Анатомията на Грей - Тема №21

  • 67 009
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Вчера съвсем случайно загледах 5 мин от Скандал и забелязах, че Шонда е преместила там много от актьорите, които отпаднаха от Анатомията.

# 61
  • Мнения: 90
Момичета, аз си правя Анатомията маратон. На 4ти сезон съм и си припомних защо толкова ми липсват Марк и Лекси. Сега, когато и Кристина няма да я има съвсем не знам какво ще се гледа  Thinking Колкото и да го харесвам, ако не му се вижда краят, ще заприлича на Спешно отделение.

# 62
  • Мнения: 431
Колко е назад темичката!

И аз в момента правя маратон, прекрасно е да преоткривам сериала и да си припомням герои и моменти Heart Eyes

Само едно нещо ми направи впечатление в по-ранните серии -- тооолкова време да прекарват в асансьора, то не бяха случки, натискания и чудесии, а сградата им е едва на 5 етажа. Егати бавният асансьор имат Crazy

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
и аз в отбора на маратонците Mr. Green
Заминавам на вилата с децата и си свалих и 10те сезона, да имам какво да гледам там hahaha

# 64
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Май всички сме на маратон - аз изборно действам, и търпеливо чакам Септември Mr. Green

# 65
  • Мнения: 15 865
Здравейте.
Вмъквам се в темата с един бърз въпрос - излезе ли нов сезон, след онзи, който завърши със самолетната катастрофа?

Бях изтеглила всички сезони да ги гледам и този тогава беше последния в Замунда. След това така и не разбрах дали е пуснат вече нов сезон или не  Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 9 362
Цели два 9 и 10 има ги в замунда.

# 67
  • Мнения: 15 865
Цели два 9 и 10 има ги в замунда.

Много благодаря. В Замундата има само 9 сезон, но пък няма субтитри за всички серии, а 10 сезон явно още не са го качили
Но пак е нещо. Сега ще наваксам

 Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 9 362
Има ги и двата сезона просто 10 е качван по серии, а не целия на един път. Субтитри за всеки епизод има в адиктет.

# 69
  • Мнения: 39 671
Да попитам по Дива кой сезон върви в момента.
О, мали е оше жив, а в другия епизод Изи ще разбере че има рак в главата.

# 70
  • Мнения: 431
По описание звучи като 5-ти  Peace

# 71
  • Мнения: 39 671
много благодаря  Hug

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Момичета, някой може ли да ми пусне линк към субтитрите на последните две серии!  Hug

# 73
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Момичета, някой може ли да ми пусне линк към субтитрите на последните две серии!  Hug

Намерих, питанката ми отпада  Laughing

# 74
  • Мнения: 9 144
Джийна Дейвис ще намине през Анатомията, да поработи с Калзона  Mr. Green
http://m.hollywoodreporter.com/entry/view/id/422974

Премиерата на 11-ти сезон е на 25 септември

Общи условия

Активация на акаунт