здравей, и аз съм изпитвала болката от изневерите и подобно лошо поведение! Трябва да ти кажа, че като чета за думите и поведението на мъжа ти, сякаш говориш за разгневен тинейджър, на когото мама е забранила да се среща с тайфата. Не го приемай  като критика,  то на един така изстрадал човек като теб критики не му трябват, но го приеми като съвет. Изгубила си себе си!Някъде сред ежедневието на домакиня и майка, си изгубила може би онова чувство, което кара мъжете ни да потръпват от желание и похот. Каза, че правите секс и може би не става въпрос за намесата на втора жена, но ако той често се чувства именно като тинейджър под чехъла на мама, то поведението му е напълно логически! Не го оправдавам!
Мисля, че разковничето на проблема ви е ти да си намериш работа или нови приятели, бъди жена!Отдай се на любими наши занимания, пръскай пари!Докарвай го до лудост, но не като му хленчиш и плачеш! Бъди безразсъдна, уравновеси везните.Струва ми се, че сега ти си в  ролята на родител, а той на дете, за това го казвам.Това предлагам аз, бъди себе си от преди, тогава когато си била свободна.
Едва ли ще ти помогна , но това е моят съвет!

# 161
  • Мнения: X
Аз съм сигурна,че в момента ме обработва.Човека искал да се променя напълно,но знаел,че това няма да стане,не съм му оставяла много голям избор. noНе мога да повярвам.

# 162
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Ако съм аз знаеш ли какъв избор ще му дам ... ще му дам 10сек. преднина та да не го застрелям от близо, че ще ме опръска. А че те обработва то е ясно... Щом е толкова ербап, напиши му на едно листче адреса на районният ви съд и му кажи да подаде документите.Не се оставяй да те унижава и мачка така!!!

# 163
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз съм сигурна,че в момента ме обработва.Човека искал да се променя напълно,но знаел,че това няма да стане,не съм му оставяла много голям избор. noНе мога да повярвам.
Обработва те, защото няма топки да поеме отговорност за действията си. Хем да стане на неговата, хем друг да понесе вината. Кажи му, че такава те е харесал и те е взел и нямаш намерение да се променяш. Също и че той е този, който трябва да поработи върху себе си и поведението си. Изобщо не се поддавай - стой си там, гледай себе си и децата и не допускай да те манипулира. Ако не му понася - да се изнася.

# 164
  • Мнения: X
Най лошото е,че аз съм в неговата къща.

Общи условия

Активация на акаунт