Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 182
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 17 987
Кое приложение за сканиране ползвате? За Андроид става въпрос

# 1 906
  • Мнения: 5 249
Кое приложение за сканиране ползвате? За Андроид става въпрос
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intsig.camscanner&hl=bg

# 1 907
# 1 908
  • Мнения: 228
Здравейте! Извинявам се,че нахлувам така в темата,но не намерих къде да задам въпроса си. Каква е причината потребителят да е на линия във фейсбук,но в Месинджър да не получава съобщение? Ето скрийншот.

# 1 909
  • Мнения: 5 249
Здравейте! Извинявам се,че нахлувам така в темата,но не намерих къде да задам въпроса си. Каква е причината потребителят да е на линия във фейсбук,но в Месинджър да не получава съобщение? Ето скрийншот.
Скрит текст:
Facebook / Фейсбук – 4

# 1 910
  • Мнения: 6 296
След като има приложения, които "гримират" супер перфектно, има ли вече толкова добри и за проба на различни прически?

# 1 911
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Барб, то може и да има, но не вършат работа - как ще стои подстрижка зависи от косъм, скалп - все неща, които няма как да се "пресметнат" от програма. Ако ти трябва само за да публикуваш снимка, че не си с къса тъмна коса, ами блондинка с буйни коси до петите - повечето приложения за гримиране имат и опция да пипнеш прическата.

# 1 912
  • Мнения: 9 656
Препоръчайте ми приложение - дистанционно за телефона. Да може да управлява и не smart телевизори. Преди време ползвах Xiaomi Remote и бях супер доволна, но смених телефона и сега като инсталирах приложението, вече не работи. Може би е направено само за телефони Xiaomi, не знам...

# 1 913
  • Мнения: 5 249
Препоръчайте ми приложение - дистанционно за телефона. Да може да управлява и не smart телевизори. Преди време ползвах Xiaomi Remote и бях супер доволна, но смених телефона и сега като инсталирах приложението, вече не работи. Може би е направено само за телефони Xiaomi, не знам...
Ползвам това https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiqiaa.remote&hl=bg

# 1 914
  • София
  • Мнения: 9 920
Чудех се има ли апп, който да играе ролятя на Page down , полупрозрачен бутон? За да не скролваш с swiping..

Търся и апп за рязане не видео и лепене. И по скоро слайдшоу от снимки, като да има акцентирания ( забавяне на темпото, увеличаване на образ...)

# 1 915
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
За второто може да пробваш Movie Maker
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.photo.video.ma … .slideshow.editor

# 1 916
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Търся приложение за интериорен дизайн, тъй като ми предстои ремонт. Знам, че има много такива и не ми се ще да ги почна едно па едно за да видя кое става. Моля ако някой е доволен от някое приложение да сподели. Не искам нищо сложно - да може да се чертае план на пода/стаята (с прозорци и врати), да се избира цвят на стени и да се избират някакви базови мебели.

# 1 917
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Аз си ползвах (и продължавам да ползвам) planner 5D.
Безплатното мобилно приложение, обаче е по-орязана, отколкото настолната версия.
Има базови мебели, на които може да променяш цвета и габаритите, отделно си избираш подови настилки, стени и прочие.
Може да се зададат точни размери и разположения на врати, прозорци, колони.

# 1 918
  • София
  • Мнения: 9 920
Чудех се има ли апп, който да играе ролятя на Page down , полупрозрачен бутон? За да не скролваш с swiping..
 
Има ли "месинжър" (освен на ФБ) , с който да можеш да реагираш на даден ред по-назад (а не с цитат и да се разводнява чата)? и да не е тежък като мес-р. Телеграм няма..

И друго си мислех, когато с някой ви тече бързо мисълта и са много темите (и искате да се върнете пак на нея друг път) - има ли някой апп дето да разклонява разговора (както в групите на ФБ) и да не отива в потока, та лесно да се продължи, в друг ден, а не да ровиш по ключови думи? Rolling Eyes

# 1 919
  • Мнения: X
Ти вече се отнесе хептен... 😂 Кви са тия екстри!?

Общи условия

Активация на акаунт