Перилни препарати и омекотители - 22

  • 57 477
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 207
Да, определено.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 005
  Дами, днес видях, че един омекотител има странна консистенция. Някак много гъст и като пресечен. По принцип е силно концентриран, но изглежда някак нехомогенен. Нормално ли е да е такъв или нещо му се е случило? Soupline е ако има значение.

# 17
  • Мнения: 5 207
Не е нормално да е такъв. Трябва да е течен и хомогенен. Ако е много гъст като малеби или започне да се разслоява, значи е развален.

# 18
  • Мнения: 467
Прочети пъървият пост на темата и ще си отговориш на въпросите. Кажете от концентрираните омекотители на Сано кой харесвате?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 005
Благодаря, Гес! Пфууу, ще се хвърля значи. А беше за 60-ина пранета...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Благодаря, Гес! Пфууу, ще се хвърля значи. А беше за 60-ина пранета...
Един такъв сгъстен на Фрош си го употребих... Нямаше "поражения". Но вече знам, че трябва да гледам, като купувам.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 850
Момичета, бихте ли споделили магазинчета за паралелен внос в София, около Дружба, може и в центъра... Praynig Все не мога да открия такива, но не съм и обикаляла много.

# 22
  • Мнения: X
Амо това е положението. Скоро видях, че са публикували нови информационни листи на сайта си и прах Изи вече е с фосфати, а преди не бяха вписани, значи е бил без.
Като заговорихте за Изи, позволих си да погледна състава, въпреки че не разбирам много... В този за бяло има избелители, но не виждам да има ТАЕД...  newsm78 В този за цветно също виждам избелители... Shocked Що така?... Thinking

# 23
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 441
Момичета, бихте ли споделили магазинчета за паралелен внос в София, около Дружба, може и в центъра... Praynig Все не мога да открия такива, но не съм и обикаляла много.

Коте, в Дружба 1 на пазара,
открих съвсем наскоро супер зареден магазин за паралелен внос...
Казва се "Clean"...
Оттам си купих Dash голяма кутия 4.5 кг само за 20 лв...
На другите места върви по 26лв...

 Аз съм супер доволна, защото съм в Дружба 2 и ми е близичко...
Имат и фейсбук страница, ако искаш ще я пусна и нея...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 939
nadeto_sweet  доволна ли си от ариел сенситив - трябва ми нещо за малката беба, че отскоро пак и се появиха някакви ситни пъпчици по телцето. Почти сто процента съм сигурна че е от по-топлото време, но и откъм прах искам да сменя, че да съм по-спокойна и да не се мъчи детенце. Иначе съм ползвала бебешкия Сано, но сега последно имах малко Тео бебе и реших да го доизползвам, но го зарязах заради нея - взех си Персил сенситив, но ми се иска и него друго да пробвам.
Иначе имам възможност да ми пратят от Англия - кой бебешки бихте ми препоръчали, ако реша да поръчам от там.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 850
Момичета, бихте ли споделили магазинчета за паралелен внос в София, около Дружба, може и в центъра... Praynig Все не мога да открия такива, но не съм и обикаляла много.

Коте, в Дружба 1 на пазара,
открих съвсем наскоро супер зареден магазин за паралелен внос...
Казва се "Clean"...
Оттам си купих Dash голяма кутия 4.5 кг само за 20 лв...
На другите места върви по 26лв...

 Аз съм супер доволна, защото съм в Дружба 2 и ми е близичко...
Имат и фейсбук страница, ако искаш ще я пусна и нея...
И аз съм в 2ката, пусни, ако може, страницата, че още съм новичка в квартала и не се ориентирам много добре Simple Smile Благодаря! Hug

# 26
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Записвам се да ви чета. И аз съм доволна от хипермаркетския Ариел, но сякаш ароматът му е доста по-силен от едно време. Не бях прала с БГ прахове от 1 година и определено ми направи впечатление, че омекотителят трудно се преборва с аромата на прахта за пране. Много му се чудих на Персила онзи ден в Кауфланда, но така и не се реших.

# 27
  • Мнения: 5 207
Абе аз си спомням, че ти се записа на предната страница, но май някой ти забърса постинга. И не само твоя. Wink

Един такъв сгъстен на Фрош си го употребих... Нямаше "поражения". Но вече знам, че трябва да гледам, като купувам.
От сгъстен омекотител няма как да има поражения, но не е удобен и приятен за ползване - трябва да се разрежда предварително иначе пералнята не може да го отмие, което си е занимавка. А омекотител, на който е развалена емулсията - разслоил се е, - е директно за боклука.

# 28
  • София
  • Мнения: 34 929
Момичета, бихте ли споделили магазинчета за паралелен внос в София, около Дружба, може и в центъра... Praynig Все не мога да открия такива, но не съм и обикаляла много.

Коте, в Дружба 1 на пазара,
открих съвсем наскоро супер зареден магазин за паралелен внос...
Казва се "Clean"...
Оттам си купих Dash голяма кутия 4.5 кг само за 20 лв...
На другите места върви по 26лв...

 Аз съм супер доволна, защото съм в Дружба 2 и ми е близичко...
Имат и фейсбук страница, ако искаш ще я пусна и нея...
И аз съм в 2ката, пусни, ако може, страницата, че още съм новичка в квартала и не се ориентирам много добре Simple Smile Благодаря! Hug
Имало и магазин за паралелен внос в Цариградски, но така и не съумявам да стигна до него. Някой ако го открие да свирка Laughing

# 29
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 441
Е, аз именно живея в Цариградски комплекс...
Но от този нашия магазин долу, повече няма нищо да купя...
Надценкка с 2 лв. отгоре на омекотител ми идва в повече...

Ето фейсбукс страницата, която обещах на Сладкото Коте:
https://www.facebook.com/perilnipreparati

Общи условия

Активация на акаунт