АВАТАРНИ ИГРИ

  • 27 469
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 301
Чудесно е, че и тук ще има пак живот Simple Smile Преди не съм влизала в темата, защото докато ви открия и повечето спряха да влизат тук, но нищо Simple Smile Сега ще следя от самото начало Simple Smile Само да ми мине изпита, че ми е на мисъл. Но ще поглеждам какво става.
Гласувах за Испания , любимата ми  Heart Eyes

# 16
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Не ми стана мн ясно как точно се случват нещата с играта , но ще ви следя с интерес .   bouquet

# 17
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Момичета, добре дошли сте! Hug
На първата страница се постарах в най-сбит и ясен вариант да сложа правилата Peace
Преобличаме се по зададена тема, според разбиранията, вкуса и виждането.
Ако има друго нещо да питате, ще ви обясним Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз бих се включила с удоволствие!  Peace

# 19
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Ще се радвам и аз да се включвам и тук! Hug Ако може. Обещавам, че само ще се преобличам по темите и ще гласувам, без да броя и да се обяснявам. Сладникави приказки и кафенца и аз не обичам, така че и затова няма проблем от моя страна. Peace

# 20
  • Мнения: 2 900
Аз също се намърдвам тук.  Simple Smile

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Кажи  Grinning Какво е това човече такова  Crossing Arms Благодаря на Ради за новата тема Hug
Вие днес сте пописали,та наваксах с четенето както кажете за приза за мен е все тая,точки винаги съм давала от 1 до 5 та за мен не е проблем и така си бяха и в начало правилата. С времето се бяха размили нещата  Peace Ако може дните да са други обече щото в понеделник оттатък се дават събраните комбинации и във вторник се гласува,тука ако искате събота да се преобличаме и в неделя да гласуваме ???

Джой,Джой дай наистина да преминем на чисто Hug Без да се споменава,какво било и т.н

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 18:06 от Pelenė

# 22
  • Мнения: 4 255
Цоп и аз тук!Четох,четох правилата на първа страница,но пак не схванах. Blush Дали ще се намери сред вас някоя желаеща да обясни какво точно се случва тук?Ама да го обясни така....като на индианец.Сещате се.Простичко и с прости думи  Laughing
Преобличаме се по зададена тема.С наши комбинации ли?Как гласуваме?Спечелилият какво печели?

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Значи примерно се избере темата пролет ти имаш на разположение 3-4 дена да си избереш картинки и на зададения ден примерно понеделник слагаш тия картинки дето си избрала,всеки гласува за това което му хареса от 1 до 5 и след това победителя от предната тема сборува всички точки и обявява кой е спечелил,след това спечелилия обявява нова тема и ...всичко се завърта наново  Peace

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Плами, ако имаш да ми кажеш нещо, го кажи директно Peace. Знаеш, че не обичам недомлъвки.

# 25
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Приемате ли нови попълнения  Hug
За сега само ще ви следя, защото по празниците едва ли ще имам достъп до форума, но пък след това може да се включа  Simple Smile

# 26
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не бе исках да кажа,че не искам да стават сагите когато станаха тогава,когато беше британската тема и си бяхме задружни в началото,после нещата се промениха Rolling Eyes Искам да кажа,че искам атмосферата да е задружна и всички да са приятели  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes Знаеш ме,че винаги съм искала това  Hug Hug Hug

# 27
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така де, кажи го направо, не боли Laughing Hug. Аз подобни илюзорни желания нямам, изчаквах да се ориентирам, за да видя дали ще играя, и реших вече. Като решите кой ден ще е играта, ще идвам да гласувам, дано наберете инерция   bouquet . Да участвам обаче няма, не се сърдете.

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Добре,обаче обещай,че ще пишеш не само когато се гласува  Flutter и няма повече да те мъча  Heart Eyes

# 29
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И сега не се гласува, пък пиша, нали Wink?
Това с точките е добра идея, между другото, ама трудно се спазва- преди поне половината слагахме някъде по две имена Rolling Eyes. Освен да се зачита само първото при преброяване, и така малко по малко ще свикнем.

Общи условия

Активация на акаунт