Бисексуалност ?!

  • 17 222
  • 218
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 569
Не, Девора.  Simple Smile
Всяка година по едно трябва да ражда човешката женска (как звучи  ooooh! ). Бременността е 9 месеца, после има период до първи цикъл (колко е?;месец-два?  Rolling Eyes ) и възможност за ново забременяване. Значи на година по едно.
Не е сигурно дали ще оцелее - говорим за природа, не за медицина. Ако караме само на природа по-вероятно е да не оцелее - човешките бебета са най-слабите бебета в природата защото нямат нищо за защита - нито нокти, нито зъби.


# 121
  • Мнения: 15
Не можах да се въздържа. Какви са тези глупости? Първо защо сравнявате хората с животните, човека само с биологичните си функции се изчерпва?
Към хората с биологическо мислене: твърде често чувам/чета, че хомосексуалността била неестествена, защото не води до продължаване на рода и т.н., но в действителност - мислите ли, че биологичните функиции на индивида се изчерпват само с това? Всъщност как хомосексуалността те прави безплоден?
Само да кажа, че в природата хомосексуалността се среща при животни. Вярвате или не – над 1500 вида животни са наблюдавани да практикуват отношения от този тип. Всякакви.. бозайници,раци и дори червеи. И все пак — хомосексуалността фактически е просъществувала от дълбока древност.
Хомосексуалността няма как да е неестествена, защото се случва от самосебеси. Не е резултат от външна намеса, генна манипулация и пр. Т.е. точно толкова естествена е, колкото и доминантната ръка, например: някои хора са левичари: те са малцинство, но значително малцинство, и не са ненормални бъдейки левичари. Дали е нормална е въпрос на тълкуване на термина "нормален". Ако под нормален разбираме преобладаващ, то хомосексуализмът не е нормален, защото е отклонение от правилото.
Както казва и Кюри, щом не е предизвикан изкуствено, значи е естествен. Естествено отклонение.
Така че спрете да говорите глупости.

То и медицината работи срещу природата ама някой да е протестирал ? Не мисля. Писна ми от заучени фрази, не било природно да си гей, ако не беше природно нямаше да съществува, не мислите ли ?

# 122
  • Мнения: 682
Не, Девора.  Simple Smile
Всяка година по едно трябва да ражда човешката женска (как звучи  ooooh! ). Бременността е 9 месеца, после има период до първи цикъл (колко е?;месец-два?  Rolling Eyes ) и възможност за ново забременяване. Значи на година по едно.
Не е сигурно дали ще оцелее - говорим за природа, не за медицина. Ако караме само на природа по-вероятно е да не оцелее - човешките бебета са най-слабите бебета в природата защото нямат нищо за защита - нито нокти, нито зъби.

Естел, също така можем да забременяваме и много по-рано. Не знам защо днешните жени чакат толкова (природата казва - след като има цикъл може да има бебе)? Примерно от 14 годишна възраст. Дори да не е на година по едно, от 14 до 50 години можем да имаме по 20 деца, а като се има предвид, че се раждат и близнаци... Ще ги гледаме на групов принцип, докато станат на 12 - 14 години и започнат самите те да се размножават.

# 123
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не можах да се въздържа. Какви са тези глупости? Първо защо сравнявате хората с животните, човека само с биологичните си функции се изчерпва?
Към хората с биологическо мислене: твърде често чувам/чета, че хомосексуалността била неестествена, защото не води до продължаване на рода и т.н., но в действителност - мислите ли, че биологичните функиции на индивида се изчерпват само с това? Всъщност как хомосексуалността те прави безплоден?
Само да кажа, че в природата хомосексуалността се среща при животни. Вярвате или не – над 1500 вида животни са наблюдавани да практикуват отношения от този тип. Всякакви.. бозайници,раци и дори червеи. И все пак — хомосексуалността фактически е просъществувала от дълбока древност.
Хомосексуалността няма как да е неестествена, защото се случва от самосебеси. Не е резултат от външна намеса, генна манипулация и пр. Т.е. точно толкова естествена е, колкото и доминантната ръка, например: някои хора са левичари: те са малцинство, но значително малцинство, и не са ненормални бъдейки левичари. Дали е нормална е въпрос на тълкуване на термина "нормален". Ако под нормален разбираме преобладаващ, то хомосексуализмът не е нормален, защото е отклонение от правилото.
Както казва и Кюри, щом не е предизвикан изкуствено, значи е естествен. Естествено отклонение.
Така че спрете да говорите глупости.

То и медицината работи срещу природата ама някой да е протестирал ? Не мисля. Писна ми от заучени фрази, не било природно да си гей, ако не беше природно нямаше да съществува, не мислите ли ?
Ми обясни го това на вашите и спри да се терзаеш. За какво е темата? Я, как добре рецитираш, не ти липсва дар слово.
Освен ако целта не е да се обясни на тъпите бг мами и изобщо - на широката общественост, колко нормално нещо е хомосексуализмът. Ай' нямаше нужда Stop.

# 124
  • Мнения: 4 569
Девора,
Чакаме заради наложени от обществото норми - не може да родиш на 15 като определен етнос, пък и не можеш да издържаш бебе на тия години.
Изкуствено наложена забрана е тази за късното раждане, от човеци е измислена и наложена.

# 125
  • Мнения: 15
Аз по-рано казах, че споделих с родителите си. Наистина, дори сега се чудя защо поисках съвет от тук, наистина 90% от хората не разбират те самите какво пишат. Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 040
Статията добре си я нахвърлила, авторке седемнайсет годишна...  Wink
Само не ни нападай, твоите фрази и те са заучени.
И "естествено отклонение" какво значи?

# 127
  • Мнения: 682
Девора,
Чакаме заради наложени от обществото норми - не може да родиш на 15 като определен етнос, пък и не можеш да издържаш бебе на тия години.
Изкуствено наложена забрана е тази за късното раждане, от човеци е измислена и наложена.

Знам. Simple Smile Затова и питам защо се намесват аргументи за това колко е естествено едно или друго нещо, след като живеем в общество.

# 128
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
наистина 90% от хората не разбират те самите какво пишат. Simple Smile
Абе ти нали си се разбираш, какво си се запритеснявала другите какво разбират?!

# 129
  • Мнения: 548
Може ли някой да обясни защо смята еднополовата любов за нормална?

Защо за вас е нормално да  се онождате само и изключително в онова място,
което си има друга фунция?

Само не ми давайте пример с гризачи, хищници и други животни, майки със 100 деца и т.п.
Не бе, не я смятам за нормална за мен, но не мисля, че ми влиза в работата, освен ако аз не съм страна в еднополовата любов. Също както не ми влиза в работата дали и разнополовите ми познати двойки не го правят в онова място, което има друга фнукция, или в челна стойка, или по някой от по-гнусните начини, които са измислени в специализираната литература и кинематография.

# 130
  • Мнения: 15
Неимоверно удоволствие ми доставяте като продължавате да твърдите, че не съм на 17. Май сте си губили времето в училище?
---
Е пък.. прочела съм нещо тук-там, заучила съм и аз някоя фраза.

П.п/Нещо интересно - през 2018 се очаква да се роди 1то бебе без биологичен баща.
За оплождането на жената ще се използва синтетична сперма, която ще бъде получена от стволова клетка на майката/майките.
Който иска да потърси в интернет (добре е информацията да се търси на английски, че по нашите сайтове няма особена информация)

Последна редакция: пн, 30 юни 2014, 15:47 от Adorable Sunshine

# 131
  • Мнения: 17 546
П.п/Нещо интересно - през 2018 се очаква да се роди 1то бебе без биологичен баща.
За оплождането на жената ще се използва синтетична сперма, която ще бъде получена от стволова клетка на майката/майките.
Днешния свят се крепи на историята за непорочното зачатие, защо да не се и срине с нея... Когато някакъв продукт даде толкова много дефекти в някакъв етап от съществуването си, е добре да се унищожи и всичко да почне от начало.

# 132
  • Мнения: 22 533
П.п/Нещо интересно - през 2018 се очаква да се роди 1то бебе без биологичен баща.
За оплождането на жената ще се използва синтетична сперма, която ще бъде получена от стволова клетка на майката/майките.
Днешния свят се крепи на историята за непорочното зачатие, защо да не се и срине с нея... Когато някакъв продукт даде толкова много дефекти в някакъв етап от съществуването си, е добре да се унищожи и всичко да почне от начало.

Много, много погрешна стъпка.
Главният проблем е в ето това "синтетична сперма, която ще бъде получена от стволова клетка на майката/майките".
Така вероятността генетичните аномалии и ДНК грешки да се засилят е двойно по-голяма.
А че учените го знаят, това е ясно....но стремежа за експерименти и да се надскочи природата е голям.
Е, ще поскачаме, поскачаме...пък ще ни посекат краката накрая.

# 133
  • Мнения: 548
Аз все пак искам да знам разнополовите двойки, които пак не го правят по предвидените природно места също ли са противоестествени и трябва ли и те да не се държат за ръце? Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 4 878

Природата е направила така, че гризачите, примерно, да имат мнооого деца, не и хората.
Не е противоестествено да си ограничаваш възпроизводство, а 2-ма мъже или 2 жени да се напъват да имат дете и да си го гледат като "семейна" двойка.  

Гризачите имат повече малки, но жените също могат да забременяват много по-често. Нашите прабаби са имали по 5 - 10 деца. Не само, че е противоестествено да имаме по 2 деца, но и в Библията пише по въпроса:

[38:9] But since Onan knew that the offspring would not be his, he spilled his semen on the ground whenever he went in to his brother's wife, so that he would not give offspring to his brother.
[38:10] What he did was displeasing in the sight of the LORD, and he put him to death also.

http://www.vatican.va/archive/bible/genesis/documents/bible_gene … html#Chapter%2038

Също така искам да вметна, че природата не е измислила брака.

Аз искам да вметна, че природата, за разлика от човека, не може да мисли.  Simple Smile
И понеже последният е надарен с ум и разум, не се е ограничил от природните закони, а е измислил и нравствени и етични. Поради това, животните не могат да му служат за мерна единица и пример за подражание.

п. п. Моята прабаба е имала 3 деца, родени през 3-4 год. Нечовешко и противоестествено е жената да ражда всяка год. Децата са се кърмели мин. 3-4 год., през което време е било доста трудно да се забременее.

Последна редакция: пн, 30 юни 2014, 17:20 от Alexandria*

Общи условия

Активация на акаунт