Милано - 4

  • 75 050
  • 740
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 883
Пътьом минаваме през Милано и трябва да преспим . Двама възрастни с две деца . Моля ви помагайте . Препоръчайте ми хотел за една вечер . Преди две години бяхме спали в един , за 45 евро , но не откривам адреса в момента .

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Случайно някой да знае дали на гарата в Стреза има място за оставяне на багаж?

# 242
  • Мнения: 47
Благодаря ти, regina di cuori, благодаря ти много   bouquet   bouquet   bouquet

Последно да попитам правилно ли съм разбрала? (ох, страхувам се, че може и да не е последно Sad )

Ако вземем дневни билети от летището до Бергамо може ли с тях да пътуваме и във финилукяра - т.е. важат ли за всичко в рамките на 24 часа и по колкото пъти искаме ? И тези дневни билети от машините ли ги купуваме или от гише определено?

И как ме зарадва за времето Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 860
Здравейте на всички. Помагам на сестра ми да организира нещо като екскурзия за меден месец в Италия, че като я гледам ще остане без нищо. Спрели сме на вариант Милано, Комо, Лаго Мазжоре, Венеция, Флоренция. Според мен си струва да се нощува на тия места. Въпросът ми е можете ли да препоръчате място за спане на езерото Комо или някъде около него, благодаря.

# 244
# 245
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Благодаря ти, regina di cuori, благодаря ти много   bouquet   bouquet   bouquet

Последно да попитам правилно ли съм разбрала? (ох, страхувам се, че може и да не е последно Sad )

Ако вземем дневни билети от летището до Бергамо може ли с тях да пътуваме и във финилукяра - т.е. важат ли за всичко в рамките на 24 часа и по колкото пъти искаме ? И тези дневни билети от машините ли ги купуваме или от гише определено?

И как ме зарадва за времето Simple Smile





Да, важат навсякъде 24 часа от конвалидирането и багажа е включен Laughing (в тези от 5 евро).

Могат да се закупят от машини на самата спирка, от гишетата на Аутострадале на летището или на тези Туризмо Бергамо.

http://www.atb.bergamo.it/ITA/Default.aspx?SEZ=2&PAG=126&NOT=257



# 246
  • In transit
  • Мнения: 11 706
Buon giorno! Най-сетне изпече в Милано. Да ви питам набързо как беше за автобусите за Бергамо, коя фирма беше по-добрата? Знам,бян питала, но не си намирам бележките Blush

# 247
  • Мнения: 6 031
Buon giorno! Най-сетне изпече в Милано. Да ви питам набързо как беше за автобусите за Бергамо, коя фирма беше по-добрата? Знам,бян питала, но не си намирам бележките Blush



Според мен няма значение фирмата. Аз винаги се качвам в първия тръгващ.
Една от фирмите минава през още една спирка, но не се забавя повече от 5-10 минути...

# 248
  • Мнения: 2 860
Здравейте, как може да се придвижиш от Милано за Комо, от там за Венеция или Флоренция? Вариант кола по не ме устройва сякаш.

# 249
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Нощна птица, ето линка за който ме беше помолила в другата тема:

http://www.myword.it/arte/news/58897

Не че е кой знае какво увеличението на градските музеи, от 3 евро на 5. Laughing
Август няма да е безплатно в музеите на Кастелло Сфорцеско, както е било досега.

Освен това и Аквариума ще се плаща 5 евро.

Другите общи подробности за музеите ги писах в темата за Рим и сега не ми се преписват.

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
regina di cuori,   bouquet

# 251
  • Мнения: 659
Реджина, не е по темата, но как мислиш, във Флоренция в края на август дали ще е по-спокойно, както в Рим?

# 252
  • Milano
  • Мнения: 3 612
Колко края?

Принципно, да, мисля.

Отпуските са или първите 3 седмици на август или от втората до края на месеца (в Милано главно втория вариант).

Не вярвам да е фраш от туристи, но знаеш ли...току - виж японците опровергали прогнозите.

# 253
  • Мнения: 659
 Grinning Съвсем в края 27 -30.08. Дано няма азиатско нашествие! Китайците са по-неприятни от японците.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 829
Grinning Съвсем в края 27 -30.08. Дано няма азиатско нашествие! Китайците са по-неприятни от японците.
Ееее, Цлете, по едно и също време сме в Милано Peace Simple Smile.
Ние пътуваме от Венеция за Милано на 27 на обед в 13,20ч. с влака и летим на 29 сутринта с уиз еър за София.
Ще бъдем две нощи в хотел Ню Йорк до гарата Simple Smile заради сутрешния полет.

Общи условия

Активация на акаунт