Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Днес Ивчето нещо липсва, Rolling Eyes също и Профи. Rolling Eyes
Ако Ивчето е тук и види на Ча йенитата си представям колко, ще е цветуща, Joy особено за последната му снимка на която се е ухилил изкуствено като ряпа и само по зъбите си личи, че е той. Mr. Green

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Ей ме на Наде Hug Днес почивам и съм като отвързана Crazy

Малиии сега видях фотосесията т.н. голяма изненада - егати и олигофрена е станал Ча doh #Shocked В потрес съм- направо да се взимат с онзи птеродактил Сера....
Аз вече имах един кошмар с предишния нахилен аватар на Тони, пък с днешните кадри като ги гледам съвсем съм в ужас ужасен #Shocked



Чакайте малко да си оправим вкуса с други черно бели кадри...какво да кажа днешната изненада е ужас и безумие Shocked

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 20:17 от Беллора

# 32
  • Мнения: 620
Бел, виж и първото му селфи, там е върха  hahaha hahaha hahaha newsm09 newsm09 newsm09 newsm61 newsm61

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
Бел, виж и първото му селфи, там е върха  hahaha hahaha hahaha newsm09 newsm09 newsm09 newsm61 newsm61

Видях го- без думи останах...ужасТ #Shocked

# 34
  • Мнения: 30 820
Ей ме на Наде Hug Днес почивам и съм като отвързана Crazy

Малиии сега видях фотосесията т.н. голяма изненада - егати и олигофрена е станал Ча doh #Shocked В потрес съм- направо да се взимат с онзи птеродактил Сера....
Аз вече имах един кошмар с предишния нахилен аватар на Тони, пък с днешните кадри като ги гледам съвсем съм в ужас ужасен #Shocked



Скрит текст:
Чакайте малко да си оправим вкуса с други черно бели кадри...какво да кажа днешната изненада е ужас и безумие Shocked

Joy Joy Joy

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 30 208
Бел, виж и първото му селфи, там е върха  hahaha hahaha hahaha newsm09 newsm09 newsm09 newsm61 newsm61

Видях го- без думи останах...ужасТ #Shocked

Останах без думи .................  doh

Ще кажеш, че никога не е бил красив  ooooh!

# 37
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, ше умрем с вас... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Илинче Heart Eyes Hug

# 38
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде да се намъкна в новото къще  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизунита  Hug Heart Eyes Heart Eyes За новопостроената уютна къщица за "лудите от диспансера"  Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Дидок  Hug Heart Eyes Heart Eyes Много нежна романтика, като нежните им души  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Терка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мноооого добра и луксозна храна си спретнала за Серка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Майстор-готвач си Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

Хайде и по една кофа за всички щурявлички от диспансерчето  Laughing Party Party Party Party

Скрит текст:

# 39
  • София
  • Мнения: 30 208
Това не е един и същ човек  Naughty

Не попадна на ПР това момче и това си е  Crossing Arms

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дел ХрАна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мноу убави кофички...ше си играем в пясъчника с тех  Mr. Green Joy Joy Joy Пу, за мен...пу за мен... Party Party Party Party

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 492
То  пиара не знам дали има вина, че Чачо е заприличал на смешник Wink Визията му си е негова не на пиара...

Мише, то като гледам и възторга от днешната изненада сред гледащите ПО е някак да го наречем хм....рахитичен hahaha

# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Търсих да открия Хазал как обяви своите фейсбук + туитър. Не успях,
тук има мн по-добри от мен. Май и Ча подобно показа фейсбука си.
Или краде  Naughty, или плаща и слуша по-ученото и умното. Laughing Laughing Laughing Laughing

Паф  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ето на Хазал изявленията Grinning
Едното е обявяването в туити на инстаграма й Grinning Peace

Hazal Kaya ‏@HazalKaya110  Apr 11
sahte hesaplar yüzünde intagram açtım mecburen,haberiniz olsun Simple Smile   http://instagram.com/leylahazal

А другото - видео, в което обявява официалните си социални адреси  Grinning Peace Е, Чачо пишейки го направи, ама така поне да не забрави да пише  Laughing

https://www.facebook.com/photo.php?v=871866369495352&set=vb.452686661413327&type=3&theater

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
То  пиара не знам дали има вина, че Чачо е заприличал на смешник Wink

Мише, то като гледам и възторга от днешната изненада сред гледащите ПО е някак да го наречем хм....рахитичен hahaha
Сопри бе жена...ощИ не мой разтегам тая паст мойта...цвилим тукя кат кон... Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 44
  • София
  • Мнения: 30 208
Мише, то като гледам и възторга от днешната изненада сред гледащите ПО е някак да го наречем хм....рахитичен hahaha

Бел  Peace

ПР-ът му е за у-вол-не-ни-ееееееееее  Naughty

Кой позволи тази безумна сесия да се появи на бял свят, а селфито?  Stop Нали затова плаща на ПР-та си?  ooooh!

Селфито реклама на face страницата ли е?

Това просто е невероятно.

Хората казали: Откъдето дошло, там и отишло.  Tired



Общи условия

Активация на акаунт