Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 221
  • 725
  •   1
Отговори
# 345
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Алисе,и аз сега влязох да чета във феиса,ама групичката ми е няма.Ако мамие,които са админи там четат,ако могат да ме добавят.

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Почерпете се кой каквото иска,за здравето на нашата Ива-Мария.Тръгва на ясла на 29.09.
Честито и на всички малки и големи именници празнуващи на този светъл празник.
Честит 2-ри рожден ден на Александър на мама Мобси.Да им е много здрав,усмихнат и лъчезарен.
Страхотни са порасналите ни дечица,сега и аз ще кача някоя снимка от нашата почивка в Чепеларе,а на море заминаваме на 18.08 в понеделник,та пак ще се изгубя за 10 дни.

# 347
  • Мнения: 32
Здравейте мами!
Днес нашиятси Александър навършва 2 годинки.Желаем му от сърце да ни е жив и здрав и все така засмяно и палаво дете!
Благодаря ви за пожеланията към нас.
После ще ви кача и аз малко снимки Simple Smile
Честит имен ден и на всички малки и големи именници.Да са живи и здрави и с гордост да си носят хубавите имена.
Почерпете се и по повод моят мен ден Simple Smile
Хубав ден от нас!

# 348
  • Мнения: 217
Ева, аз ако бях, щях да я игнорирам твоята свеки и внучка си ще види през крив макарон. Като се обади да пита как е внучката, ще я питам, дали има такава  Mr. Green
Мобси, честит рожденник. Жив и здрав да расте, щастлив и много обичан. Честит имен ден и на теб Money нека твоите желания, бъдат мои пожелания   bouquet

# 349
  • Мнения: 478
Честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави Simple Smile
Честит рожден ден и на Александтр на Мобси и на патерици на Пламен на Поколоко (вчера не ми остана време да му честитя). Да са живи и здрави и много послушни   ura

И аз ще взема да кача някоя снимка на моите деца, че ще ги забравите как изглеждат Simple Smile
Да се похваля ходихме вече няколко пъти на плаж и децата много се забавляват, Дария много хареса водата даже си плува с пояса, а Иво естествено неможе да го изкараш от водата. Последните два пъти даже не искаше да влиза с пояса ами иска да ходи сам във водата до кръста, като стане обаче много топло и тръгнем да се прибираме става страшно рев до небесата и тръшкане ама се преживява някак си Simple Smile

# 350
  • Мнения: 175
Честит имен ден на Ива-Мария и честит рожден ден ден на Александър! Бъдете много здраве и щастливи мили деца!
Честито и на всички именници малки и големи!
Свекърв ата ми се обади гузна да гледала Емма и сега сме на Острова тя търчи след нея а аз си седя в кафето. Трябваше и да и дам сладко на Емма за да бяга по бързо  Mr. Green ама нищо другия път.  Аз рядко съм говорила за моята свекърва лошо но........... А двете братовчед си са на една възраст с Емма и няма как да ги гледа сама Емма е много палава.....

# 351
  • Мнения: 2 802
72 нови отговора  Crazy Crazy Crazy определено имам доста да чета  Mr. Green
Прибрахме се, живи сме, но естествено не се разминахме без да ходим до спешното  ooooh!
Ще пиша довечера, че сега още оправям багажи  Hug

# 352
  • Мнения: 478
Ех,Фейт,ама нали казахме къш на болестите #2gunfire Ще чакаме разказ:)

Честито на всички ,да са здрави!

Евче,няма да се отказваш,давай да гледа Емма,ако отстъпиш ще си правят все пас,а и вие не сте постоянно в БГ,ще направят компромис ако трябва...какви са тия баби и дядовци незнам,да не им пука за внучетата #2gunfire

Танева,честито на Ива-Мария за яслата,и аз ще пускам Маги на 1 октомври,имаме още месец и нещо.

Вече 5-та нощ е сух нощния памперс,а и 2 пъти се буди и каза ,че и се пишка,мисля да рискувам тази нощ без да и слагам,само че ме е страх,че спи при нас и ще стане мяу ако се изпусне...ще сложа протектор де.

# 353
  • Мнения: 369
Честит рожден ден на всички мъничета, които съм пропуснала!  Hug


Ева  Shocked тц тц тц, хора има всякакви. Подобно е положението със свекървата на брат ми.

Ние пътуваме към България на 1 септември, като се сетя какво обикаляне по роднини ще падне  Mr. Green
Да постна и тук:

Мили мами, брат ми си търси детегледачка за момиченцето му, на 1 годинка и 3 месеца е. Град София, квартал Дружба. Заплащането, което предлага е 4 лв на час. По средно 7 часа на ден, 4 пъти седмично. При повече часове се плаща допълнително. Ако познавате някой или самите Вие имате интерес, пишете.  bouquet  bouquet

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Е, какво се хванахте за свекървите. Моята не е звъняла от месец и половина. Майка трябваше да идва два пъти от пловдив да гледа детето, в рамките на 5 дни. А една приятелка дойде с мен и гледа нейното и моето дете,докато бях на лекар.

# 355
  • Мнения: 2 802
Ън, гледах клипчето на малката и наистина приказва много добре за възраста си  Heart Eyes И малкия докато бяхме на Варна нещо се отприщи и започна да повтаря думи, които до сега не искаше, прави изречения от по 2/3 думички също ... абе не му спира вече устата  Crazy Сега е зора да резбера какво ковори  Mr. Green

Танева, като чета сте си изкарали страхотно /въпреки торнадото  Mr. Green/
И ние си починахме добре, режима обаче си го спазвах ... сутрин на плаж, на обед се прибираме за сън и следобед пак излизахме. В квартала имаше страхотен открит детски кът. Направо ме е яд, че в Пловдив нямаме такова нещо  Crossing Arms В морската също беше хубаво ... място бол и тичаше на воля  Heart Eyes В неделя му тръгнаха едни бистри сополи като вода, но в четвъртък ходихме в медицинския център за частен преглед, че започнаха да стават зелени  ooooh! Отново сме на лекарства, поне не на АБ за сега. Като се върнахме вчера отидох до педи да ми даде направление за кръв и урина /понеже от варна докторката каза, че е хубаво да се пусне, щото толкова чести боледувания не са ОК/ но като цяло нищо не стана. Чаках 1,30 и им теглих една пловдивска  Crossing Arms в понеделник ще ги пусна в частната лаборатория и ще видим дали има нещо.
Иначе отново НЕ е приет на ясла и вече не знам  Crossing Arms дано на 28 като излезе класирането ми го вземат, щото не се издържа вече  Crazy

Във ФБ групата имаше чистка, поне това чета днеска и доста майки, които не пишат са изтрити  newsm78

Тета, браво на малката за памперса, мен още ме е страх да го махна напълно  Crazy на обед и вечер все още го слагам  Mr. Green

Качвам ви и аз малко снимки  Heart Eyes

И накрая да не забравя да честитя на патерици на нашите малки рожденници ... да бъдат живи и здрави и много послушни  Hug Hug Hug

# 356
  • Мнения: 478
Много хубави тия Пламеновциии   Heart Eyes 

Нямаме авария тази нощ,към 5 сутринта се събуди,каза пиш ,станахме,после пак заспа,приключихме с памперсите Peace

# 357
  • Мнения: 32
Здравейте момичета,
Днес намерих малко свободно време и реших да драсна няколко реда

Фейт, много се радвам че сте си изкарали чудесно. Сестра ми живее във Варна и наистина морската им градина е страхотна, с много забавления за децата.

Ън, браво на вас за памперсите - ние нямаме никакъв напредък с тях.Гледах и клипчето, много сте напред и с говоренето.Ние правим кратки изречения, но не винаги се разбира

Ние проблем с яслите нямаме, но ние ще ги прескочим - направо на градинка другата година

Фейт, дано и вашия проблем с яслите се реши

Сега видях че е имало чистка и мен естествено вече ме няма.Аз основно четях и до през два-три реда и набързо.А за писане се включвах рядко, поради липса на време.Някои хора постоянно висят там и пишат, но не всеки има тази възможност - с четири деца, с мъж който постоянно е на път и болна майка на легло - едва ли ще му е до писане  и коментиране.Но няма значение,здраве да е.

Ще се включвам тук когато мога

Искам да честитя именния ден на Ива-Мария на патерици и на нашите рожденници - да бъдат живи и здрави и много щастливи

Сега ще кача снимка и на моята сладура

# 358
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Здравейте!Ние днеска също се прибрахме ,колкото и да не ми се искаше.
Фейт,радвам се,че сте си изкарали добре.Наистина Варна е страхотен град.
Таня,наистина има хора,който не пишат във феиса,но на теб ти е простено.Аз с едно дете и свекър на легло не мога да се оправям,а ти с четири и майка на легло не ми се мисли.
Танева,дано Ива-Мария да свикне бързо с яслата и да не боледува.Честит и имен ден на патерици.
Фейт,дано и Плами го приемат все пак,че и ти да си намериш работа и да си починеш малко.Дано се оправи и скоро и да не боледува повече.
Аз за яслата мислех да го пускам от 15.09.,но на 01.09.ще отида да питам откога ще го вземат,че днеска се заприказвахме с майки и се оказа,че ще има доста дечица,който искат да ги пуснат от началото,а като ходихме да ги записваме ни казаха,че ще вземат по едно-две на седмица.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт виждам от снимките,че и вие сте си изкарали страхотно,а и семейната среща с Поколоко,май е харесала и на двамата адаши,май са се забавлявали заедно.Ива-Мария на седмия ден в Чепеларе се разхлаби нещо и така докато се приберем,но аз и давах от хомеопатичните хапчета и пресякохме нещата,до там.Жалко че Плами се е поразболял и те е разтревожел да ходите до спешното,но с малки деца,често се случва по почивките.Да оздравява бързо.
tanya_d благодаря за пожеланията за Ива-Мария и напълно те разбирам.Аз с две понякога трудно се оправям,а с 4 деца и болна майка,не знам кога намираш време за себе си и да се наспиш.Дано по големите деца ти помагат повечко,понякога живота е много труден.
Рошли Ивчо пак сте го подстригали късичко,а Дария е станала страшно бонбонче.Снимките и на плажа са уникални,особено тази с пясъка. Joy Joy Joy
Ън браво на Маги за говоренето,жалко че нямам фейс та да видя и аз клипчето.А за памперса ГОЛЯМО БРАВО,започнахте много след нас,а ни минахте със светлинни години.Днес нямаме аварии,но снощи за 3 часа 4 пъти се напика и единия път от яд и на пук в Кауфланд в количката,че не и дадох нищо за ядене,докато не го платим на касата,и все повтаряше ам,ам,мамо ам......
Тета Браво и на Гери за памперса,ти ще я пускаш ли на ясла.
Ева жалко е че е трябвало да се по-сдърпате със свеки за да вземе да гледа Емма за малко,но аз съм свикнала с такива дядовци.При мен те са проблема.Свекър ми не е дошъл да види нито Мишо,а той е на 10 г.,нито Ива-Мария.Нито веднъж от както са се родили,а живеят на 10 минути от нас,на две спирки разстояние.Здраве да има,той само губи от цялата работа.
Лина и твоята свеки си я бива,жалко че избяга от Пловдив  и мама толкова на далече.
Мама зайка на почивка ли ще идвате,тази година ходихме до Смолян,ама вие сте вече много далече.В кой град сте,как се устроихте там,децата свикнаха ли.
Стефи а вие как сте,сега с децата при вас време сигурно не ти остава за компа.Като се върнем от море ще се включим някой ден на скайпа да се чуем.
Лека вечер на всички че тази вечер писах за 10 дни на пред,че на морето време няма да има,чакам го с нетърпение.  grinning039

Общи условия

Активация на акаунт