Лидл ::45::

  • 75 803
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 438
Точно пък в малко квартално магазинче се изприщвах, когато ме питаха сиренето солено ли е, кашкавалът солен ли е, маслините солени ли са... Ще кажеш, че по цял ден се занимавам с дегустиране на продукти, та да им отговарям...

# 751
  • Мнения: 9 487
Moringa, заблуждението ми е от чл.55 от ЗЗП  Peace...но, на практика, при положение, че не можеш да пробваш стоката на място, мн. лесно оборваш отказ за връщане Peace

( а иначе срока за връщане на стока закупена от разстояние, е вече 14 дни Peace)

# 752
  • Варна
  • Мнения: 320
Точно пък в малко квартално магазинче се изприщвах, когато ме питаха сиренето солено ли е, кашкавалът солен ли е, маслините солени ли са... Ще кажеш, че по цял ден се занимавам с дегустиране на продукти, та да им отговарям...
дори и да не си дегустирала, обратна връзка от редовните клиенти нямаше ли? един да каже "идвам пак за черни маслини, много ми харесаха, безсолни, тъкмо по мой вкус", или "днес ще взема друго сирене, това вчерашното има вкус на гипс"...и подобни
не знам, аз лично ако имам магазин, или работя в такъв, задължително ще дегустирам от всичко Mr. Green най-малкото за да знам какво да си взема за вкъщи. пък и съм лакома ахахахах

# 753
  • Мнения: 1 686
Да се включа и аз в темата-пред мен една жена поиска да си върне панталона,ЗАЩОТО ЦВЕТА НЕ И ХАРЕСАЛ...ами много ми стана интересно,още повече че е в прозрачна опаковка и може дори да се отвори,да се види и т.н. как тя си го купи въобще и после реши,че цвета не и харесал,паднах просто  smile3556 И разбира се ,смениха го,защото такава е политиката на магазина...

# 754
  • София
  • Мнения: 44 202
Ам може примерно  някой да й го е купил вместо нея и да не се е изкефила на покупката Wink

# 755
  • Мнения: 1 686
По съм склонна да вярвам,че не е измислила по-подходящо оправдание... Rolling Eyes

# 756
  • Мнения: 1 338
Moringa, заблуждението ми е от чл.55 от ЗЗП  Peace...но, на практика, при положение, че не можеш да пробваш стоката на място, мн. лесно оборваш отказ за връщане Peace

( а иначе срока за връщане на стока закупена от разстояние, е вече 14 дни Peace)


За дрехите не споря  Peace

# 757
  • София
  • Мнения: 44 202
Някой взе ли си от капсулите Деро? Как са?  И двете ли стават за цветни дрехи? Аромат, изпиране, някой впечатление?

# 758
  • Мнения: 9 487
Moringa, заблуждението ми е от чл.55 от ЗЗП  Peace...но, на практика, при положение, че не можеш да пробваш стоката на място, мн. лесно оборваш отказ за връщане Peace

( а иначе срока за връщане на стока закупена от разстояние, е вече 14 дни Peace)


За дрехите не споря  Peace

А уредите има ли къде да се включат, за да се види дали работят или някой служител да ги тества? В старозагорските магазини, не съм виждала контакти за целта....така че...

# 759
  • sf
  • Мнения: 10 190
Да пусна ли нова тема,че да не я заключат тази?  newsm78

# 760
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 438
Няма да я заключат толкова скоро, предполагам.

# 761
  • sf
  • Мнения: 10 190
Ами аз направих  Blush

НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791897.new#new

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 20:20 от donsita

# 762
  • Мнения: 1 338
Moringa, заблуждението ми е от чл.55 от ЗЗП  Peace...но, на практика, при положение, че не можеш да пробваш стоката на място, мн. лесно оборваш отказ за връщане Peace

( а иначе срока за връщане на стока закупена от разстояние, е вече 14 дни Peace)


За дрехите не споря  Peace

А уредите има ли къде да се включат, за да се види дали работят или някой служител да ги тества? В старозагорските магазини, не съм виждала контакти за целта....така че...

Ама едно е да го включиш и видиш как работи у дома, друго е да си забъркаш някоя манджа вътре и тогава да се сетиш, че не ти харесва  ooooh! , а машинката си работи перфектно. В Техно магазините като ти го включат в тока и си го взимаш, защото виждаш, че работи, а не ти готвят в него, нали? Ако още един път кажа за какво става дума, сигурно ще се потретя и попетя ... Прочети назад всичи коментари по въпроса и тогава ще разбереш за какво говорим, че явно още не си и започваш да издребняваш за неща, които въобще не подлежат на коментар и спор в случая ooooh!

# 763
  • Мнения: 13
Суперрр много харесвам ЛИДЛ бравоооо винаги пресни и вкусни неща.

Иска ми се повечето магазини да са като вас Simple Smile

# 764
  • Мнения: 3 675
Мъжът ми е много доволен от маратонките,които са на промоция от четвъртък.Голям плюс давам за намалените плодове и зеленчуци,пи-качествени са от преди.

Общи условия

Активация на акаунт