НУТРИБУЛЕТ

  • 155 396
  • 152
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1


Здравейте!
Трудно се оправям с форума и мненията.Докато разглеждах мнения беше лесно,реших да коментирам и не мога да намеря линка от който се вълнувам, за да пиша под него мнение.
Кажете ми мнение за  ,,Цветен Нутрибулет Блендер 600 Вата 10 000 оборота'' ето и въпросния линк :
http://www.salebg.net/cveten-nutribulet-blender-600-vata-10-000-oborota


Една жена ми е писала, че има специална тема за това, но досега търсих и не я открих. Нещо явно не се справям като хората с търсачката

И аз разгледах. Като цяло има теми за Нутрибулет, но не и конкретно за тези от 105 лв. Само на едно място видях, че е закупен такъв и жената е доволна, но 1 мнение не ми е достатъчно:)

Оферирах от няколко места и истината е, че в OLX се продават само Нутрибулет - ментета. Колко и да Ви уверяват на лични, че са оригинални с гаранция не се връзвайте!  В OLX се предлагат Нутрибулети от 105 до 140лв и въпреки, че в обявите пише, че са оригинални, както в рекламата по телевизията, това не е така. Това са абсолютни ментета - уверих се лично в това , а тези които ги предлагат като оригинални мога с чиста съвест да нарека мошеници, защото лъжат хората. Твърдят че продават същия уред на Делимано при това с гаранция, но видях и какво представлява тази гаранция - на нея няма нито данни за адрес на фирма, нито сервиз, нито телефон - просто една бележка, на която пише името на купувача и телефона му и изписано 12 месеца гаранция. Оказва се, че хората, които ги продават нямат магазини и офиси и продават уредите само през Еконт като отказват лично предаване. Освен това ако поискате преглед и тест изпращат уредите за ваша сметка и ако не ги приемете и се откажете да ги заплатите трябва да платите транспортните отиване и връщане към 10лв.  Самият уред , който предлагат е с много лоша изработка, а като се пусне започва да мирише на изгоряло. Успях даже да снимам отблизо  уреда, който ми изпратиха по Еконт , но отказах да взема. Ако знаех как щях да кача снимките тук, за да видите за какво става дума.

Дайте информация за въпросния продавач, за да се знае кой е и да не излъже още някой.
Една жена ми е писала, че има специална тема за това, но досега търсих и не я открих. Нещо явно не се справям като хората с търсачката

И аз разгледах. Като цяло има теми за Нутрибулет, но не и конкретно за тези от 105 лв. Само на едно място видях, че е закупен такъв и жената е доволна, но 1 мнение не ми е достатъчно:)

Оферирах от няколко места и истината е, че в OLX се продават само Нутрибулет - ментета. Колко и да Ви уверяват на лични, че са оригинални с гаранция не се връзвайте!  В OLX се предлагат Нутрибулети от 105 до 140лв и въпреки, че в обявите пише, че са оригинални, както в рекламата по телевизията, това не е така. Това са абсолютни ментета - уверих се лично в това , а тези които ги предлагат като оригинални мога с чиста съвест да нарека мошеници, защото лъжат хората. Твърдят че продават същия уред на Делимано при това с гаранция, но видях и какво представлява тази гаранция - на нея няма нито данни за адрес на фирма, нито сервиз, нито телефон - просто една бележка, на която пише името на купувача и телефона му и изписано 12 месеца гаранция. Оказва се, че хората, които ги продават нямат магазини и офиси и продават уредите само през Еконт като отказват лично предаване. Освен това ако поискате преглед и тест изпращат уредите за ваша сметка и ако не ги приемете и се откажете да ги заплатите трябва да платите транспортните отиване и връщане към 10лв.  Самият уред , който предлагат е с много лоша изработка, а като се пусне започва да мирише на изгоряло. Успях даже да снимам отблизо  уреда, който ми изпратиха по Еконт , но отказах да взема. Ако знаех как щях да кача снимките тук, за да видите за какво става дума.

Дайте информация за въпросния продавач, за да се знае кой е и да не излъже още някой.
много се чудя за това :
http://www.salebg.net/cveten-nutribulet-blender-600-vata-10-000-oborota

благодаря за отговора
ще се разходя да видя и там
ако все пак някой е купил от по евтините варианти от интернет нека сподели моля!!!

Аз моя го поръчах от тв,но видях преди време в кауфланд уред като нутрибулета,но друга марка и беше със същата форма и чаша,даже беше 900W.
Значително по-евтин.И според мен върши същата работа


# 31
  • Мнения: 9
Ако някой е поръчал от тези сайтове нека сподели:
http://www.salebg.net/cveten-nutribulet-blender-600-vata-10-000-oborota
http://afala.bg/product/6530/komplekt-nutri-bulet-hranitelen-ekstraktor-600w.html

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 13:21 от cometes

# 32
  • Мнения: 1
Здравейте,
четох тук много хвалби за булета и накрая по настояване на сина ми и ние си купихме нутри булет 600 ватовия.
Ами искам да кажа че е много прехвален тук особено в първите постове!!!
Не е нищо особено, нищо повече от пасатора или блендера ми! Дори сякаш е по-зле от тях. Булета е оригиналният УЖ, червен, китайски от Делимано. Но като според нас, оборотите му са можеби на половина от посочените! На база сравнени с пасатор Браун, Блендер Филипс, миксер Ръсел Хобс и т.нт.
Пълна измама. Пулверизира на клетъчно ниво друг път. Дрън дрън. В едно от смутитата пуснахме нар, в друго грозде ами семки дъвкахме на всякъде Cry
А какво остава за портокалови и др. по едри?! Парчета шоколад Своге също не може да пулверизира! Може би трябваше да вземем 900w модел, но в ресторанта имаме такъв, уж не оригинален, (същия като този е) и е адски шумен, направо събужда целия хотел, ужас е!

# 33
  • Мнения: 9
Е НАПРАВО МИ РАЗБИ МЕЧТИТЕ С ТОЗИ ПОСТ  Simple Smile ,БЯХ ГОТОВ ДА ГО ПОРЪЧА ОТ ЕДИН САЙТ  Laughing
ПО ДОБРЕ ЗНАЧИ ДА СИ ВЗЕМА ОТ КАУФЛАНД  БЛЕНДЕР ПАСАТОР ЗА 50 ЛЕВА ТОГАВА КЪДЕТО ГО ДАВАТ ЧЕ ТРОШИ И ЛЕД Grinning
КЪДЕ ВИ Е РЕСТОРАНТА АКО НЕ Е ТАЙНА Simple Smile
Здравейте,
четох тук много хвалби за булета и накрая по настояване на сина ми и ние си купихме нутри булет 600 ватовия.
Ами искам да кажа че е много прехвален тук особено в първите постове!!!
Не е нищо особено, нищо повече от пасатора или блендера ми! Дори сякаш е по-зле от тях. Булета е оригиналният УЖ, червен, китайски от Делимано. Но като според нас, оборотите му са можеби на половина от посочените! На база сравнени с пасатор Браун, Блендер Филипс, миксер Ръсел Хобс и т.нт.
Пълна измама. Пулверизира на клетъчно ниво друг път. Дрън дрън. В едно от смутитата пуснахме нар, в друго грозде ами семки дъвкахме на всякъде Cry
А какво остава за портокалови и др. по едри?! Парчета шоколад Своге също не може да пулверизира! Може би трябваше да вземем 900w модел, но в ресторанта имаме такъв, уж не оригинален, (същия като този е) и е адски шумен, направо събужда целия хотел, ужас е!

# 34
  • Мнения: 558
Ааа незнам...моя си троши и лед и си смила абсолютно всичко,и това е за смутита,а не сокоизтисквачка и не става за портокали заради ципите все пак!

# 35
  • Мнения: 2 197
Ааа незнам...моя си троши и лед и си смила абсолютно всичко,и това е за смутита,а не сокоизтисквачка и не става за портокали заради ципите все пак!

E това ако не може да "пулверизира" ципите на портокала за чий давате по 180 лв?
Луди хора Simple Smile
Според рекламата Нутрибулета смила абсолютно всичко и го прави с абсолютно гладка консистенция. Ако не се справя със семки на грозде (от мненията по-горе) значи изобщо не си заслужава.

# 36
  • Мнения: 558
Смила и семките на киви,но като сложиш портокал с ципите горчи...
И даже съм дала 250,а не 180 и не съжалявам...
Всеки сам решава за себе си...

# 37
  • Мнения: 440
Подкрепям мнението на dani0673. Имам червения Нутрибулет. Не е нищо особено, обикновен блендер, доста шумен, не особено мощен, трудно се мие капачето с ножа, защото не може да се разглобява и винаги остават остатъци по гумената част. Според ръководството не се мие под чешмяна вода, а се слага вода в самия блендер и се пуска. Не може да смила добре ядките. Честно казано съжалявам, че го закупих и дадох 180лв. Единственото му положително качество е, че чашата е удобна, малка и лесно преносима. Но за това пък лесно може да се счупи, защото е пластмасова. Взех го, за да правя пюре на детето, но сега предпочитам да ползвам робота си за тази цел, който е много по- мощен и тих.

# 38
  • Мнения: 558
Не пиша тук за да адвокатствам на Нутрибулет,но аз си мия ножа само под чешмата и нямам проблем,а според ръководството пише,за засъхнали неща да се включва с вода,но моят не засъхва,защото го изплаквам веднага.
Чашата се мие супер лесно с гъба и веро,даже понякога само с вода...
Нутрибулет е за  смутита,шейкове,айрян ,другата представка е за ядки...
Аз съм правила също пюрета и смятам ,че ги прави изключително гладки .
Самият уред е за по течни съставки.Ако искаш сок от ябълки трябва да сложиш и вода,инъче ще ги направи на каша,това е разликата със сокоизтисквачка.
Шумен е,но и блендер и миксер също са шумни,хубавото при нутрито е ,че смила за секунди...
Да,не е малко пари,но за мен е една от най-добрите ми покупки !Почти всеки ден ми се налага да го ползвам...

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
Не пиша тук за да адвокатствам на Нутрибулет,но аз си мия ножа само под чешмата и нямам проблем,а според ръководството пише,за засъхнали неща да се включва с вода,но моят не засъхва,защото го изплаквам веднага.
Чашата се мие супер лесно с гъба и веро,даже понякога само с вода...
Нутрибулет е за  смутита,шейкове,айрян ,другата представка е за ядки...
Аз съм правила също пюрета и смятам ,че ги прави изключително гладки .
Самият уред е за по течни съставки.Ако искаш сок от ябълки трябва да сложиш и вода,инъче ще ги направи на каша,това е разликата със сокоизтисквачка.
Шумен е,но и блендер и миксер също са шумни,хубавото при нутрито е ,че смила за секунди...
Да,не е малко пари,но за мен е една от най-добрите ми покупки !Почти всеки ден ми се налага да го ползвам...

И аз имам нутрибулет и съм доволна, много бързо смила лесно се мие. Искам да попитам обаче за някакви рецепти или поне от къде да прочета такива, защото за сега правя редовно смути от ябълка, банан, морков и няколко сурови ядки, вкусно е но искам и някакви зеленчукови.

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте,

моя син, който е в Чехия си го е закупил и веднага се обади да се похвали, че действително си заслужава парите.  Дъщеря ми веднага си го закупи и сега внука ми се радва на страхотни свежи фрешове. Не се подлъгвайте да купувате менте. Единствено Делимано предлагат уреда с оригинален мотор и принадлежности. Каквото сме закупили от Делимано за сега не е давало дефекти.

Не се съмнявайте в оригинала.
Цената е малко висока, защото все пак се получава от Американски производител посредством дистрибутор в България.

Някъде прочетох, че не се справя със семките на гроздето и направо се изсмях.
Оригинала не само се справя със семките на гроздето, но и прави много повече, като смила безпроблемно ленено семе и много други семена.

Дъщеря ми му е луд фен заради малкия. Аз заради лененото семе.

Приятно правене на Нутри бомби  Hug

# 41
  • Мнения: 28 135
Аз пък каквото съм купила от Делимано все некачествено излезе!

# 42
  • Мнения: 2


НЕ КУПУВАЙТЕ от salebg,net! Цената в този сайт на Нутибулет про 900W е 156  лв. , доста по-ниска от Топ Шоп където същият е 290 лв. Поръчах го от salebg.net. При доставката има опция да се погледне продукта и ако клиента не е доволен да го върне, без да го плаща, плаща само обратната доставка. Дойде, отворих кутията, която беше смачкана. Уреда не е просто втора употреба, а може би десета! А го продават за нов! Беше издраскан, с наранявания по поставката и корпуса. А самият мотор изглежда е гърмял някога и изгорялото си личи по тъмното петно. Отделно, качеството на печата на името му и вида на Нутрибулета навежда на мисълта, че най-вероятно е и фалшив. Върнах го, но трябваше да платя близо 20 лв. за тази възможност.
При проверка на цената в оригиналният сайт на продукта, цената на Нутрибулет про 900W е 99,99$, което е над 170 лева, отделно доставка. И като си направи сметка човек, оригиналният уред в България няма как да струва по-малко от 200 лв. Топ Шоп го продават малко скъпо, но може би си струва да се плати цената им, ако продукта е оригинален.

# 43
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Здравейте,

моя син, който е в Чехия си го е закупил и веднага се обади да се похвали, че действително си заслужава парите.  Дъщеря ми веднага си го закупи и сега внука ми се радва на страхотни свежи фрешове. Не се подлъгвайте да купувате менте. Единствено Делимано предлагат уреда с оригинален мотор и принадлежности. Каквото сме закупили от Делимано за сега не е давало дефекти.

Не се съмнявайте в оригинала.
Цената е малко висока, защото все пак се получава от Американски производител посредством дистрибутор в България.

Някъде прочетох, че не се справя със семките на гроздето и направо се изсмях.
Оригинала не само се справя със семките на гроздето, но и прави много повече, като смила безпроблемно ленено семе и много други семена.

Дъщеря ми му е луд фен заради малкия. Аз заради лененото семе.

Приятно правене на Нутри бомби  Hug


И така любезно се регистрира само да ни направиш реклама на Делимано??  #Cussing out

# 44
  • Мнения: 558
Аз пък каквото съм купила на делимамото също съм доволна...
Тавата и тигана са УНИКАЛНИ !

Общи условия

Активация на акаунт