Наелектризирване на тялото?!

  • 5 599
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На някой случвало ли му се е да му се наелектризира тялото, от което да получава сърбежи?

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 16:23 от ДЕянаЗ

# 1
  • Мнения: 8 470
Не,не ми се е случвало да се наелектризира.Да не би да е от изкуствени материи?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не, не е от изкуствени материи...просто сърбежи и наелектрезирване

# 3
  • Мнения: 8 505
Много често през зимата (обяснявам си го със сухия въздух в помещенията) ме удря тока (леко,но неприятно),когато се докосвам до кожата на човек (не моята) или метал -от бравата на втатата,ключовете,прахосмукачката (изключена)...Но сърбежи нямам Rolling Eyes

# 4
  • ново
  • Мнения: 6 007
Много често през зимата (обяснявам си го със сухия въздух в помещенията) ме удря тока (леко,но неприятно),когато се докосвам до кожата на човек (не моята) или метал -от бравата на втатата,ключовете,прахосмукачката (изключена)...Но сърбежи нямам Rolling Eyes
Същото е и при мене, само че с разликата, че ми се случва да ме "бие ток" и през лятото - незнам на какво се дължи newsm78.
В момента и мене ме сърби кожата, мислех че е от сапуна /ползвам ексфолиращия на Dove/, смених го и пак ме сърби, мисля да отида на кожен лекар Naughty
П.п Деяна, ако отслабваш или напълняваш, може и от това да е Thinking

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 965
Много често през зимата (обяснявам си го със сухия въздух в помещенията) ме удря тока (леко,но неприятно),когато се докосвам до кожата на човек (не моята) или метал -от бравата на втатата,ключовете,прахосмукачката (изключена)...Но сърбежи нямам Rolling Eyes
И при мен е така и най -вече в службата, доста често като докосна нещо първо ме сдрусва съвсем леко, но аз го отдавам на многото електрики покрай мен... Но сърбежи и аз нямам.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

П.п Деяна, ако отслабваш или напълняваш, може и от това да е Thinking
не става въпорс за мен, а за дядо ми.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да не би на дядо ти да му "настръхва" кожата, а той да го чувства като наелектризирване.
Как е кръвната му захар (визирам сърбежа)?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Как е кръвната му захар (визирам сърбежа)?
диабетик е, но не е на инсулин, защото не са му голерми отклоненията, но наелектризирването от какво е?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де, ама какво точно чувства и усеща дядото? Само сърбеж ли...?

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Как е кръвната му захар (визирам сърбежа)?
диабетик е, но не е на инсулин, защото не са му голерми отклоненията, но наелектризирването от какво е?
Идея си нямам  Confused. Все пак да си провери стойностите на кръвната захра, ако не го е правил скоро. Може там да е причината, знам ли..

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами сърбеж и наелектризирване. Като се докосне до някаква вещ и го удря ток

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ами сърбеж и наелектризирване. Като се докосне до някаква вещ и го удря ток
Това наелектризирване и аз го усещам много често (най- вече зимата). Причината, както споменаха и други, май са материите на дрехите. Мен ме "бие" ток понякога и при целувка със скъпия.
На дядо ти за първи път ли му се случва това?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, за 1-ви път  след сърдечна операция и поставяне на байпас. Толкова много го сърби, че не може да седи на едно място

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
да, за 1-ви път  след сърдечна операция и поставяне на байпас. Толкова много го сърби, че не може да седи на едно място
Много сложно стана. Аз бих звъннала веднага на доктора си.
Силният сърбеж при всички случаи е тревожен признак, не го подминавайте.

# 15
  • София
  • Мнения: 39 817
Аз съм по тежък случай.
Освен честите удари от статическо електричесто... не мога да стоя на жп гара. Усещам тока как ми преминава през ръцете Simple Smile Не мога да пипна някой, защото усещането е неприятно. Преди с мама кат чакахме влака на Костенец на път за София и ако тя ме гушне или пипне по бузата - все едно шамар ми удря.

# 16
  • Мнения: 918
 Доколкото знам, сърбежите много често се дължат на проблеми с черния дроб, но в съчетание с наелектризиране newsm78

# 17
  • Мнения: 1 493
Да,  от изкуствени материи.

# 18
  • София
  • Мнения: 897
Казваш, че е след операция и може би пие нови лекарства. Някои имат такива ктранични действия, а също може и да е алергична реакция към нещо. Потърсете помощ, защото може да е сериозно.

# 19
  • Мнения: 7 186
А пейсмейкър има ли?

# 20
  • Мнения: 7 640
обикновено се наелектризира сухата кожа, а щом те и сърби- трябва да я мажеш с нещо хидратиращо

Общи условия

Активация на акаунт