Оnline-магазин за дрехи-2

  • 241 926
  • 695
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 933
От creative бях поръчвала бяла риза и рокличка с флорални мотиви за моминско парти доста добро качество получих 2019г....ноооо сега за Коледа си взех риза,блуза -поло и портмоне всичко бордо...явно всичко е ако уцелиш по снимката 😃 ризата е добре полото отвътре яката не е доушита ..а портмонето има фаца но е само плат ...добре че има вътре картони  да държат стабилно сигурно няма и да ги махна 😃Някой друг с отзиви за сайта ????
След малко ще кача и снимки към поста...
Иначе богато разнообразие на модели от даден цвят или от даден модел също с много цветове




https://creative-bg.net/damska-bluza-v-bordo-kod-7971
И оригинала ...на снимка Ок...нооо изненада ...
Поръчах със Спиди а там нямало тест...само преглед,...за 20 и няколко лева толкова ...а стара цена 46 смятай съвсем ни взеха за калдаринки.Ще ги прежаля ...че ми трябват само за семейна снимка (поне ми станаха 😃)

Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 11:10 от Mimi9999

# 526
  • Мнения: 2
Здравейте, наскоро почнах да си търся рокли и попаднах на два сайта jordannis и lily.bg . Та какво ви е мнението за тях, качествени ли са?

# 527
  • Мнения: 281
Здравейте, наскоро почнах да си търся рокли и попаднах на два сайта jordannis и lily.bg . Та какво ви е мнението за тях, качествени ли са?

Много горчив опит имам с Jordannis, определено не препоръчвам!
Страхотно изглеждат нещата по снимките, които не са реални, разбира се. Харесах си две рокли (спомням си, че ми трябваха за повод), доставката се проточи няколко седмици, което не беше упоменато, като през това време неколкократно се опитвах да се свържа с тях и чрез месинджър, и чрез телефон - безрезултатно. Странно как линията беше вечно заета Thinking След огромно упорство от моя страна успях да ги открия, при което до колкото си спомням ми обясниха, че едната е изчерпана (или и двете.. нямам спомен) и в общи линии да ги очаквам, но не са ангажират кога точно.
В крайна сметка след сума ти време получих роклите, които нямаха нищо общо със снимките. Нито моделът приличаше на това, което представяха, нито материята беше хубава, нито изработката. Пълно разочварование!

Има малка вероятност просто да съм изтеглила късата клечка, но не бих рискувала отново с тях.

# 528
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Вчера останах много разочарована от сайта за дрехи на creative. До сега от къде лине съм поръчвала и всичко е било ОК. Този път още при първото пране, забележете ръчно на хладка вода, щампата се обели и дрехата се сви. Тотален боклук. Оплаках се на фирмата, но дори едно извинение нямаше, то е ясно, че след като е без етикет няма да я върнат, но поне извинение можеше. Та така, реших да споделя с вас, за да не се прецака и друг...

# 529
  • Мнения: 1 400
Здравейте, момичета! Вчера останах много разочарована от сайта за дрехи на creative. До сега от къде лине съм поръчвала и всичко е било ОК. Този път още при първото пране, забележете ръчно на хладка вода, щампата се обели и дрехата се сви. Тотален боклук. Оплаках се на фирмата, но дори едно извинение нямаше, то е ясно, че след като е без етикет няма да я върнат, но поне извинение можеше. Та така, реших да споделя с вас, за да не се прецака и друг...
А каква е дрехата, може ли да споделите?

# 530
  • Мнения: 2
Здравейте, наскоро почнах да си търся рокли и попаднах на два сайта jordannis и lily.bg . Та какво ви е мнението за тях, качествени ли са?

Много горчив опит имам с Jordannis, определено не препоръчвам!
Страхотно изглеждат нещата по снимките, които не са реални, разбира се. Харесах си две рокли (спомням си, че ми трябваха за повод), доставката се проточи няколко седмици, което не беше упоменато, като през това време неколкократно се опитвах да се свържа с тях и чрез месинджър, и чрез телефон - безрезултатно. Странно как линията беше вечно заета Thinking След огромно упорство от моя страна успях да ги открия, при което до колкото си спомням ми обясниха, че едната е изчерпана (или и двете.. нямам спомен) и в общи линии да ги очаквам, но не са ангажират кога точно.
В крайна сметка след сума ти време получих роклите, които нямаха нищо общо със снимките. Нито моделът приличаше на това, което представяха, нито материята беше хубава, нито изработката. Пълно разочварование!

Има малка вероятност просто да съм изтеглила късата клечка, но не бих рискувала отново с тях.






Много ти благодаря за отговора, определено ми се струваше, че нещо не е както трябва в сайта. Ще знам за напред!

# 531
  • Мнения: 1 201
Чудя се как е възможно този сайт creative все още да е активен. Поръчвах преди година няколко дрешки и всички се оказаха страшни боклуци, на места не бяха зашити, естествено нямаха нищо общо със снимките в сайта, ръкавите ми бяха изключително къси. Edrehi е същата история.

# 532
  • Мнения: 6 933
И аз това се чудя ....и ако не се лъжа edrehi бяха с почти същия асортимент но по-скъпи

# 533
  • Мнения: 281
Поредно разочарование от Ивет, приключвам с тях. Отвратително качество! Чакаш 2 месеца за доставка, а накрая получаваш китайски боклук! Нищо общо със снимките...
Със сходно мнение съм и за Creative, и за Edrehi. Няколко поръчки от тях, в магазините им също съм ходила, нищо хубаво не мога да кажа.

# 534
  • София
  • Мнения: 1 445
Creative имат магазин в Студентски град в София, всичките им неща са парцали. Намятани на едни щандове, смачкани, стърчат конци не знам как има хора, които като виждат на живо тези боклуци си ги купуват..

# 535
  • София
  • Мнения: 1 445
Аз не съм съгласна относно дрехите на Бершка. Имам страхотни якета, палта и дънки от там и не са мръднали с времето. На Теранова блузите са парцаливи, но като цяло има добри попадения. Creative си е магазин за китайски боклуци.

# 536
  • Мнения: 6 933
Незнам явно зависи ...късмет на какво ще попаднеш от creative...както писах по-горе ...съм уцелвала и доста добри като качество ....може напоследък да ги развалили....

# 537
  • Мнения: 4 568
Здравейте, наскоро почнах да си търся рокли и попаднах на два сайта jordannis и lily.bg . Та какво ви е мнението за тях, качествени ли са?

Имам мнение за lily.bg отпреди години. Дрехите си бяха китайски, кройките хубави, а платовете на поръчаните рокли - много тънки и много еластични. Ако една жена е с хубава фигура или не иска да прикрива нещо, със сигурност ги препоръчвам. Ако обаче иска дреха, която е по-прикриваща, бих я посъветвала да търси някъде другаде.

# 538
  • Мнения: 12
Здравейте! Харесах някои неща от сайта на popolo. Някой поръчал ли е? По таблицата размерите ми се струват доста умалени. Моля за отзиви. Благодаря!

# 539
  • Мнения: 804
Обувките са уголемени.За дрехите не знам,само пижама съм поръчвала и беше добре.

Общи условия

Активация на акаунт