ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 209 900
  • 1 130
  •   2
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 355
Много съм доволна от black sheep. Много стегнато меню. Има много видове бира. И трите пъти попаднахме на много любезни сервитьори.
Освен това, смея да твърдя, че наливната им бира е най-добрата в града.

# 916
  • на третия етаж
  • Мнения: 108
Нашият фаворит пък е CRAFT - BEER & MEAT на Морска Гара.
П.С: Джолана им с хрупкава коричка е трепач.

Благодаря за  това мнение.
В събота посетихме заведението и се насладихме на вкусни бургери, тортата с белгийски шоколад, и разбира се, на джоланчето. А всичко това съчетано с топлото време и гледката към морето направи обяда ни чудесен. Определено ще го посетим отново!

# 917
  • Мнения: 192
Препоръчайте ми място, подходящо за банкет (за около 12-15 души). Тип ,,механа", ако има жива музика ще е огромен плюс, да може да се танцува. Кувертът да е поносим - до 40-45лв. Може да е на Св.св. Константин и Елена, кварталите, но приоритет са централните части, цветния, левски, чайка, спортна зала.
Друго, което ми хрумва е да си наемем къща на Траката, Виница, Евксиноград и др., Да си сготвим ние и музиката да си е от нас, ако имате препоръки за къщи, също споделете.
Благодаря ви предварително!!😊😊

# 918
  • Мнения: 2 132
Вижте Каролина и Иванчов хан.

# 919
  • Мнения: 232
Здравейте, препоръчайте ми панорамен ресторант с хубава гледка на нормални цени за град Варна.Благодаря предварително.

# 920
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Какво разбираш под нормални цени? За мен няма такива. Почти еднакви са навсякъде и са вдигнати...

# 921
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Ресторант Фантастико е с чудесна гледка,но май не работи.В Ред рок на плаж Аспарухово има хубава видимост,към града,а и паркирането не е проблем.

# 922
  • Мнения: 2 064
Ред- рок Апарухово последната година обслужването и храната са под всякакви критика.
Последно ходих за обяд на 8-ми март.

# 923
  • Мнения: 1 997
препоръчайте ми панорамен ресторант с хубава гледка
Панорама към какво ?

цени ....Почти еднакви са навсякъде и са вдигнати...
Че са вдигнати, вдигнати са, но в Марше/Капитан Кук  или  Хепи/Норд определено не са еднакви Wink

Ресторант Фантастико е с чудесна гледка,но май не работи.
Това недуразумение още ли съществува ? Един път съм сядала там, дори редената им салата, която поръчах като "по-безопасна" храна не ставаше за нищо. Досрамя ме от гостите с които бях, въпреки че те си го избраха точно поради близостта му с Панорамната площадка Галата.

# 924
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Извън последното питане, изкарахме много приятна вечер в La Cachette, компанията поръчваше различни неща от менюто - салати, плата със сирена, разядки, ребра, всички бяха доволни.

# 925
  • Мнения: 8 759
Къде се намира?

# 926
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Братя Шкорпил 16, на ъгъла. Има и музика в друго помещение, но ние бяхме в ресторанта.

# 927
  • Мнения: 1 997
Това на ъгъла на Шкорпил с Драгоман, където беше Червеният рак ли е ? Или на Драгоман едно супер малко до една стара къща пред разпадане.
Много харесвах Червеният рак, съжалявам, че го затвориха. Като цяло във Варна ми липсват малките кокетни места, които има на всяка централна пряка в София Sad

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 10:50 от Casual

# 928
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Да, там е. На мен ми допадна. Също ми е омръзнало от масово известните по-големи ресторанти...

# 929
  • Мнения: 2 071
Като казахте София - да препоръчам едно малко ресторантче на Шишман - казва се Симпъл, ядохме превъзходна паста скоро там Heart. Малко не съм в темата, ама наистина там има много пипнати малки и кокетни местенца с вкусна кухня!

Общи условия

Активация на акаунт