Парфюмни размисли и страсти - 180

  • 73 361
  • 709
  •   1
Отговори
# 270
  • На зелено
  • Мнения: 708
Ох, колко е хубаво човек да ви чете  Heart Eyes

За съжаление съм пропуснала темата в началото, но сега да хейтна и аз  Laughing
Обожавам за студените месеци Кристал Ноар, но само върху себе си. Не знам, аз ли съм по-пестелива или другите по-дашни  Whistling Но когато го усетя на някой друг и вече припадам. Парфюмът, от който ходих да се плискам със студена вода е Бърбъри Уикенд. Просто  Sick
Видях, че много хора не харесва Еклат Д'арпеж, много го харесвам, ползвам поредна опаковка. Относно промяната в предпочитанията, и при мен го има. Ароматът, който преди две години предизвикваше същата реакция като Уикенд, беше Армани Идол. Е, тази зима изкарах с него, при това си го носех с голям кеф  Peace

# 271
  • Мнения: 17 542
cayenne, много ми е радостно, като някой открие парфюм, който го обича и му допада, а като е мой любимец още повече. Flutter Heart Eyes Честит! Hug За мен е first & the best! Heart Eyes

Старата версия на Каликс за мен е размита, блудкава, кална тревна вода. Embarassed Пълен блудкаж и при това леко сладникав, за да е още по-никакъв. Никакъв плод не открих в него, най-малко пък праскова. Миризмата на маракуя ми е силно противна, така че ако я има, щях непременно да я отбележа, а аз не съм, значи в първия няма. Не помня едт или едп беше. ММ за този парфюм се е изказвал най-категорично - "не искам да ми миришеш на това, разкарай го веднага". Така и направих. Blush

# 272
  • Мнения: 558
Днес тествах Пантерата на Картие.
http://www.fragrantica.com/perfume/Cartier/La-Panthere-23295.html
Едва се навих да го помириша изобщо, защото на вид е подобен на Откраднатата целувка и тъй като не го харесвам, даже ме дрази, реших, че е от същата гама. Е, не е, даже съм приятно изненадана. По-тръпчив, отколкото изглежда по описанието и нотките. И доста траен.

# 273
  • Мнения: 34 810
По повод цените на Шанел О Премиер, които обсъждахме по-нагоре - днес минавах през Сефора и реших да видя новите шишета, но не бяха пристигнали. Имаше го стария 150 мл буркан, както и 60 мл пак в старото шише. И цената на 60-тицата - 230 лв  Shocked

То бива оливане, но това вече е прекалено.
Цените на Шанел са наистина повишени много сериозно от Март месец.
Аз затова се разтърсих последните дни здраво и си взех директно един термос от 150 мл. от Шанел 5 О премиер и съм много щастлива.

# 274
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мдам, и ние това обсъждахме с консултантката, самата тя изглеждаше изненадана  hahaha

И каза: "Не ми се мисли на какви цени ще дойдат новите флакони"  Crazy

Аз обмислям може и да го подновя, но си чакам Лаленцето и тогава евентуално  Heart Eyes

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 875

Ами, ето дори 150 мл буркан за 129 лв  Laughing

http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/chanel-n-b5-eau-premiere-g-.php

Познай дали няма да поръчам онлайн, ако реша да го подновявам  Mr. Green
Цената вече е коригирана  Thinking

# 276
  • Мнения: 17 542
Ми те четат тук редовно и реагират на търсенето своевременно! Rage Все повече се разочаровам от този интернет магазин...

# 277
  • Мнения: 34 810
Парфюма е вдигнат с 40 лв?!
Вижте пък каква е цената в Гет. Sick

# 278
  • София
  • Мнения: 88
За солиден мъж =  Том Форд Noir. Той си го е замислил като такъв и си го е направил
Скрит текст:
Ще има нова Теракота Terracotta Le Parfum Guerlain и съм любопитна.
Ще дойда на срещата!

# 279
  • Мнения: 8 568
Ми те четат тук редовно и реагират на търсенето своевременно! Rage Все повече се разочаровам от този интернет магазин...
Прекаляват. Последно си купих Нежния шанс 150 мл за около 90 евро от нашето летище. И не е тестер.
Ще си загубят клиентите. Смятах нещо да поръчам от там, но ще си го купя от летището на Мюнхен след 10 дни. Поне ще съм сигурна в произхода.

# 280
  • Мнения: 10 470
Имам следния въпрос: Двата парфюма Guerlain Mitsouko и Chanel № 5 приличат ли си? Близки ухания ли са?

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 6 073
Имам следния въпрос: Двата парфюма Guerlain Mitsouko и Chanel № 5 приличат ли си? Близки ухания ли са?
едиственото което ги обединява е това, че и двата са с ретро звучене иначе аз лично нищо общо не намирам между тях  Naughty

Много ми е интересно като чета усещанията ви относно новия - стария Каликс. Притежавам стария и честно казано го намирам за безкрайно безобиден, много "удобен", летен аромат и нищо общо с описаните хули и хвалби  Rolling Eyes А има ли вече описание  на новия във Фрагрантика, че аз лично не го открих  Thinking

# 282
  • София
  • Мнения: 5 718
О, той, Каликс, не е чааааак толкова велик и прехвален, просто наистина е много приятен и удобен, а тъй като все по-рядко се запознавам с приятен и удобен за мен аромат, счетох за нужно да изразя задоволството си Simple Smile Иначе ако трябва да съм в духа на темата, съвсем спокойно мога да охейтя около две трети от рафтовете на Сефора и Дъглас. Всичко новоизлизащо ме дразни неимоверно. Не само не мога да ги изтърпя, но не мога и да ги запомня. Наскоро ми попадна виал La Vie e Belle - пълен ужас, скоро не бях мила парфюм от себе си.

# 283
  • Мнения: 7 431
........ Наскоро ми попадна виал La Vie e Belle - пълен ужас, скоро не бях мила парфюм от себе си.
    hahaha

   Атти , дали си попадала на Диор Аддикт Делис (сред новите) ?

# 284
  • Мнения: 34 810
Имам следния въпрос: Двата парфюма Guerlain Mitsouko и Chanel № 5 приличат ли си? Близки ухания ли са?
Ау, ау абсолютно нищо общо нямат. Peace

Общи условия

Активация на акаунт