Обвързани с МЪЖ ОВЕН

  • 73 820
  • 809
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 937
Ааа, подредени са. Даже прекалено.  Crazy

Иначе е вярно, че не се извиняват. Но съм чувала  това и за мъже от други зодии.

# 76
  • София
  • Мнения: 109
Не се живее лесно с овен, все на неговото трябва да е и са големи егоисти!

# 77
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy
Ама честно, последните постове след моя, сигурни ли сте, че имате предвид мъжете Овни?    Laughing
Щото аз вече 27 години живея с Овен-че и:
-с него се живее изключително лесно
-винаги той се извинява, дори аз да съм виновна   Mr. Green
-никога не е бил егоист, способен е да ходи гладен, жаден и бос, за да има за мен
-никога не е бил инат, винаги се съобразява с мен и в 99 % от случаите става, каквото кажа аз
-никога не е очаквал "Благодаря ти!", а прави всичко в къщи (както съм се майтапила в други теми, само не е родил и кърмил децата)    Laughing
-за сметка на това аз постоянно чувам "Благодаря!" за какво ли не....
-никога не е избухвал, никога не е повишавал тон, когато и да сме се скарали, инициативата е все моя и все аз викам, той мрази скандали и ако зависеше от него, никога не бихме се карали   Laughing
-комплексар е последното, което може да се каже за него.спокоен, уравновесен, стабилен, лоялен, честен, гледа си бизнеса и не се вълнува от хорското мнение
-......ай стига толкоз, че "умрЕ циганката" ...    Mr. Green
Изобщо, моят Овен е точно обратното на "егоист, злобар, комплексар, избухлив, инат, флиртаджия, неподреден, неотстъпчив, лъжец, горделив...".

Пп:дали пък майка му не е объркала датата му на раждане?!     Mr. Green

# 78
  • Мнения: 334
Ние сме четирима Овни в семейството и много лесно си живеем! Просто трябва да се определи кой е водача на стадото и да си оставим свободна територия и време. Работохолици сме и двамата с мъжа ми, но много обичаме да се забавляваме когато остане време. Той наистина не се извинява, но като сгреши се опитва да прави някакви детински мили жестове за да ми замаже очите. Не е егоист и е много отдаден на семейството, може да се лиши от всичко за да има за нас! Малкото Овне е много любопитно, фантазьор, добронамерено до наивност и също не може да се извинява, когато сгреши!

# 79
  • Мнения: 8 937


Изобщо, моят Овен е точно обратното на "егоист, злобар, комплексар, избухлив, инат, флиртаджия, неподреден, неотстъпчив, лъжец, горделив...".


Ауу, кой ги е казал тия неща?!?! Аз не прочетох цялата тема.
Изобщо не са верни!  Naughty Само избухливостта е на място.

La Kamba , а ти извиняваш ли се?! Аз да, признавам. Ама нали казват, че по-умния отстъпва и затова.  bowuu

# 80
  • Мнения: X


Изобщо, моят Овен е точно обратното на "егоист, злобар, комплексар, избухлив, инат, флиртаджия, неподреден, неотстъпчив, лъжец, горделив...".


Ауу, кой ги е казал тия неща?!?! Аз не прочетох цялата тема.
Изобщо не са верни!  Naughty
Всичките "мили" определения са на последната страница, в последните 6-7 поста.    Laughing
Тъй като темата е за овните, ще се включа с мнение за тях. Избухливи, своенравни, егоисти, инати. Дори и да има нещо хубаво в някоя от тези черти, комплексарщината им е в повече. Искат постоянно да бъдат четкани........
Егоисти, инати, но и злобари, избухливи, прекалено неотстъпчиви и абсолютно далеч от реалността, относно собствената си природа!
Цитат
author=mama-sarda господарка в замъка на безгрижието link=topic=788852.msg31799269#msg31799269 date=1444990291]
 Моите впечатления за мъжа Овен са, че е мъж с главно М. Работохолик, авантюрист, флиртаджия, горд до безобразие, Аз е второто му име. не са много подредени у дома.......................

 Mr. Green

# 81
  • Мнения: 4 270
Скрит текст:


Изобщо, моят Овен е точно обратното на "егоист, злобар, комплексар, избухлив, инат, флиртаджия, неподреден, неотстъпчив, лъжец, горделив...".


Ауу, кой ги е казал тия неща?!?! Аз не прочетох цялата тема.
Изобщо не са верни!  Naughty
Всичките "мили" определения са на последната страница, в последните 6-7 поста.    Laughing
Тъй като темата е за овните, ще се включа с мнение за тях. Избухливи, своенравни, егоисти, инати. Дори и да има нещо хубаво в някоя от тези черти, комплексарщината им е в повече. Искат постоянно да бъдат четкани........
Егоисти, инати, но и злобари, избухливи, прекалено неотстъпчиви и абсолютно далеч от реалността, относно собствената си природа!
Цитат
author=mama-sarda господарка в замъка на безгрижието link=topic=788852.msg31799269#msg31799269 date=1444990291]
 Моите впечатления за мъжа Овен са, че е мъж с главно М. Работохолик, авантюрист, флиртаджия, горд до безобразие, Аз е второто му име. не са много подредени у дома.......................

 Mr. Green
Love!, очевидно има изключения и твоят мъж е доказателство.
Дотук никой друг освен теб не се изказал толкова ласкаво за мъж Овен.
Щастливка си, браво!
Да не е роден на границата с друга зодия /Риби или Телец/? Не мирясвам, направо не е истина това, което пишеш, мисля че трябва да има някакво обяснение. Може пък асцендента му да е Рак, Риба или друг грижовен и любвеобилен домошар, за когото близките са целия свят. Разсъждавам на глас...

# 82
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Моят се извинява, даже прекалено се извинява. Работата е там, че на него му минава за 5 минути, после идва умилква се, извинява се и очаква, че е чиста работата и пак много се обичаме Rolling Eyes. Е, да ама аз съм Рак и не ми минава лесно, ама хич Crossing Arms.

# 83
  • Мнения: 408
Думичката "извинявай" за 7 години съм я чувала броени пъти и то когато ме е обидил сериозно.Иначе си се извинява по друг начин-глези ме повече,купува ми нещо или просто се прави,че нищо не е станало.

# 84
  • Мнения: 4 270
Моят се извинява, даже прекалено се извинява. Работата е там, че на него му минава за 5 минути, после идва умилква се, извинява се и очаква, че е чиста работата и пак много се обичаме Rolling Eyes. Е, да ама аз съм Рак и не ми минава лесно, ама хич Crossing Arms.

И аз съм Рак и тази безпардонност, избухливост и несъобразителност ме отблъсква и отдалечава. Извинението в повечето случаи не значи нищо, както и предхождащите го изречени думи или предприети действия /последното по техни думи/. Тези мъже гледат собствения си комфорт, трудно ми е да се правя, че нещо не се е случило или да проявявам разбиране за необуздания им характер.

# 85
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
То на него избухливостта. му излиза през носа с мен в общия случай, така че го виждам как прави нечовешки усилия да се обуздае  hahaha. Аз ценя повече искреността му и факта, че на него мога да разчитам 200 %. Знам, че като каже нещо, значи е така, като е ядосан - разбирам на мига, като е щастлив - също, любовта си я показва недвусмислено, изобщо... нямам чуденки относно него. А това ми носи спокойствие и сигурност. Пък като му се крещи - да крещи, по-добре е от двуличие.

# 86
  • Мнения: 4 270
То на него избухливостта. му излиза през носа с мен в общия случай, така че го виждам как прави нечовешки усилия да се обуздае  hahaha. Аз ценя повече искреността му и факта, че на него мога да разчитам 200 %. Знам, че като каже нещо, значи е така, като е ядосан - разбирам на мига, като е щастлив - също, любовта си я показва недвусмислено, изобщо... нямам чуденки относно него. А това ми носи спокойствие и сигурност. Пък като му се крещи - да крещи, по-добре е от двуличие.

Предполагам, че освен всичко друго, в семейство или сериозна връзка, с годините характерите, отношенията и емоциите, породени от тях, се напасват и улягат. Аз нямах това търпение, а и нещата бяха далече от сериозни и перспективни.

# 87
  • Мнения: 408
Моят се извинява, даже прекалено се извинява. Работата е там, че на него му минава за 5 минути, после идва умилква се, извинява се и очаква, че е чиста работата и пак много се обичаме Rolling Eyes. Е, да ама аз съм Рак и не ми минава лесно, ама хич Crossing Arms.

И аз съм Рак и тази безпардонност, избухливост и несъобразителност ме отблъсква и отдалечава. Извинението в повечето случаи не значи нищо, както и предхождащите го изречени думи или предприети действия /последното по техни думи/. Тези мъже гледат собствения си комфорт, трудно ми е да се правя, че нещо не се е случило или да проявявам разбиране за необуздания им характер.
Хахаха,предната ми връзка беше с мъж,зодия рак-е как издържахме толкова много заедно,не знам.Мен ме дразнеше тази свръхчувствителност ,а него-моята безпардонност.Явно за някой,като на Вас,тези овенски черти са отблъскващи.А мен ме привличат:)

# 88
  • Мнения: 4 270
Моят се извинява, даже прекалено се извинява. Работата е там, че на него му минава за 5 минути, после идва умилква се, извинява се и очаква, че е чиста работата и пак много се обичаме Rolling Eyes. Е, да ама аз съм Рак и не ми минава лесно, ама хич Crossing Arms.

И аз съм Рак и тази безпардонност, избухливост и несъобразителност ме отблъсква и отдалечава. Извинението в повечето случаи не значи нищо, както и предхождащите го изречени думи или предприети действия /последното по техни думи/. Тези мъже гледат собствения си комфорт, трудно ми е да се правя, че нещо не се е случило или да проявявам разбиране за необуздания им характер.
Хахаха,предната ми връзка беше с мъж,зодия рак-е как издържахме толкова много заедно,не знам.Мен ме дразнеше тази свръхчувствителност ,а него-моята безпардонност.Явно за някой,като на Вас,тези овенски черти са отблъскващи.А мен ме привличат:)

Затова зодиите са вода-въздух-огън-земя и помежду си се привличат или отблъскват. Ти със сигурност ще илядиш с някой лъв или стрелец, а риба или рак ще те влудява. Видяхме, че в живота има и щастливи изключения, до хора е, сега вече сериозно, важни са желанията и усилията, които всеки е готов да направи, пък дори и да им се казва "компромис" в името на нещо и някого. Важното е да сме живи и здрави /по Криско Laughing/

# 89

Общи условия

Активация на акаунт