ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 209 800
  • 1 130
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Обслужването е под всякаква критика, с по-големи компании съвсем трудно се справят. Масата ни стоя отрупана с празни съдове, които нямаше кой да отнесе, бавеха се поръчки, объркваха се. Това - преди седмица, вече може и да е по-спокойно и съответно да вървят по-леко нещата.
Храната не е впечатляваща, но от това, което съм пробвала (салати, предястия, ризото, риба) нямаше нещо откровено зле приготвено.

# 601
  • Мнения: 6 529
Обслужването е под всякаква критика, с по-големи компании съвсем трудно се справят. Масата ни стоя отрупана с празни съдове, които нямаше кой да отнесе, бавеха се поръчки, объркваха се. Това - преди седмица, вече може и да е по-спокойно и съответно да вървят по-леко нещата.
Храната не е впечатляваща, но от това, което съм пробвала (салати, предястия, ризото, риба) нямаше нещо откровено зле приготвено.

+1

И при празен ресторант обслужването е същото. Половината меню не го приготвят. Няма да повторя

# 602
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Здравейте, търся свестен ресторант в района на Окръжна болница или Червен площад. Трябва да правя семейно събиране и се чудя къде да запазя. Ако имате добри отзиви за някой, ще съм благодарна да споделите.

# 603
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Правили сме тук семейни събирания за обяд, но в топлите месеци навън в градината. Храната е на ниво, бързо обслужване.
https://thecatering.bg/%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0% … D1%8F%D0%B4%D0%B0

# 604
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Часовника  в градинката на Червения площад Simple Smile

# 605
  • Варна
  • Мнения: 384
Ла Бока срещу МУ

# 606
  • Мнения: 5 250
Здравейте, търся свестен ресторант в района на Окръжна болница или Червен площад.

Този не е лош, имат и обедно меню, винаги е пълно.
http://www.westsitebg.com/about

# 607
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Здравейте!
Не се справих с търсене с търсачката в конкретната тема (от мобилния съм), затова моля да ме извините, но в прехвърлените страници не срещнах пост за това, което ме интересува. 😌
Препоръка за арменски ресторант на лесно/централно място? По-конкретно Маран бива ли или има и по-добра опция? 😊

# 608
  • Мнения: 166
Здравейте!
Да ви се оплача😀 Снощи вечеряхме в Хепи на Морска гара. Мнението ми за веригата е средно. Не мисля, че впечатляват с уникална кухня. Много ме дразни обслужването. Но снощи бяхме там, тъй като имахме гости и те пожелаха да отидем точно там. Като цяло не съм фенка на Хепи.
Снощи си поръчах салата Хепи(тази със сушито). И отделно суши. Както си хапвам салатата, по едно време намерих ОГРОМНА МУХА, умряла може би от доста време. Така се погнусих, че повече никога няма да стъпна там!!!

# 609
  • Мнения: 1 216

И аз не съм доволна от последното посещение на Хепи. В лимонадата манго имаше сал едничко тъънинко резенче манго, което нито се усещаше на вкус, нито нищо. Сушито им е най-хубаво в града, но грамажът определено беше намален и не както преди. Иначе обслужването беше бързо и любезно.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Аз пък май вече повече предпочитам сушито на Мартини от това на Хепитата Wink

# 611
  • Варна
  • Мнения: 2 263
На Хепи никога не ми е допадало сушито.Има и по-добри опции.Лично аз харесвам сушито на Рапонги повече.

# 612
  • Мнения: X
Често ползвам Хепи ,най-вече за бърз обяд или за доставка.Харесвам ги по две причини-че храната е приготвена приблизително идентично всеки път и във всеки един ресторант, и знам какво да очаквам от поръчаното.Второто ,но по-важно е,че обслужването е винаги любезно,винаги с поздрав ,в това отношение са добре дресирани.Естествено,че има и там издънки,но като цяло са добре.Например последния път манговата лимонада ми биеше доста на фанта и ми бяха потопили в гарафата бая пожълтяло листо босилек.Преди години сме имали случка с косъм в салатата-смениха я,извиниха се и накрая цялата ни сметка беше за тяхна сметка по тяхно желание.

# 613
  • Мнения: 11 747
Сушито на Хепи бива, но мисля, че най- правдоподобното суши във Варна е на SUSHI Masters. Мога да го препоръчам, ако имате желание за хубаво и истинско суши.

# 614
  • Мнения: 150
Здравейте Simple Smile Цял ден ми се яде китайско и се чудя къде да отидем вечерта с приятеля ми...Мисля си за Чжоу-а.Някой бил ли е там скоро и как е кухнята?

Общи условия

Активация на акаунт