Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 451
  • 725
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 184
Ева, признах те  Mr. Green пари да ми дават, няма да ида на магазин в 3 часа. Може би след време и аз ще се отпусна, но сега ако тръгна за дрехи и то в този час на ноща, ММ ще ме убие  Twisted Evil
И аз съм на това мнение за БГ, макар че и тук плодовете и зеленчуците ми харесват. Не е като домашното, но биват.
Тук пече слънце, откакто децата са пристигнали. Рекордни жеги(35гр) от около 10 години насам.
Усмихнах се аз, усмихна се и Германия  Party . А явно България плаче за нас. Такива дъждове тази година, ужасия направо  ooooh!

# 151
  • Мнения: 294
Ехаааааа, Ева завидях ти за покупките  Grinning Искам и аз така ...... със сигурност ако съм там и аз ще стана в 3  Mr. Green Хубаво да си изкараш пак ваканцията на родна земя  Simple Smile

В БГ си е най-добре , като си здрав и с пари се живее повече от добре  Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 2 802
Ехаааааа, Ева завидях ти за покупките  Grinning Искам и аз така ...... със сигурност ако съм там и аз ще стана в 3  Mr. Green Хубаво да си изкараш пак ваканцията на родна земя  Simple Smile


И аз бих отишла  Mr. Green такива разпродажби не са за изпускане  Crazy

# 153
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Нубче,тръгвай на пазар и ще имаш и то много покупки.
Ева,и аз си харесвам БГ,че си имаме всичко тука.Само лошото е,че нямам работа и търся,но с дете става много трудно.Където и да попиташ те отхвърлят,че си с малко дете и ще трябва да отсъстваш често.
Ние следобяд излезнахме и печеше,но към 8.00 часа така заваля,че се прибрахме набегом.
Фейти,какво стана с печката?Успяхте ли да е оправите или ще трябва нова?

# 154
  • Мнения: 2 802
Фейти,какво стана с печката?Успяхте ли да е оправите или ще трябва нова?

Още не сме ходили да питаме в Техномаркета  Whistling ама като гледам един спрей ще пръснем и готово  Mr. Green

# 155
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Дано да стане със спрей.
Ооф,Дени тази вечер така падна в нас,че за малко да счупи стъклото на витрината.Уж си играеха с баща му и се гонеха и аз докато кажа да внимават вече беше забил глава във стъклото.Добре,че се размина само с уплаха,че иначе не ми се мисли.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Благодаря момичета за подкрепата,може и на нервна почва всичко да е при мен,но все се притеснявам за нещо.Макар че да знам,че който се притеснява предварително,се притеснява двойно и понякога излишно.Но аз съм зодия Везни и все съм на кантар,доста обмислям нещата и оглеждам от всички страни и рядко вземам решение от раз.Все ще си намеря някаква работа,но сигурно ще е на смени и ще трябва постоянно да завися от бабата да помага.Дано е дълги години жива и здрава да помага.
Стаси браво на теб,страхотни резултати си постигнала.Аз засега бавно свалям,останаха ми само 2,500 кг.да сваля,но пък корема ми остана много отпуснат,понеже не правя упражнения,а това е много важно.Ама все ги отлагам.
Фейт добре че е само капака,че белите стават много бързо.Аз понякога включвам по погрешка друг котлон,но като светне за секунди,че са керамични и бързо се усещам да го изключа и да включа правилния.
Ева завидях ти за покупките,и аз бих станала да ида.Какво ще връщаш,нещо от дрешките на Ема ли.
Стефи благодаря ти за снимките,не можах после пак да се включа,а кекса бързо се изяде,има три парченца само.
Днес да ви почерпя и да честитя на всички празнуващи на Илинден.Моят мъж е Илко и празнува днес,да ни е жив и здрав и да сме дълги години заедно. beer cook
Нубче страхотно да си изкарате на морето и хубаво и слънчево време.
Дечицата в албумчето са ни страхотни,всичките пораснали и усмихнати.Ще кача и аз някоя снимка.
Фейт да отвориш едно ново морско и балканско албумче,от летните ни почивки.

# 157
  • Мнения: 478
Здравейте и от нас  Heart Eyes Все още нямаме интернет, но поне ни пристигна дивана и не спим вече на пода, сега си чакаме и матраците за спалнята другата седмица и всичко ще ни е готово.
Успях да запиша Иво на кухня и в понеделник вече ще си хаова от там и няма да се чудя с какво да го храня. Регистрирах ги и двамата с Дария в системата за яслите,но с номер 11хил и нещо едвали ще стане тази година, а и за догодина не съм много убеденас като се има предвид недостига на места в нашия район ама здраве да е поне Дария има шанс  #2gunfire Остава ми утре да се обадя на някой друг педиатър да видим дали ще ни вземе някой или ще трябва да търся още.
Което ме води до една друга мисъл ЗОРИ, ФЕЙТ, НУБЧЕ ако някоя от вас скоро ще ходи при апостолова да свирка, че да и се обадя да даде здравната книжка на Дария, докато не я е затрила някъде.
Извинявам се , че немога да се включа по обсъжданите теми ама от тела много накъсано чета и почти нищо не ми остава в главата. Като пуснат нета ще се отчитам подобаващо  Hug

# 158
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Рошли,честит ви диван.Добре,че той поне е дошъл,че да не спите на земята.
Танева,не се ядосвай за всичко бе жена.За работата и аз да си намеря все ще завися от някой или Дени ще остава последен в яслата.Нашите са далече,а на свеки твърде не мога да разчитам.
Ние следобяд като се наспа малчо с ММ решихме да го заведем на разходка и ходихме до зоопарка в Павликени.Сега ще ви кача някоя снимка да го видите моето порастнало момче с животните и на село с първите доматенца.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека аз не се ядосвам за всичко.Просто работата ми допадаше и ме устройваше работното време.Но здраве да има...
И аз качих малко снимки.
Лина как е откриваш Цвети сред толкова играчки,добре че в Пловдив идвате само с патока,а не с всичко.

# 160
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Танева,всяко зло за добро.Може пък като те съкратят да си намериш нещо по хубаво.
Аз разгледах снимките и да ти кажа Ива-Мария е голяма кукла.Много са хубави и двамата с батко си.
Лина,леле,че много играчки има Цвети.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека много хубави,големи,кафеви очи има Дени.А как смело бърка в клетката на козичките.Личи си че се е забавлявал.Яде ли домати?
Мишо да не ги види и чуе,но Ива-Мария ги обича.Голяма кукла е но много ината взе да става и с батко си се натпреварват,кой да се сърди и инати повече.Мишо даже снощи от инат си легна в 21 часа още,гладен без да вечеря.

# 162
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Танева,Дени много обича домати и краставици и си хапва добре.За ината и той е голям инат и реве и пищи докато не стане на неговата,но на мен не ми минават.Тази сутрин се опита да се тръшка за сок,при условие,че му бях взела един и искаше друг,но не позна.Оставих го да се нареве като го натиках в количката и го заплаших,че се прибираме и той взе,че се укроти.
Иначе наистина най-много се забавлява с козичките и смело им бъркаше в клетката и затова едната го хапна леко за пръстчето и искаше да го боцне с рогцата и той веднага взе да вика-мама,сякаш аз го карам да си ги пъха там ръчичките.Също и на патенцата се радваше много.

# 163
  • Мнения: 2 802
Направих лятно албумче  Heart Eyes
Чики ... изместих снимките на Маги там  Hug само, че двете нещо не ми ги показва, понеже са правени от тел май и ако искаш ги махни и сложи нови.

Не ми се пише днеска, че не ми е ден ....

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Зори да качиш някоя снимка на Ники от морето,в новото албумче.Днес ходихме на вашия парк,но вие май сте били при бебе Калоян,да него изписват днес.
Нубчето сега прави снимките,та другата седмица ще се отчете.А морските мами от Бургас и Варна все трябва да са направили вече някоя снимка,нали ходят вече на плаж,да се отчетат.

Общи условия

Активация на акаунт