ББ кремове 5

  • 160 136
  • 749
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 304
Момичета, някоя от вас има ли впечатления от ББ кремовете на Диор Nude и Hydra Life? Евентуално да сподели? Благодаря  bouquet
velvetvoice, имам  ББ кремома на Диор Nude Simple Smileсупер доволна съм Grinning, досега не ми е допадал специално  ВВ крем,дори с голям риск купих, но този на Диор стои толкова естествено и в същото време  прикрива несъвършенства Grinningето този цвят 002 FAIR Simple Smile
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … cACqvzffZKSGGwKpg

# 316
  • GYM
  • Мнения: 814
Явно ще трябва сама да пробвам, дадоха ми мостра на Хдра лайф, но ми е тъмен цвета, инак не е лош, а пък Нюд си мисля, че ще е по- лек  Crazy кожата ми е суха и напоследък нищо не стои добре върху нея, а ми се иска нещо с фотозащита и озравняващо...

# 317
  • Мнения: 128
Искам да похваля на Ербориан ББ-то. Страхотно е!!
Кожата ми е мазна и е чудно - baby skin effect в описанието добре го описва  Crazy

Подкрепям с две ръце! Много е хубав! И аз останах изключително доволна от него и ще го повтарям!
До колкото се ориентирах той не е оцветен, а е прозрачен? В такъв случай не става за прикриване на несъвършенства или как точно "работи"?
Както някой писа по-горе, оцветен е - цветовете са 2. Аз съм с по-тъмния, другият е супер светъл, аз съм с "dore" цвят, златист го водят. Дава хубав ефект, на нежна кожа, според мен е за мазна кожа като моята, но както гледам в темата и момичета със суха кожа го харесват. Издръжлив е без да е тежък, прикриването на петна е средно - като покривност бих определила  newsm78 за мен е достатъчно. За мен е прекрасно, защото има и добър слънцезащитен фактор и не е тежко като фдт за мазна кожа на Ревлон или ДУ на Ести Лаудер, които малко или много ги чувствам като "мазилка", не че са лоши - напротив, но са тежки. Това кремче като го махам вечерта имам чувството, че е като"грижа" за лицето, отделно изглежда страхотно. Обаче не във всяка аптека може да се открие. В Ремедиум на Графа срещу църквата го има, в другите 3 Ремедиуми в близост не го предлагат.

# 318
  • София
  • Мнения: 9 602
Явно ще трябва сама да пробвам, дадоха ми мостра на Хдра лайф, но ми е тъмен цвета, инак не е лош, а пък Нюд си мисля, че ще е по- лек  Crazy кожата ми е суха и напоследък нищо не стои добре върху нея, а ми се иска нещо с фотозащита и озравняващо...
Имай предвид, че Диор ББ Нюд е само с 10 фактор. Т.е. никаква защита почти. Това за мен беше ужасно разочароващо Close. Аз си взех 01 и е супер светъл с розов подтон. Да си знаеш. Peace

# 319
  • Мнения: 1 436
Привет дами,
искам да си взема ББ крем за топлите месеци. Миналата година пробвах тестер на Skin79, с фактор 25 е, но има избелващо действие. Добре е на кожата ми и като цвят и като трайност. Въпроса ми е дали е подходящо лятото да слагам ББ с избелващо действие?

Така написано, 'лъсва', че идеята хич не е добра  Naughty Crazy  hahaha Иначе аз си го ползвам и лятото, защото забравям, че се води с избелващо действие (при мен такова не видях). Сега ме замисляш Tired, хич не ми се търси нов продукт в категорията ВВ, толкова трудно си допадам с такъв тип продукти.

# 320
  • Мнения: 1 187
Минавам да напиша негативно мнение за ББ кремът на The Body Shop. Без добра основа не се нанася изобщо добре, седи като мръсен, нищо особено като действие.

# 321
  • Мнения: 2 854
Привет дами,
искам да си взема ББ крем за топлите месеци. Миналата година пробвах тестер на Skin79, с фактор 25 е, но има избелващо действие. Добре е на кожата ми и като цвят и като трайност. Въпроса ми е дали е подходящо лятото да слагам ББ с избелващо действие?

Така написано, 'лъсва', че идеята хич не е добра  Naughty Crazy  hahaha Иначе аз си го ползвам и лятото, защото забравям, че се води с избелващо действие (при мен такова не видях). Сега ме замисляш Tired, хич не ми се търси нов продукт в категорията ВВ, толкова трудно си допадам с такъв тип продукти.
Привет и от мен Simple Smile От къде купувате този ВВ крем?

# 322
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз съм го купувала от ибей Peace

# 323
  • Русе
  • Мнения: 764
Figs, аз съм същата с този тип продукти. А това ББ така ми хареса, но това избелване  Thinking
Хвалят много Миша
но аз ползвах миналата година друг на марката и не останах доволна. Confused

Някой ползвал  ли е и 2-та крем да направи сравнение?
Dancer, и аз от ибей.

# 324
  • Мнения: 1 436
Dancer, Skin79 само в еbay съм срещала. Ако някой го открие в eu сайт с ОК доставка, нека сподели.

~Magi_TM~ имам и 2те Misha, ' червеният' ми е прекалено покривен, пудрен и ми е изсушаващ зимата. Другият е май една идея не толкова ' брашнян', но не се наемам да ги сравнявам, защото и 2та използвам на мн малък участък на лицето ( по-скоро, за да изсветля конкретна зона). Иначе са трайни, много; червеният със сигурност и за лятото щеше да е идеален, но за тогава ми е твърде светъл  Crazy
Май не ти помогнах много Confused Все пак си е и до кожа, други момичета не споделят за изсушаване и т.н. , може би и те ще се включат  Hug
* Skin79 си ми е любим за зимата особено, озарява и го усещам като ' грижа' за кожата. До колко е така, обаче не се наемам да твърдя Peace

# 325
  • Мнения: 2 854
Dancer, Skin79 само в еbay съм срещала. Ако някой го открие в eu сайт с ОК доставка, нека сподели.

~Magi_TM~ имам и 2те Misha, ' червеният' ми е прекалено покривен, пудрен и ми е изсушаващ зимата. Другият е май една идея не толкова ' брашнян', но не се наемам да ги сравнявам, защото и 2та използвам на мн малък участък на лицето ( по-скоро, за да изсветля конкретна зона). Иначе са трайни, много; червеният със сигурност и за лятото щеше да е идеален, но за тогава ми е твърде светъл  Crazy
Май не ти помогнах много Confused Все пак си е и до кожа, други момичета не споделят за изсушаване и т.н. , може би и те ще се включат  Hug
* Skin79 си ми е любим за зимата особено, озарява и го усещам като ' грижа' за кожата. До колко е така, обаче не се наемам да твърдя Peace

Те са няколко вида...кой е вашият? Embarassed

# 326
  • Мнения: 1 436
Dancer имала съм 2та в ' тумбестите' шишенца:
https://smokeyeyesmua.wordpress.com/2012/05/03/skin-79-gold-vip-bb-cream/

Голяма разлика за себеси не намерих, освен че HotPink беше малко по-плътен/'тежък' като консистенция и може би?  една идея по-покривен.

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 12:19 от Figs

# 327
  • Мнения: 2 854
Dancer имала съм 2та в ' тумбестите' шишенца:
https://smokeyeyesmua.wordpress.com/2012/05/03/skin-79-gold-vip-bb-cream/

Голяма разлика за себеси не намерих, освен че HotPink беше малко по-плътен/'тежък' като консистенция и може би? с една идея по-покривен.
Много ти благодаря  Peace  bouquet

# 328
  • GYM
  • Мнения: 814
Явно ще трябва сама да пробвам, дадоха ми мостра на Хдра лайф, но ми е тъмен цвета, инак не е лош, а пък Нюд си мисля, че ще е по- лек  Crazy кожата ми е суха и напоследък нищо не стои добре върху нея, а ми се иска нещо с фотозащита и озравняващо...
Имай предвид, че Диор ББ Нюд е само с 10 фактор. Т.е. никаква защита почти. Това за мен беше ужасно разочароващо Close. Аз си взех 01 и е супер светъл с розов подтон. Да си знаеш. Peace
Отпада директно значи. Вчера ми дадоха мостри от СС крем и ЕЕ Mr. Green крем на ЕЛ, сущо и на Шисейдо. Днес съм с Шисейдото и май много ми харесва -лек, стои естествено и не подчертава сухите зони. От сутринта до сега нямам никакво лъсване, не цапа.. Абе ще пробвам и другите мостри, ама този много мо допада Crazy

# 329
  • Австрия
  • Мнения: 2 324
..Missha..
Някой ползвал  ли е и 2-та крем да направи сравнение?

От скоро имам и двата. И двата за мен са със средна покривност, стоят т.е. усещат се естествено върху кожата. На мен не са ми особено трайни: след средно 6 часа почват да имат недостатъци. Особено при червения започва да се забелява ефект на 'брашно' и да изсушава кожата, пък аз съм си със суха до нормална. Според мен подходящи са точно за пролетно време и прехода към доста повечко директна и силна слънчева светлина, тъй като имат доста висок SPF (главно заради него ги взех, макар и с резерви като цяло към азиатската козметика). Не цапат. Засега съм доволна: луничките и пигментните петънца тук-там не са се увеличили  Peace След месец определено обаче ще премина на нещо друго.

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 12:45 от DimS.

Общи условия

Активация на акаунт